• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 190000 eu - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 190000 eu - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 190000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći 60 m2 do 190000 eura" pronađeno 235 nekretnina - prosečna cena 1.299 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 161.450 €, 55,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan jednoiposoban stan površine 55 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Stan je potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, pružajući savršen spoj komfora, estetike i praktičnosti. Posebnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.750 €, 55,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adamovićevo naselje, Novi Sad. Prodajemo kompletno renoviran, svetao dvosoban komforan stan površine 55 m2, na prestižnoj lokaciji , u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno 5. spratova, koju odlikuje kvalitetna starija gradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 137.000 €, 55,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacijski odlična pozicija na Karaburmi jer nije na saobraćajno prometnom mestu, već je u tihom i zelenom okruženju, a opet u blizini odlicne saobracajne povezanosti autobusa 16, 23, 25, 32N. Dvostrano orijentisan, veci deo stana zapadno, kuhinja i trpezarija severno. U stanu su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u YBC. Trenutno open space, deljiv na dve sobe, 55m2, toalet (bez kade i tuša), mala kuhinja, prazan, III sprat, portirnica, uknjižen na fizičko lice. Ag. provizija 2 % ID 8380 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Afencijska šifra: 1007963.Prodaje se funkcionalan i svetao dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan je okružen zelenilom i u mirnom je delu grada na Novom Naselju. Idealan je za porodičan život. Sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....