• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji" pronađeno 1 702 nekretnina - prosečna cena 1.536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • dvorište
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 5.500 €, 535,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni kancelarijski prostor u samom centru Zemuna, u poslovnoj zgradi na 3/3 spratu povrsine 540m2. Sa izuzetno velikim visinama i krovnom tavanicom na kojoj je uradjena krovna kupola koja ne samo da ima veliku prosvetljenost vec i mogucnost otvaranja sto daje doadatnu provetrenost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 5.900 €, 1200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

U Novoj Pazovi na glavnom putu Beograd - Novi Sad (u blizini - Novi Beograd) iznajmljuje se nova poslovna zgrada povrsine 1200+ kvm na 5 nivoa (krovna terasa). Prizemlje, 1., 2. i 3. sprat pogodni za sve delatnosti, a 3. i 4. sprat (krovna terasa) prilagodjeni za ugostiteljstvo .....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 6.000 €, 570,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115870, I/III, novogradnja. Izdaje se nov poslovni prostor u Petrovaradinu, u savremeno izgrađenoj poslovnoj zgradi sa liftom. Prostor ukupne površine 570 m² obuhvata tri nivoa (I, II i III sprat) i izdaje se isključivo kao celina.Objekat je moderno projektovan, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 6.300 €, 420,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan kancelarijski prostor površine 450m2, smešten na prvom spratu zgrade u centru grada, na Trgu republike, opština Stari Grad. Prostor se nalazi na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za različite poslovne delatnosti i obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 7.310 €, 430,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U blizini opštine Novi Beograd se u poslovnoj zgradi A klase izdaje kancelarijski prostor površine 430 m2 na trećem spratu. Prostor je adaptiran za potrebe kancelarijskog prostora, ispražnjen od nameštaja. Postoji mogućnost iznajmljivanja i parking mesta u zatvorenoj garaži. Možete....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 7.350 €, 392,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na svega par minuta od Trga Slavija u srcu Vračara nalazi se moderna poslovna zgrada sa 6 etaža od 7000m2. U ponudi imamo 2 poslovna prostora na 1. spratu površine 142m2 i 392m2 koji su deljivi, ceo 3. sprat se izdaje kao nedeljiva celina od 644m2 i prostor na 4. spratu od 427m2 koji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 7.360 €, 736,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na 2 nivoa sa 8 parking mesta u dvorištu zgrade. Prostor odličnog rasporeda i fuknkiconalnosti. PRIZEMLJE se sastoji od vetrobrana, hodnika i jednog toaleta, što čini površinu od 22m2. PRVI SPRAT se sastoji od samog hodnika sa stepeništem koji čine površinu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 7.368 €, 421,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada A klase, potpuno modernizovan objekat sa spektakularnom recepcijom i impresivnom staklenom fasadom sa prozorima od poda do plafona.Zgrada se prostire na sedam spratova i raspolaže zatvorenim parkingom. Kancelarijski prostori se prilagođavaju individualnim zahtevima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 7.372 €, 388,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kancelarije u poslovnoj zgradi na drugom i trećem spratu,8.0 open space,vlasnik pravno lice.Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 9.021 €, 421,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru grada, u Resavskoj ulici , nalazi se ovaj moderan poslovni prostor, smešten u zgradi koja svojim zakupcima nudi sve pogodnosti koje su potrebne za nesmetan i siguran rad. Odlična povezanost sa svim ključnim saobraćajnicama centralnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 10.000 €, 690,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada koja je adaptirana u hostel u ul. Kralja Petra br. 60, nalazi se preko puta restorana Smokvica. Objekat ima ukupnu površinu nadzemnih etaža 593m2 i to: 1. Prizemlje (119m2) 2. Prvi sprat (128m2) 3. Drugi sprat (127m2) 4. Treći sprat (118m2) 5. Povučeni sprat (101m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 10.920 €, 758,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se višenamenska poslovna zgrada u Bulevaru oslobođenja, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Pogodna za IT firme, klinike, advokatske kancelarije, predstavništva i showroom prostore. Osnovne informacije: Ukupno: 758m² Kancelarijski prostor: 640m² Komunikacija 74m2....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 13.318 €, 761,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 19.395 €, 1293,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - dvosoban duplex stan površine 23m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat, uknjiženo, jedan vlasnik. Stan se prodaje sa svim nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, VINIK, 46.000 €, 26,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo više manjih stanova u novoj zgradi. Ovaj stan je na trećem spratu,sastoji se od sobe sa kuhinjom ,spavaća soba,kupatilo i terasa Zgrada je ozakonjena i može kupovina putem kredita. Za više informacije pozvati:065/222 3922. Libo agencija upisana u registar....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 47.500 €, 26,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m, koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 48.400 €, 31,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Klasičan jednosoban, a trenutno u funkciji jednoiposobnog. Treći sprat bez lifta, iznad ima još jedan sprat (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052831 .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 53.560 €, 44,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

41558, 061 234 30 11 Stefanela, Nov dvoiposoban stan na trećem spratu, u zgradi u kojoj su radovi u završnoj fazi i nalazi se uvučeno od glavnog puta. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 54.600 €, 41,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Aerodromu, renoviran( pvc stolarija, kupatilo, kuhinja), povrsine 41m2, na 3 spratu, cg, nema lift, ima podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i terase. Cena 54600 evra .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 56.000 €, 35,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.indomio.rs

Beoexepert zastupa prodaju odičnog jednoiposobnog stana u Krnjači na Zrenjaninskom putu. Brojnim autobuskim linijama se brzo stiže u ostale delove grada. Smešten je na trećem spratu novije, uredno održavane stambene zgrade, građene 2004. godine. Kompletno je renoviran 2020. godinE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan 2.0 stan u centru Koteža. Nalazi se u stambenoj zgradi, na trećem spratu, sa urednim ulazom i hodnicima. Ima parking mesto ispred zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda (2.0), sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarijom i dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 57.800 €, 33,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljen apartman na Kopaoniku. Struktura apartmana garsonjera: hodnik, kupatilo, kuhinja, soba sa izlazom na terasu. Apartman se nalazi u okviru popularnog resorta Milmari, na trećem spratu. Dodatne pogodnosti su spa centar u okvirru kompleksa, koji je budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.400 €, 67,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma lep i prostran dvosoban stan na trećem spratu u zgradi bez lifta.U blizini su marketi, parkići za decu Površine 67 m2, sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila i dve terase, od kojih je jedna ustakljena.Kupatilo je renovorano,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.450 €, 31,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.900 €, 34,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 1.5S, 34m2, III sprat, norveški radijatori, terasa, spa centar Na prodaju nameštena, uknjižena nekretnina u zgradi koja poseduje spa centar. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, terasa. Zgrada poseduje lift. Nekretnina moderno i sa dosta ukusa nameštena....

 
 
 
  Stan, KULA, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam, izuzetnu nekretninu dvosoban stan u starogradnji. Površina stana je 48m2 na 3 spratu, nije poslednji. Nekretnina u izuzetno dobrom stanju, delimično renoviran stan. Renovirano kupatilo i postavljena PVC stolarija. Uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta. Vrhunska ponuda,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 673-714 (od ukupno 775)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>