• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji 60 m2" pronađeno 129 nekretnina - prosečna cena 216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep autentični salonski stan u srcu Vračara, u lepšem delu Mutapove ulice, bliže Hramu. Održavana zgrada, 3. sprat. Dva ulaza, predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, mali wc, kuhinja sa trpezarijom, ostava, terasa. Renoviran nedavno sa potpuno opremljenim kupatilom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u pešačkoj zoni u samom centru grada, u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 65m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, odvojene trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Nova Detelinara, dvosoban stan u Kornelija Stankovića na trećem spratu. Stan se izdaje na duži period. Prednost imaju mladi bračni parovi. Stan je kompletno opremljen. Blizina škole, supermarketa, gradskog prevoza (linije 3, 7, 13, koji vode do centra, železničke/autobuske stanice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat do 1600 eura/m2 što manji 60 m2'
350 €
89.900 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novoj zgradi, u potpunosti prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Đordja Jovanovića (pored BITEF-a). Video nadzor, ulaz u zgradu sa šifrovanim inerfonom za svaki stan. Stan 55m2. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve pijace, pošte, Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Panteleju. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran i izdaje se polunamešten. Opremljen je novom kuhinjom i ormanima. Postoji mogućnost kompletnog opremanja. Može se izdati i kao poslovni prostor. Površina stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno namešten dvosoban stan površine 55 m² u ulici Vojvode Vlahovića, na 3. spratu kvalitetne i uredne zgrade. Stan se sastoji od: - dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase Grejanje je podno, što omogućava izuzetnu udobnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

namesten stan u Bulevaru Zorana Djindjica na Novom Beogradu pored Politehnicke akademije. Stan je potpuno funkcionalan i renoviran. Poseduje centralno grejanje i veliki javni parking sa prednje i zadnje strane zgrade. Mesecne rezije iznose 120e+EDB po potrosnji. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9111932. Izdaje se komforan, lepo namešten dvosoban stan na 3. spratu novije zgrade sa liftom, u Centru.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Nemanjića. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport City-ja. U izgradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan površine 55m2 u samom centru Novog Sada. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Nije pet friendly. Useljivo od 01.06. U neposrednoj blizini centra i pešačke zone. Potreban depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban, namešten stan površine 55m na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod tržnog centra Roda (Vizantijski bulevar). Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je u fazi delimičnog renoviranja, biće nova kuhinja, kombinovani frižider, garderober.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 360 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u mirnom delu grada u blizini Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta na trećem spratu u zgradi bez lifta, 55m2 sa centralnim grejanjem. Po strukturi je dvosoban, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od predsoblja, iz koga se ulazi u prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, luksuzno sre��en stan, kompletno opremljen, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, u blizini II ekonomske ��kole, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgrade sa ukupno 4 sprata. Po strukturi stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila i terasu. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dobro povezan sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini su Maxi, pošta, zdravstvene i stomatološke ordinacije, brojne zanatske radnje i kiosci brze hrane. Zgrada je nova, uredna, održavana, sa interfonom i liftom. Stan je luksuzno sređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 390 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan pored Saborne crkve, na trećem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Stan je uknjižene površine 56m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9111366.Izdaje se namešten dvosoban stan (56 m2) na Grbavici. Stan se nalazi na trećem spratu i ulično je orjentisan. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje veliku....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Selenča, stan 56m2 Prodaje se lep, komforan, stan pretvoren u dvoiposoban na lepoj lokaciji, blizu su vrtići, škole, parkovi, igrališta, marketi, autobuska stanica idr.Sastoji se iz dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i zastakljene terase.Grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan površine 56m², smešten u blizini izvora Snežnik, na trećem spratu stambene zgrade. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i tesare. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Vracaru, novogradnja, 56m2, centralno grejanje, treci sprat. Lux opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, dvostrano orijentisan, sunčan. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! Agencija Alfa Sistem - Vaš pouzdan partner....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Šafarikova ulica, Novi Sad – 550€ U ponudi je komforan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Šafarikovoj ulici. Stan je svetao, dobro organizovanog rasporeda i pruža visok nivo komfora. Poseduje terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša u ulici Obilićev Venac. Nalazi se na trećem spratu, od ukupno osam spratova u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan površine 60m2, na Paliluli. Nalazi se u zgradi novogradnje, u blizini centra grada i Hotela Tami. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 590 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9107178Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan od 57m2, koji se nalazi na trećem spratu zgrade blizu Bulevara oslobođenja.Useljivo od 18.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Bubnju površine 57m2. U prizemnom delu se nalazi dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i ostava. Na spratu - dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova, pružajući vam divan pogled i mirnu atmosferu.Neophodna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u Petrovaradinu, Okrugićeva ulica, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, prostorije za odlaganje odeće (poput garderober sobe), hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu. Izdaje se potpuno namešten i opremljen....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 58m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, zasebne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Raspored je veoma praktičan i maksimalno iskorišćen, što omogućava udoban svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, polunamešten dvosoban stan preko puta Gradske bolnice. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 58 m2 i poseduje hodnik, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i lodju. Grejanje u stanu je centralno. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 58m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Ambasador. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase /jedna terasa je zatvorena/. Grejanje je TA. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 92.600 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

41565, 061 234 30 11 Stefanela, Po projektu dvosoban ali vrlo lako dvoiposoban .Treći sprat i nema lift. Dobar raspored, uknjižen stan. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 128)

<< <1 2 3 4> >>