• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 7 dana što veći 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 7 dana što veći 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 7 dana što veći 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 7 dana što veći 50 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • useljiv
    • renovirano
    • 2.sprat
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 199.000 €, 52,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 57m², smešten u mirnom i lepo povezanom delu Konjarnika, u Glasinackoj ulici. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade od ukupno 5 spratova. Po strukturi je dvosoban, sa odličnim rasporedom i mogućnošću lake adaptacije u 2.5 soban stan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat zadnjih 7 dana što veći 50 m2'
168.070 €
800 €
500 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132369, II/IV, klima, lift, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 197.000 €, 51,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvosoban stan u novogradnji, u novom naselju Sunnyville, sa pogledom na reku. Nalazi se na trećem spratu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 84.700 €, 50,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 49,81m2 i po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan površine 50m², strukture 2.5, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti čine ga veoma prijatnim za svakodnevni život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, idealnoj za odmor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Vračaru, u delu Čubura, predstavlja sjajnu priliku za udoban gradski život. Stan je renoviran i nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je dvosoban, sa jednom spavaćom sobom i dnevnim boravkom, što ga čini funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 91126683.Izdaje se prostran dvosoban stan od 49m2, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 320 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvosoban stan u naselju Duvanika. Stan je na trećem spratu i površine je 49m2, bez površine terase. Stan ima ulaz, dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, kupatilo i zat orenu terasu. Stan je kompletno renoviran, sa PVC prozorima, sređenim podovima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u blizini Filozofskog Fakulteta. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi novije gradnje sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima. Površina stana je 48 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Izdaje se 2.0 stan, 48m2, kod Filozofskog fakulteta. Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje i pripadajuću podrumsku prostoriju. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

DARVINOVA POŠTA, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji kod Darvinove pošte, u blizini ulice Vojvode Stepe. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata i idealan je za jednu osobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, IRIG, 85.300 €, 46,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se komforan dvosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan sa dosta dnevne svetlosti. Ima odličan raspored: ulazni hodnik sa prostorom za ugradni plakar, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Useljiv je od 25.5.2026. godine.Potreban....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U srcu najnovije faze Sunnyville kompleksa, lamela 6, preostali su poslednji stanovi – prilika koja se ne propušta. U ponudi je dvosoban stan površine 46 m². Ovaj stan se nalazi na trećem spratu, idealno pozicioniran da pruži udobnost i praktičnost savremenog života. Stan odlikuju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>