• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana lift

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana lift" pronađeno 664 nekretnina - prosečna cena 1.453 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • interfon
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,66m2, terasa, 7/8, lift, EG, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola. U ponudi je trosoban stan u stabeno – poslovnoj zgradi koja se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2, terasa, CG, lift, podrum, I/VI, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 građevinske površine, 63m2 korisne površine. Lep, svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i toaleta, terase sa prelepim pogledom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 280 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 81009, I/IV, lift, parking. Izdaje se namešten stan površine 36m² na Podbari. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, dnevne sobe sa tepezarijom, spavaće sobe, kuhinje, terase. Kuhinja je opremljena šporetom, frižiderom i zamrzivačem,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan koji se nalazi na Bubnju u ul: Milovana Gušića, površine 77 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas,ima lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, toaleta, tri sobe, dnevne sobe , trpezarije sa kuhinjom, zatvorene terase. Izdaje se kompletno opremljen stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nije pet friendly. Not for foreign citizens. Treci sprat bez lifta. Informatika je oko 3000 rsd.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 190 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera kod Starog groblja. Površine je 25m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je na struju, troškovi su minimalni. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima. i uređajima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 221.250 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina. Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 180 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera se nalazi na Bubnju u ulici Episkopa Save, veličine 25 kvm, peti sprat - nema lift, TA grejanje. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasa. Nameštena.Obavezna kirija kao depozit,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. 180 eura + komunalije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosoban stan u strogom centru u blizini Narodnog pozorišta i Sup-a. Površine je 110m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, četiri spavaće sobe, dva kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132291, VPR/, lift, terasa, nov, novogradnja. Izdaje se kompletno opremljen stan u novogradnji na Novoj Detelinari. Odvojena spavaća soba. Nov nameštaj. Pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Kompletno namešten, komforan dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini strogog centra grada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Donju etažu čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i kupatilo. Gornju etažu čine dve spavaće sobe. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep i komforan stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Nalazi se na 5. spratu (bez lifta) i uknjižen je na 48 m², uz zastakljenu lođu površine 2,76 m² koja je obezbeđena i grejanjem, pa predstavlja prijatan dodatni prostor tokom cele godine. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 45m², smešten na 2. spratu luksuzne zgrade sa dva lifta. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost – obiluje prirodnom svetlošću, a enterijer je uređen u toplim, savremenim tonovima. Struktura stana je odlično organizovana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven i funkcionalno projektovan trosoban stan površine 65 m², smešten na drugom spratu moderne stambene zgrade iz 2017. godine, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajam kompleksu, u blizini ulice Branka Bajića. Stan se prodaje kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 452.120 €, 127,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se četvorosobni stan u izgradnji, stan broj 23, površine 127 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu i jugoistoku, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - novogradnja, trosoban stan, 86 m2, garaža Izdaje se komforan i moderno opremljen stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji kod Tašmajdana. Stan ima 86 m2 i nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan u Triglavskoj ulici u blizini naselja Crvena Zvezda, u zgradi starije gradnje bez lifta na prvom spratu, uknjižene površine 37m2 sa grejanjem na struju (LD radijatori). Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, neuseljavan nakon renoviranja, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno lux opremljen dvosoban stan od 45 m2, sa terasom za uživanje, eg na struju, klima, VPR/ 3, lift, interfon, video nadzor, internet, parking je slobodan. Raspored prostorija: ulaz, kuhinja koja se nastavlja na dnevno trpezarijski deo, sa izlaskom na terasu, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131150, II/, klima, lift, terasa, ostava. Izdaje se dvosoban stan na Limanu, odmah useljiv. Pogodan i za studente. Odmah useljiv. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Parking u okolini zgrade. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centralnoj Radionici, veličine 60 kvm, prvi sprat - nema lift, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Namešten Cena: 650 Eura sa svim troškovima + PDV .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132373, II/, lift, terasa, uknjižen. UKNJIŽENA GARSONJERA, lift, terasa. Odlična investicija za življenje ili izdavanje. Istočna strana. Potpuno renovirana, nije potrebno nikakvo ulaganje. Prodavnice i autobusko stajalište su u neposrednoj blizini. Uknjižena 1/1. Moguć....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 430 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan kod parka Svetog Save na Vizantijskom bulevaru u zgradi starije gradnje sa dva lifta na visokom prizemlju, uknjižene površine 65m2 sa centralnim grejanjem (poseduje i običnu klimu). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, toaleta, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132265, II/, lift, terasa, parking. Odličan stan na vrhunskoj lokaciji, idealan kako za život tako i za poslovni prostor.Stan poseduje dve terase — jedna sa pogledom na Promenadu, dok druga gleda na miran park iza zgrade.Zbog svoje pozicije i rasporeda, stan je savršen....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 213.600 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 60 m² broj stana 1, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. Prilikom gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na četvrtom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 45 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 83,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, moderan trosoban stan uknjižen na 83 m², u prestižnom kompleksu West 65 na Novom Beogradu, pozicioniran na 4. spratu od ukupno 7. Ova stambena jedinica predstavlja odličnu priliku za kupovinu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan na visokom prizemlju u zgradi novije gradnje. Zgrada ima lift i interfon.Potpuno je namešten i opremljen nameštajem i tehnikom. Stan ima ulaz u kome su ugradni plakari, dnevna soba je spojena sa trpezarijom i kuhinjim i ima izlaz na terasu. Kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 664)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>