• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 opremljen" pronađeno 74 nekretnina - prosečna cena 671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo vam lepo sređen dvosoban stan na Novom Beogradu u bloku 63. Nalazi se na trećem spratu zgrade u Gandijevoj ulici. Stan poseduje 60 kvadratnih metara terasom, natkrivena u celosti i popločana i ograđena. Stan je sačinjen od zasebne spavaće sobe. Dnevna soba i trpezarija su otvorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 305.000 €, 59,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 980 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 980 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: U ponudi je prelepo opremljen i svetao stan u centru grada, koji se nalazi na 3. spratu zgrade stare oko 15 godina (bez lifta). Stan je odmah useljiv i idealan za udoban svakodnevni život. Dodatna prednost je ostava u podrumu zgrade, koja pruža dodatni prostor za odlaganje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 58m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Ambasador. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase /jedna terasa je zatvorena/. Grejanje je TA. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, moderno uređen stan površine 58 m², pažljivo opremljen do najsitnijih detalja. Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i potpuno opremljene kuhinje sa svim kućnim aparatima. Enterijer je savremen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VELIKA MOŠTANICA, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan sa garažom na odličnoj i mirnoj lokaciji - Savski venacIzdaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 58 m2, smešten na 3. spratu kvalitetne i lepo održavane zgrade sa liftom, na mirnoj lokaciji na Savskom vencu. U neposrednoj blizini nalaze se Prokop, Autokomanda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 590 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9107178Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan od 57m2, koji se nalazi na trećem spratu zgrade blizu Bulevara oslobođenja.Useljivo od 18.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u Petrovaradinu, Okrugićeva ulica, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, prostorije za odlaganje odeće (poput garderober sobe), hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu. Izdaje se potpuno namešten i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.860 €, 56,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

kontakt osoba 0653503551 .Kupac ne plaća agencijsku proviziju.Predstavljamo vam dvosoban funkcionalan stan, površine 56,25m2, sa lepom terasom, na prvom, drugom i trećem spratu, u novogradnji. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9111366.Izdaje se namešten dvosoban stan (56 m2) na Grbavici. Stan se nalazi na trećem spratu i ulično je orjentisan. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje veliku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan površine 60m2, na Paliluli. Nalazi se u zgradi novogradnje, u blizini centra grada i Hotela Tami. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Vracaru, novogradnja, 56m2, centralno grejanje, treci sprat. Lux opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, dvostrano orijentisan, sunčan. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! Agencija Alfa Sistem - Vaš pouzdan partner....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.140 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, ROTKVARIJA---Agencijska šifra: 1007477.Prodaje se namešten dvoiposoban stan (56 m2) na trećem spratu novije stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji, Rotkvarija, na samo 2 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Sastoji se od jedne veće spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan površine 56m², smešten u blizini izvora Snežnik, na trećem spratu stambene zgrade. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i tesare. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša u ulici Obilićev Venac. Nalazi se na trećem spratu, od ukupno osam spratova u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 120 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dobro povezan sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini su Maxi, pošta, zdravstvene i stomatološke ordinacije, brojne zanatske radnje i kiosci brze hrane. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Stan je luksuzno sređen,....