• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje namešten što man - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs centralno grejanje namešten što man - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje namešten što manji

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje namešten što manji" pronađeno 273 nekretnina - prosečna cena 960 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.300 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Senjak - Luksuzan četvorosoban stan sa baštom, 135 m2 U jednoj od najmirnijih i najlepših ulica na Senjaku izdaje se prostran i luksuzno opremljen četvorosoban stan, smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Lokacija je izuzetno pogodna — u neposrednoj blizini se nalaze internacionalne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran troiposoban salonski stan površine 136 m², na drugom spratu zgrade na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu – Beogradski kej. Stan je kompletno renoviran, zadržao je šarm salonske arhitekture sa visokim plafonima, elegantnim rasporedom prostorija i velikim prozorima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 1.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je prostran salonski troiposoban stan površine 136m2 na Beogradskom keju, na drugom spratu u zgradi sa ukupno tri sprata. Ova nekretnina predstavlja retku priliku kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad na jednoj od najatraktivnijih lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 345.000 €, 137,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja – Šestosoban stan 144 m², Kalenić pijaca – kompletno namešten Na vrhunskoj lokaciji, u blizini Kalenić pijace, prodaje se prostran i funkcionalan šestosoban stan ukupne površine 144 m² (137 m² uknjiženo + 7 m² terasa). Stan je bez tereta i prodaje se kompletno namešten. Posebna....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 271.000 €, 139,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan ukupne površine 98 m² uknjiženih, uz dodatnih 41 m² u postupku legalizacije. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u Batajnici i idealan je za veću porodicu. Struktura stana obuhvata 4 spavaće sobe + dnevni boravak, raspoređene na tri etaže,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2025 - 2.500 €
25.04.2025 - 2.300 €
18.06.2025 - 2.200 €
03.09.2025 - 2.000 €
05.11.2025 - 1.900 €
25.03.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo veoma komforan, luksuzan penthaus na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja Vračar. U pitanju je novogradnja u mirnoj ulici u zgradi sa malim brojem stanova. Izuzetno funkcionalan prostor, pogodan kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor, kompletno namešten i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthaus sa dva parking mesta - VračarIzdaje se ekskluzivan i prostran penthaus od 160 m2 u novogradnji, na odličnoj lokaciji kod Doma zdravlja Vračar. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi sa malim brojem stanova.Struktura stana:Donji nivo: Ulazni hol, dnevni boravak sa kaminom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten u mirnom okruženju. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. **Osnovne karakteristike:** * ukupna površina: 163....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 485.000 €, 173,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Vidikovac, Kneza Višeslava, kod Lidl-a, nov, opremljen, četvorosoban, povučeni sprat (8/8), garaža sa 2 garažna mesta. Raskošan penthaus 173 m2, jedinstven stan u ponudi, kompletno opremljen i namešten. Stan ima dve terase sa lepim pogledom, trostrano okrenut. Centralno grejanje putem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 185,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobrodošli u luksuzni životni prostor, novo na tržištu, smešten u strogom centru Beograda, u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Ovaj prostrani stan, koji je odmah useljiv, pruža vrhunsku udobnost na površini od 185 m2. Stan se nalazi u Mačvanskoj ulici, u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 4.000 €, 188,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u Bloku 28 Poslovni prostor 240 m² – ključ u ruke Izdaje se jedinstven poslovni prostor od merenih 240 m² na Novom Beogradu, u mirnom Bloku 28, u prizemlju stambene zgrade. Prostor je svetao, potpuno je renoviran, namešten i opremljen po najvišem standardu – spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 198,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten četvoroiposoban stan na IV spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila i velika terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah.(Vinson nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 1.500 €
27.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128497, II/VI, klima, lift, terasa, garaza, parking. Extra stan, potpuno sređen, komforan i funkcionalan veoma udoban. Poseduje veliki dnevni boravak, četri spavaće sobe, opremljenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila đakuzi i tuš kabina, predsoblje, lepu lođu opremljenu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, VRANJE, 1.200 €, 200,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Vranju, na adresi Dečanska. Ukupna površina prostora je 200 kvadratnih metara, dok parcela obuhvata 321 kvadratni metar. Poslovni prostor se sastoji od 6 prostorija koje za mini ordinacije,knjigovodstvene i slične delatnosti.Izdaje se suturen i prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.300 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje nalazi se izuzetno prostran i funkcionalan duplex stan na Banovom brdu. Stan je organizovan na dve etaže i po strukturi je petosoban, sa jasno definisanim zonama za dnevni boravak i odmor, što omogućava visok nivo komfora i privatnosti. Prostor je pažljivo raspoređen....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 700.000 €, 215,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vrhunski penthouse na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je u potpunosti sredjen i namesten. Ima video nadzor, privatni lift koji ide od garaze koja ima centralno grejanje direktno do stana i ogromnu, lepu terasu koja gleda na Frušku Goru. Stan je trostrano orjentisan,....