• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje što skuplji - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs centralno grejanje što skuplji - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje što skuplji" pronađeno 1 556 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • uknjižen
    • luksuzan
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, APATIN, 108.000 €, 95,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan 3.5 stan koji se nalazi na 1. spratu u centru Apatina. Ima 95m2 a poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. Po podu se nalaze pločice i parket, PVC stolarija, zidne tehnike. Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-25m2 , ugovorna površina-23.00m2, Prodaje se uknjižen stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park Šumice. Nalazi se na drugom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi je ugrađen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 120.000 €
08.02.2026 - 109.000 €
13.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 25m² i 0.5 je po strukturi. Uknjižen bez tereta i zabeležbi. II/8 spratova u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stolarija izvorna, ali u dobrom stanju. Kupatilo je renovirano pre 15-20 godina, u njega staju tuš kabina, lavabo, veš mašina. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka ponuda – struktura koja je uvek tražena na odličnoj lokaciji. U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera iz koje se pruža otvoren pogled na park Šumice. Nalazi se na idealnom drugom spratu u održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Prostorije u stanu: prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 106.429 €, 29,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve je novo i moderno uređeno, a prostor je maksimalno funkcionalno iskorišćen. Garsonjera se nalazi na četvrtom spratu, ima terasu, centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 106.076 €, 30,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj savremeni kompleks predstavlja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Durlanu u blizini pošte u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na drugom spratu male stambene zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 95m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dve dovojene spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Ečka - četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 128,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Mužlja - novoizgrađena petosobna kuća površine 128m2 (uknjiženo samo prizemlje) na placu površine 8 ara sa kolskim ulazom. Demit fasada, pvc stolarija, trofazna struja, centralno grejanje na gas, dva kupatila, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 109,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju konforan stan od 109m2, 5 minuta od centra. Stan se nalazi na drugom spratu i čine ga hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, Stan poseduje nezavisno centralno grejanje na struju i dodatno je izolovan. U većem delu stana su ispod tarketa grejne cevi što ga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog za savremeni život ili izdavanje stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom sa izlaskom na terasu i kupatila.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-769 (od ukupno 770)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>