• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 565 nekretnina - prosečna cena 1.415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 75000 eura
    • do 94000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 943 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • ekskluzivan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 6/10, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 380 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran nov stan 52m2 sa 2 manje spavaće sobe nadomak Shop 'n' go marketa i autobuske stanice. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd Više informacija 060/3399122 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132404, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Izdaje se svetao, luksuzan i neuseljavan stan u novogradnji, idealan za samce ili parove, na odličnoj lokaciji u blizini Ada Mall-a (3 min peške) i Ade Ciganlije (4 min peške). Stan je namenjen nepušačima,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po klackalica sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i funkcionalno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz optimalnu iskorišćenost prostora i sigurno parkiranje vozila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nikad useljavan stan u novoj zgradi na Podbari. Opremljen je novom kuhinjom po meri, odvojenom od dnevnog boravka. Jedini je stan na etaži, tako da je savršen je za poslovni prostor: za kancelarijski rad, administrativne poslove, kreativne delatnosti, konsultantske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija u ulici Đorđa Vajferata odlikuje se odličnom povezanošću i dostupnošću svih važnih sadržaja. Idealna je za sve koji traže život daleko od gradske gužve, a opet nadomak svega što vam je potrebno. Stan je u blzini parka, restorana, kafića Nalazi se u novogradnji iz 2024.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici na Crvenom krstu, nalazi se veoma funkcionalan 2.5 - soban stan, dvostrano je orjentisan, uknjižen na prodavca i na punu kvadraturu od 66 kvm. Iz komfornog ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: Dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, manju spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 21.500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je garažno mesto na klackalici u novogradnji na Vojvode Stepe, jedna od najprometnijih ulica Voždovca, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Broj agenta - +381644574670 Parking u ovom kraju je hronični problem, što ovo mesto čini vrednom investicijom. Objekat je u izgradnji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Vidikovcu/Ceraku. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građenog stambenog kompleksa sa ukupno 9 spratova i dva lifta. Površine je 53m² i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom, modernim enterijerom i visokim....

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II nivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv. Moderan, nov i funkcionalan - dosta prostora za odlaganje. Mali troskovi (grejanje se podesava, ima kalorimetre i placa se samo u sezoni). Nova zgrada sa liftom , 3. sprat. Ključ je kod nas. Stan ima kompletnu belu tehniku, klimu. Depozit je obavezan u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 206.717 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, pažljivo projektovan i funkcionalno raspoređen. Stan je izuzetno svetao, sa odličnim rasporedom prostorija i prijatnim ambijentom za svakodnevni život. Zgrada se gradi po savremenim standardima i odlikuje se visokim kvalitetom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan penthouse na Lekinom brdu – spoj savremene arhitekture, vrhunske gradnje i porodične harmonije. U ponudi je ekskluzivan penthouse u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Ovaj stan predstavlja pravi primer moderne arhitekture i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.880 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana 39,44 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade sa uređenim pristupom, dvorištem i natkrivenim parking mestima. Stanse sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen i potpuno funkcionalan stan u useljivoj novogradnji,na odličnoj lokaciji,iznad Laste,sa brzom vezom ka autoputu i drugim delovima grada. Prodaje se sa svim ugradnim elementima (kuhinja,plakari) i belom tehnikom. Odlična investicija i/ili za studente,manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 133.025 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 53,21 m² | IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU U ponudi je prostran stan u savremenoj novogradnji na Ledinama, projektovan prema visokim standardima kvaliteta, sa akcentom na funkcionalnost, komfor i dugoročnu vrednost. Površina stana: 53,21 m² Lokacija:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.913 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Viva Residences, novogradnja 2026 sa garažom, koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, ukoliko je potrebna. Stan je potpuno nov i nekorišćen, sve stvari su nove, (biće postavljen nov TV u dnevnoj sobi) sunčan i svetao, odmah useljiv, izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 15023 Aleksandar....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 215.184 €, 95,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, garderobera, 2 kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132326, VPR/. Izdaje se nov trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je moderno projektovan i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Struktura stana:Iz ulaznog hodnika se ulazi u sve prostorije ( nema prolaznih soba),prostrana dnevna soba sa izlaskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u novogradnji na Vračaru, u Gročanskoj ulici, u mirnom delu naselja Crveni krst. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji žele komfor i privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 690 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, luksuzno sređen stan u novogradnji, kvalitetno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 36,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan 1.5 stan u modernoj novogradnji,u neposrednoj blizini Zemunskog keja i Karađorđevog trga. Stan je potpuno nov,neuseljavan,funkcionalnog rasporeda. Sastoji se iz ulaznog dela,dnevne sobe sa kuhinjom,odvojene spavaće sobe i kupatila. Uz stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Dom Zdravlja (u neposrednoj blizini ,,Delta" šoping centra, filozofskog fakulteta, Crvenog pevca) prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 79m2 sa fenomenalnim pogledom. Nalazi se na 13. spratu od 14 u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen, uredan, svetao stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, grejanje pomoću norveških radijatora, niski mesečni troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 490.000 €, 344,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot) Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda? Na prodaju je jedinstveno,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

tan na odličnoj lokaciji, povezan sa svim delovima grada. Novogradnja, izdaje se prazan. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila ,terasa. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 380 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera, novogradnja, Voždovac, 20m2. CG, 1.sprat, lift sa priključkom za kablovsku tv.. Mali balkon. Cena od 380 EUR. Mirna ulica uz Vojvode Stepe. Saobraćaj- bus plus tramvaj. Blizu FON-a. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.200 €, 640,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov,magacinsko-izložbeni prostor za sve namene. Sastoji se od 540m2 magacina,50m2 izložbenog prostora i 50m2 kancelarijskog prostora. Magacin visine 6m,panelni,pod fero beton,šleperski prilaz. Izložbeno-kancelarijski prostor,sa podnim grejanjem,klimatizovan,ispod....