• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana uknjižen - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana uknjižen - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana uknjižen" pronađeno 524 nekretnina - prosečna cena 2.610 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim potencijalom, smešten u zgradi novije gradnje, na trećem spratu (od ukupno četiri), bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana, a dodatnu vrednost daju dve lođe koje pružaju prijatan pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan uknjižen stan u ulici Carice Milice, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda. Stan se nalazi u kvalitetnoj predratnoj zgradi odlična gradnja. Po strukturi stan čini prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan 86m2 (i terasa 16m2) u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasu, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada dvorište ispred kuće kao i parking mesto.....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 16.000 €, 1633,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nudimo plac od 1633m2, ograđen, gradsko-građevinsko zemljište, uknjižen koji se nalazi u vikend naselju u Ivanovu 200m od kanala Dunavac i 500m od Dunava u blizini spomen parka " Ivanovačka ada". Na 10m od placa nalazi se strujna bandera. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 800.000 €, 229,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji koja pruža prestiž, odličnu vidljivost i savršenu poslovnu adresu, za one koji žele da budu u centru gradskih dešavanja, prodajemo poslovni prostor. Prostor je svetao, prostran i funkcionalan. Idealan je za kancelarije, korporativna sedišta, IT i kreativne timove, konsultantske....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada u TPC Radnički, površine 46 kvm , u visokom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije , čajne kuhunje i toaleta.Kompletno renoviran, opremljen opremom za butik. UKNJIŽEN cena: 120.000 eura .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.500 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Detelinara - Janka Čmelika. PRODAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN! Trenutno je u procesu kompletnog renoviranja (strujne i vodovodne instalacije, keramila, podne obloge, moleraj, PVC i unutrašnja stolarija) i biće USELJIV SREDINOM JULA MESECA! Stan se nalazi u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 370.000 €, 148,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada, kvadrature 148m², na petom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem i liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve otvorene terase i jedne zatvorene. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 492.120 €, 164,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u zgradi Oaza, kod Vukovog spomenika. Održavan, u odličnom stanju. Sastoji se od open space kancelarijskog dela, dve zasebne kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ulaz sa ulice i iz zgrade. Mogućnost kupovine parking mesta u garaži, na betonu, po ceni 30.000EUR. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, uknjižen na 53m2 korisne površine plus terasa. Sunčan, svetao, funkcionalnog rasporeda - iz predsoblja u sve prostorije. Kompletno renoviran bez dodatnih ulaganja. Prostrana zastakljena terasa. Grejanje na inverter klime. Zgrada uredna i održavana. Parking ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centru grada u ulici Tanaska Rajića , kvadrature 80 kvm, na drugom spratu,sa centralnim gradskim grejanjem, sa liftom u zgradi. Sastoji se od hodnika, dva kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,dve terase. Stan je kompletno opremljen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor ( lokal ) se nalazi na lokaciji Centralna radionica , površine 53 kvm ( na licu mesta 63 kvm ), u prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od tri prostorije, toaleta .Lokal ima dva ulaza, izlazak na ogromnu terasu . UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 60.000....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.181.820 €, 650,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal – odlična lokacija, luksuzna zgrada, sigurna investicija sa zakupcem koji je jedan od najvećih trgovinskih lanaca. Ovaj lokal koji nije samo nekretnina, već gotova investicija sa zagarantovanim povraćajem. Smešten u prizemlju luksuzne i savremeno građene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 240.000 €, 108,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan na III spratu održavane stambene zgrade na Belim vodama, u blizini svih infrastrukturnih sadržaja, škola, vrtića, parkova, supermarketa, stajališta gradskog prevoza. Stan se sastoji iz dve etaže. U donjoj etaži nalaze se kuhinja sa trpezarijom, a u gornjoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Na upit, 2120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Prodaje se stambeno poslovni prostor u Kragujevcu. Stambeni prostor veličine 140kvm je renoviran 2020. godine, nalazi se na prvom spratu, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i garderobera, opremljen. Poslovni prostor veličine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-524 (od ukupno 524)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>