• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 583 nekretnina - prosečna cena 1.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 77000 eura
    • do 97000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 971 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • interfon
    • centralno grejanje
    • ekskluzivan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 690 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, luksuzno sređen stan u novogradnji, kvalitetno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 36,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan 1.5 stan u modernoj novogradnji,u neposrednoj blizini Zemunskog keja i Karađorđevog trga. Stan je potpuno nov,neuseljavan,funkcionalnog rasporeda. Sastoji se iz ulaznog dela,dnevne sobe sa kuhinjom,odvojene spavaće sobe i kupatila. Uz stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Dom Zdravlja (u neposrednoj blizini ,,Delta" šoping centra, filozofskog fakulteta, Crvenog pevca) prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 79m2 sa fenomenalnim pogledom. Nalazi se na 13. spratu od 14 u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen, uredan, svetao stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, grejanje pomoću norveških radijatora, niski mesečni troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 490.000 €, 344,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot) Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda? Na prodaju je jedinstveno,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

tan na odličnoj lokaciji, povezan sa svim delovima grada. Novogradnja, izdaje se prazan. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila ,terasa. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 380 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, novogradnja, Voždovac, 20m2. CG, 1.sprat, lift sa priključkom za kablovsku tv.. Mali balkon. Cena od 380 EUR. Mirna ulica uz Vojvode Stepe. Saobraćaj- bus plus tramvaj. Blizu FON-a. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.200 €, 640,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov,magacinsko-izložbeni prostor za sve namene. Sastoji se od 540m2 magacina,50m2 izložbenog prostora i 50m2 kancelarijskog prostora. Magacin visine 6m,panelni,pod fero beton,šleperski prilaz. Izložbeno-kancelarijski prostor,sa podnim grejanjem,klimatizovan,ispod....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u samom srcu Vračara, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Njegoševe ulice i Hrama Svetog Save. Zgrada poseduje 24/7 recepciju, kompletno je pokrivena kamerama i u sklopu iste je samo stanarima dostupno korišćenje bazena, teretane, saune i unutrašnjeg dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 650 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, mala bašta koja pripada stanu, a u koju se može sići sa terase. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 308.334 €, 79,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Laze Lazarevića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa liftom. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseca GREJANJE - CG, sprat 1/4, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u novogradnji kod Doma zdravlja. Površina stana je 62m2 i nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Stan čine sledeće prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, wc, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je etažno. Stan je komforan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, STARA PAZOVA, 400 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan 3.0 stan u novogradnji, u ulici Svetosavska, na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život, sa dve terase koje pružaju dodatni komfor i otvoren pogled. Opremljen je podnim grejanjem i klimom, što obezbeđuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji, vrlo funkcionalan i praktičan, u mirnoj ulici između Ugrinovačke i Cara Dušana. Stan se sastoji od dnevnog boravka.sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Grejanje je vrlo ekonomično. Uredan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/3,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Živojina Žujovića, na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, Gradske bolnice i više linija javnog prevoza.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, IRIG, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Iriga, u ulici Nikole Tesle, nalazi se moderan stan u novogradnji, idealan kako za život tako i kao odlična investiciona prilika. Stan površine 36m² smešten je na četvrtom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se maksimalno iskorišćenom kvadraturom. Sastoji se od odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 232.760 €, 116,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stanovanje u odmah useljivoj kvalitetnoj modernoj novogradnji u Staroj Pazovi. Kompleks se prostore do reke, a probalni deo je uređen sa stolovima i stolicama. Kompleks poseduje i dečije igralište, kao i obezbeđenje 00-24h. Stan krasi pogled koji se pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 2.800 €, 200,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal u novoj zgradi na Čukarici, u naselju Žarkovo, u Beogradu. Lokal je površine 200 m² i nalazi se u prizemlju, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Prostor ima veliki izlog, što obezbeđuje dobru vidljivost i dodatnu atraktivnost za poslovanje. Takođe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 31,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 400 €
20.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, vrhunski kvalitetan stan u novoj zgradi u centru Novog Sada, na trećem spratu od ukupno pet. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas (kalorimetri), pa su troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan jednoiposoban stan 32m2 na visokom prizemlju sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan 1.5 stan smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, neposrednoj blizini Doma zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.860 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 39,57 m² | ODLIČNA INVESTICIJA U ponudi je stan u modernoj novogradnji na Ledinama, projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet, komfor i energetsku efikasnost. Površina: 39,57 m² Cena: 2.650 €/m² + PDV Lokacija:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.170 €, 37,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 583)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>