• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 namešten - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 namešten

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 namešten" pronađeno 796 nekretnina - prosečna cena 965 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • uknjižen
    • lođa
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U parkovskom okruženju ulice General Ždanova, u Paviljonima, nalazi se ovaj dvoiposoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, interfonom, video nadzorom i besplatnim parkingom ispred. Infrastruktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN 2.0 STAN, ČUKARIČKA PADINA ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 500 EURA Lokacija: Beograd, Čukarica, Čukarićka padina, sprat 5 Površina: 50m2 Struktura: Renoviran dvosoban stan, koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - kuhinje sa terpezarijom ; - spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan dvosoban stan - Rada Neimara, Lekino brdo, VoždovacIzdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 50 m2, smešten u novijoj zgradi u ulici Rada Neimara na Lekinom brdu, u mirnom i dobro povezanom delu Voždovca. Stan se nalazi na poslednjem spratu, što dodatno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnoj ulici kod Hale Pionir. U blizini se nalaze parkići, škole, što ga čini idealnim za porodice sa decom. Stan je svetao sa niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost do centra grada. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan, odmah useljiv. Na odličnoj lokaciji, u blizini autobuskih stajališta i svih sadržaja za dnevne rutine. Izuzetno održavana zgrada sa centralnim grejanjem. Internet i kablovska narednih 13 meseci po 1 rsd. Niski režijski troškovi. Obavezan depozit. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u epicentru Nisa na samom setalistu, na petom spratu u zgradi sa liftom, povrsine 50m2, sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, jedne prolazne sobe (koja je trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130644, PR/, klima, uknjižen, garaza, parking. TELEP - NOV NAMESTEN 49m2 stan na DVA NIVOA + PARKING mesto, uracumato u cenu. Izuzetno lep, nov stan u dvoristu nove stambene zgrade! Donji deo: predsoblje, dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Gornji deo: spavaća soba plus....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u naselju Lesnina. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje spojene sa trpezarijom i dnevnom sobom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Namešten je novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124869, I/. HITNO!!!Izdajemo namešten dvosoban stan 50m2 u neposrednoj blizini Futoške pijace na prvom spratu. Stan je odličan za život a posebno za poslovni prostor ( kancelarije, ordinacije i slično). Cena je 300 evra mesečno plus režijski troškovi od 100 evra. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u centru Beograda na opštini Stari Grad. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na 4 spratu od ukupno 5 spratova i poseduje lift. Povrsina stana je 50 m2.Stan je renoviran, svetao i tih, sa centralnim grejanjem i odlicnim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Extra stan sa troškovima na odličnoj lokaciji u strogom centru grada. Stan je po strukturi JIS, u sp.sobi bračni ležej. Dvorišno orijentisan,sa terase odličan pogled na Tvrđavu Komplet namešten. Troškovi u ceni. Ag.provizija 50% od prvog zakupa. Kontakt:065/3858-888 pogledajte ostale....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan uz mogućnost izdavanja garaže, u mirnom delu naselja Stepa Stepanović. Idealan za porodice sa decom. Veoma funkcionalan stan od 50m2. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Stan je namešten, nalazi se na prvom spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 81023, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se namešten stan u ulici Jovana Cvijića. Bez kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 139.000 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na drugom spratu zgrade na Bulevaru Evrope., u neposrednoj blizini Hotela Sheraton. Stan se prodaje kompletno namešten. Uknjižen je 1/1 i izdat u zakup na duži period po ceni od 430eura mesečno, uz mogućnost da podstanari ostanu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 50 m², smešten na poslednjem, četvrtom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodnog svetla tokom celog dana, a terasa pruža prijatan pogled na park,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u samom centru Beograda, na Dorćolu -700 EUR/mesečno Površina: 50 m2. Lokacija: tiha četvrt u pěšačoj udaljenosti od Kalemegdana i čitave infrastrukture Dorćola. Karakteristike: Stan je potpuno renoviran, svetao, veoma udoban i čist. Prostorije: Odvojene spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - SAJAM---Agencijska šifra: 9108592.Izdaje se komforan, kompletno namešten dvosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom kod Sajma. Dvorišno orijentisan.Useljiv 01.05.2026. godine.Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, namešten stan jednoiposobne strukture, na drugom spratu stambene zgrade, sa dva lifrta, u novom delu naselja Pantelej. Nalazi se u ulici Milovana Krstića. Ispred same zgrade je parkić za decu. Uz stan dolazi i obeleženo parkirno mesto. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

izdavanje stana u Novom Sadu, dvosoban stan površine 50m², u modernoj zgradi iz 2021. godine. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u zgradi sa liftom i prilazom za invalide. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje od 1. 3. 2026. Pogodan je za porodice, dozvoljeni su kućni....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 620 € na 500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 620 €
29.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, potpuno namešten stan površine 47 m², koji se nalazi u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – naselju Grbavica. Stan se nalazi u modernoj stambenoj zgradi sa liftom i obezbeđenim parkingom za stanare. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija u najstrožem centru grada i neposrednoj blizini reke. Stan se nalaziu prelepoj predratnoj zgradi, sa izuzetno lepim ulazom, lepo je renoviran i namešten. Vrlo je svetao, ali i miran jer je orijentisan prema dvorištu. Pogodan je za život i za mesečno, jednodevno izdavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan na prvom spratu kuće na Adicama. Stan je namešten cena 350 eura šifra 9107021 kont tel 0603088993 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Podbara, . Izdaje se dvosoban stan površine 50m2 na Podbari, na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na odličnoj lokaciji, svega 15 minuta peške od centra Novog Sada. Stan je uselјiv od 11.1. i izdaje se isključivo na dugoročno. Kompletno je namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105069, V/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se namesten komforan stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan je kompletno renoviran pre 2 godine od instalacija do stolarije. Nalazi se na 5. spratu, lift je zamenjen pre nekoliko godina. Stan ima 2 sobe, terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, odličan lepo namešten dvosoban stan 50m2 na samom početku Somborskog bulevara novogradnja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan gleda prema dvoritu, mirna strana. Grejanje sa kalorimietrom, useljivo od 01.04, grejanje sa kalorimetrom. Cena 550eu sa parking mesto u suterenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji u Zemunu, smešten na povučenom spratu. Idealna lokacija, ugao Branka Pešića i Cara Dušana. ️ Stan se prodaje potpuno namešten, sa modernim i gotovo novim nameštajem. ️ Nova kuhinja, funkcionalna i savremena. Dosta prostora za odlaganje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, kompletno namešten stan površine 50 m2 u Centru Novog Sada, na prizemlju kvalitetne stambene zgrade novije gradnje. Stan je sređen sa novim stvarima, funkcionalnog rasporeda i idealan za one koji traže izdavanje stanova Novi Sad – odlična lokacija. Strukturu stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan na Avijatičarskom naselju u Novom Sadu. Stan se nalazi u novoj zgradi, u okviru savremenog i uređenog stambenog kompleksa. Enterijer je kompletno namešten novim nameštajem i opremljen novom belom tehnikom. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112414.Izdaje se komforan, kompletno namešten, dvosoban stan od 50m2  na visokom prizemlju na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Đeram, 50 m2Lokacija: Zvezdara - Đeram, Šabačka ulica Površina: 50 m2 Sprat: 1/5, zgrada iz 2006. godine sa liftom Struktura: Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa Stanje: Uobičajeno, kompletno opremljen i useljiv Orijentacija:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na najekskluzivnijoj lokaciji, u srcu starog Beograda, u mirnom delu jedne od najlepših ulica, u Kalemegdanskom delu, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je u zgradi sa liftom, koja je uredna i održavana. U neposrednoj blizini su Knez Mihailova ulica, pozorište i muzej.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, 50m2, duplex, II/II, TA, klima, depozit. Izdaje se na dobroj lokaciji namešten stan duplex koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i jednom spavaćim sobom u donjem delu, a u gornjem delu je još jedna prostorija. Grejanje je na ta peć a takodje i klima. Nedaleko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129441, VII/IX. Dvosoban, namešten stan, okrenut ka parku, sa puno dnevnog svetla i lepim pogledom na zelene površine i prostranstvo, sa svih prozora i terase. Poseduje dnevnu sobu, još jednu manju sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik popločan lepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 50m2 na Podbari, na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na odličnoj lokaciji, svega 15 minuta peške od centra Novog Sada. Kompletno je namešten, a sav nameštaj i bela tehnika su novi. Strukturu čine prostrana spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se stan Pozarevacka ulica kod sc Vracar , totalno renoviran i namesten , klima ,internet, norveski radijatori , male rezije ,. GREJANJE - CG, sprat 5/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 42977. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 45 kvm. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u Gospodar Jovanovoj ulici, u blizini škole, vrtića, Kalemegdana, Knez Mihailove ulice. U zgradi je veliki Maxi, a u okolini mnogo prodavnica i blizina stajališta gradskog prevoza. Dvosoban je, dvostrano orijentisan, namešten,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 796)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>