• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 pala c - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 pala c - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 pala cena" pronađeno 88 nekretnina - prosečna cena 1.289 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 173.000 € na 161.500 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.500 €, 56,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 173.000 €
03.04.2026 - 161.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, bez tereta - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - U cenu je uračunat nameštaj i tehnika - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 400 €
15.03.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127749, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se potpuno namešten stan 54m2 u Mileve Marić ulici na trećem spratu sa liftom. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Odličan za porodicu sa decom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-88 (od ukupno 89)

<< <1 2 3> >>