• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana uknjižen" pronađeno 524 nekretnina - prosečna cena 2.610 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 900,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malim pčelicama, površine oko 90 ari, mogućnost za sve priključke. Plac je ravan.Uknjižen cena: 270.000 eura ( 3000 eura / aru) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji Karaburme, više autobuskih linija, super marketa, škola, vrtića Stan je svetao i dvostrano je orjentisan. Odvojena spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na komfornu terasu (zastakljena). Grejanje je na struju i imaju dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 449.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća na četiri nivoa idealna za porodično stanovanje ili kao investicija. Karingtonka od crvene fasadne cigle. Prvi nivo se sastoji od velikog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na veliku terasu, trpezarijskog dela, sobe, kuhinje, ulaznog hodnika i toaleta. Drugi nivo:....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 16.000 €, 1633,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nudimo plac od 1633m2, ograđen, gradsko-građevinsko zemljište, uknjižen koji se nalazi u vikend naselju u Ivanovu 200m od kanala Dunavac i 500m od Dunava u blizini spomen parka " Ivanovačka ada". Na 10m od placa nalazi se strujna bandera. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 160,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux penthaus od 160m2 sa odlicnom lokacijom u mirnom kraju na Lionu. Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan (glavni i tehnički). Odlična lokacija (na pesackoj udaljenosti od par minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.900 €, 27,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna nekretnina smeštena u jednoj od najlepših ulica u centru Beograda – Lominoj. Ovaj stan, zahvaljujući svojoj lokaciji u srcu gradskog jezgra, predstavlja sjajnu priliku kako za život, tako i za investicione kupce koji razmatraju dugoročni prinos. S obzirom na to....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 210.000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 2.5 stan odličnog rasporeda. Za sređivanje. U neposrednoj je blizini osnovne škole. Odlična povezanost sa gradom. Agencijska provizija 2% Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br. 339 011/26-20-734 BN02 . .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.000 € na 137.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 137.000 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 138.000 €
17.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 62 m2 na prvom spratu sa 2 terase, tavanom iznad stana i ostavom. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno renoviran jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom spavaća soba kupatilo terasa Dodatne informacije: kompletno renoviran parket na podovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Bulevara cara Lazara i Cara Dušana - 49m2, uknjižen i bez tereta - kompletno renoviran stan - zgrada sa liftom (od visokog prizemlja) - 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, hodnik sa ugradnim elementima, kupatilo - odlična investicija....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Retenziji, u blizini Zemunskog keja, nudimo vam petosoban stan (duplex) na sedmom spratu u održavanoj zgradi koja se izdvaja lepim i održavanim ulazom, ukrašenim stepeništem i bešumnim liftom. PVC spoljna stolarija, rađena izolacija i sređena fasada. Grejanje CG. Uknjižen, ima....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Subotici, u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta, u ulici Marije Vojnić Tošinice, nalazi se prostran salonski stan površine 87m², smešten na prvom spratu manje zgrade sa svega tri stana. Ovaj stan je jedini na spratu, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. U stanu ostaje komplet ugradna kuhinja, plakari, a postoji i mogućnost dogovora za ostali nameštaj. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Gornji nivo je klasično prizemlje,....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 255.000 €, 111,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 259.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 89m2 a mereno ima 111m2 U prilici smo da vam predstavimo odličan duplex stan u naselju Zemun, Gornji grad, Alaska. Stan je funkcionalnog rasporeda, četvorosoban, dvostrano orijentisan (istok–zapad), što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Okružen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3.720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje na parceli od 898m2, odlična lokacija u širem centru grada, Zrenjanin. Parcela pravilnog oblika, širina fronta parcele 14m što pruža dobre mogućnosti za izgradnju novog stambenog objekta. Postoje Priključci za vodu i struju (monofaznu). Uknjiženi stambeni objekti 196m2....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Liman II, 53.300 €, 690,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen plac 690m2 na Popovici na glavnom putu. Struja, voda, gas do ceste, kanalizacija nema. Prodaje se ukupno pet placeva u nizu jedan do drugog. Cena 75e po m2. Kvadrature: 690, 757,934, 1003, 1098m2. Kontakt: 063536286. Šifra oglasa: 21725. Agencijska provizija uračunata....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada, kvadrature 120 m², na prvom spratu, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom u viđenom stanju. UKNJIŽEN....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 90,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan prostran stan od 90m2, nalazi se na prvom spratu u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Dvostrano orijentisan, visina plafona 2,80m, funkcionalan raspored, idealan za porodičan život, kao i za poslovni prostor. Stolarija: drvo / aluminijum. Stan je uknjižen na 82m2 korisne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 179.000 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju četvorospratne zgrade, površine 51 m² (izmereno 54 m²). Prostor je funkcionalan i pogodan za različite delatnosti – kancelariju, ordinaciju, salon, prodavnicu i slično. Nalazi se u Nebojšinoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Karađorđev park, poznatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 50.900 €, 24,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARSONJERA KOJA MOŽE DA SE PROMETUJE I PUTEM KREDITA ZA MLADE I NALAZI SE NA FUTOŠKOM PUTU BLIZU SATELITSKE PIJACE I BULEVARA EVROPE I NA 6 STANICA AUTOBUSOM OD CENTRA GRADA. SASTOJI SE OD KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE KOJA JE TAKODJE OPREMLJENA NAMEŠTAJEM, KUPATILO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 125.000 €, 5000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac u Ovči, u neposrednoj blizini Beograda. Plac je idealan za poslovnu delatnost i predstavlja odličnu priliku za investitore i preduzetnike. Površina placa je 50 ari. Lokacija je pogodna za izgradnju proizvodnih pogona, industrijskih hala, magacinskih prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran, porodicni dupleks, u jednoj od najboljih zgrada u Zelezniku tzv. "Karingtonka". Stan je uknjizen na 59 m2, dok je gornji deo renoviran od tavanskog prostora, uz potpise stanara te zgrade. Sam kvalitet zgrade je fantastican, tako da....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 109.000 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran dvoiposoban stan u ulici Moše Pijade, na odličnoj lokaciji u širem centru Pančeva. Stan se nalazi na trećem spratu manje, novije zgrade sa svega 4 stana, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatan ambijent za život. Uknjižen je na 58 m²,....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 295.000 €, 11869,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 60 metara. Nedaleko od placa je priključak za vodu, struju i gas. Plac je na mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 38 m2 u prizemlju sa uknjiženom garažom od 33 m2 pored stana. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 70,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, 2/5, eg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-69.60m2, Prodaje se svetao stan na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru površine. Stan je salonskog tipa i ima dva ulaza, samim tim se može adaptirati u dve stambene jedinice. Sastoji se od velike spavaće sobe površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 524)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>