• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat do 1500 eura/m2 što manji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs 3.sprat do 1500 eura/m2 što manji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat do 1500 eura/m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat do 1500 eura/m2 što manji" pronađeno 808 nekretnina - prosečna cena 217 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • jacuzzi
    • opremljen
    • 2.sprat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 173.000 €, 134,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan ( PENTHAUS ) u izgradnji , u naselju Vašarište površine 134 kvm ( 65 kvm stan + 70 kvm krovna terasa ), na trećem spratu, sa grejanjem na gas ( podno) , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.400 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux, izvanredan stan koji je predmet izdavanja nalazi na izuzetnoj lokaciji se u centru Beograda, u stambeno - poslovnom delu grada, na Opštini Palilula, u blizini parka Tašmajdan”, Botaničke bašte”, Takovske ulice u mirnoj ulici bez većeg prometa. U neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 137.000 €, 137,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - CENTAR SALONSKI STAN 137 m2 + GARAŽA Prodaje se predivan, veoma komforan stan na trećem spratu.ODLIČNA LOKACIJA, CENTAR, sve je u blizini, škole, marketi, pijace, vrtići, kafići i dr.Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostavom, predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.900 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan površine 138 m², smešten u jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, na Dedinje, u mirnoj i diskretnoj ulici Alekse Bačvanskog. Stan se nalazi na poslednjem, trećem spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa malim brojem stanara, što garantuje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.400 €, 138,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u sivoj fazi koji možete u potpunosti prilagoditi svom biznisu! Nalazi se u užem centru grada. Površina prostora je 138m2. Sastoji se iz četiri kancelarije, open space dela, dva toaleta i dve velike terase. Poslovni prostor je na trećem spratu u stambeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 141,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne Bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.662 €, 142,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na svega par minuta od Trga Slavija u srcu Vračara nalazi se moderna poslovna zgrada sa 6 etaža od 7000m2. U ponudi imamo 2 poslovna prostora na 1. spratu površine 142m2 i 392m2 koji su deljivi, ceo 3. sprat se izdaje kao nedeljiva celina od 644m2 i prostor na 4. spratu od 427m2 koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca, Požarevačka; 143m2+12m2 tri terase, 4.0, III/6, cg, klima, lift, interfon, internet, kablovska, ostava, garažno mesto; U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na trećem spratu izuzetne zgrade u Požarevačkoj ulici. Struktura: hodnik, dnevno-trpezarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.990 €, 144,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovni prostor od 144 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini restorana Madera i Tašmajdanskog parka. Salonski prostor, elegantan i funkcionalan. Potpuno renoviran, velike prostorije, svetao, u dobro održavanoj zgradi. Prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan od 144 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini restorana Madera i Tašmajdanskog parka. Salonski prostor, elegantan i funkcionalan. Potpuno renoviran, velike prostorije, svetao, u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Prostorije:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 1.600 € na 1.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.600 €
10.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 147m2. Prostor se nalazi na trećem spratu objekta sa pet spratova i liftom. Prostor je renoviran i polunamešten. Ima kupatilo, dva toaleta, kuhinju, ostavu i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Opremljen je internetom, centralnom klimom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.550 €, 150,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u poslovnoj novoj zgradi na trećem spratu,150m2,open space i četirii kancelarije. Servisni troškovi 3 eura po metru kvadratnom,garažno mesto 200 eura paeking mesto 120 eura.Vlasnik je pravno lice u PDV-u Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.950 €, 150,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na trećem spratu poslovne zgrade više kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni, www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 700 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada u TPC Radnički, površine 150 kvm, na trećem spratu, sa centralnim grejanjem , lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila, ostave, pet prostorija i zatvorena terasa.Obavezna kirija kao depozit. cena: 700 eura +komunalije .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.812 €, 153,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih poslovnih lokacija na Savskom vencu , u blizini ulice Kneza Miloša , kompleksa Skyline i glavnih saobraćajnih pravaca, nalazi se poslovni prostor za izdavanje u renoviranoj poslovnoj zgradi sa recepcijom i odličnom infrastrukturom. Pozicija omogućava jednostavan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 3.100 €, 153,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje poslovnog prostora Beograd – Kneza Miloša i Durmitorska, treći sprat, odlična lokacija, kancelarije + sala za sastanke Izdaje se poslovni prostor na trećem spratu renovirane poslovne zgrade, na uglu Durmitorske i Kneza Miloša. Prostor je funkcionalan i prostran, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.302 €, 154,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u poslovnoj zgradi na trećem spratu 153.48m2 ,četiri kancelarija,otvorenoi prostor,vlasnici o svom trošku po zahtevima klijenata sklanjaju odredjene pregradne zidove,menjaju itison i krece.Cena zakupa bez PDV-a ,servisni troškovi iznose 4.65 eura po m2 u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.400 €, 154,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 6.0, prazan poslovni prostor u poslovnoj zgradi. Zauzima celi sprat, sastoji se od sest kancelarija, dva toaleta i cajne kuhinje. Prostor se nalazi na 3 spratu, u zgradi sa dva lifta. Kompletno nove instalacije sa Rack ormanom, kompletno izvedenom instalacijom za vise korisnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 155,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux kancelarije, 2 nivoa, 155m2, na 3.spratu nove zgrade. zgrada ima lift, cg. Uz prostor ide jedno garažno mesto. Više informacija na www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 800 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u samom centru Kragujevca, površine 155 m2, na trećem spratu stambeno poslovnog objekta koji ima lift. Stan koji je korišćen kao polsovni prostor za IT sector, sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, ostave i pet prostorija, pogodan je za obavljanje raznih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.000 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na Čukarici - Filmski gradCena: 2.000 eura mesečno Lokacija: Beograd - Čukarica, Filmski grad, ulica Kneza Višeslava Površina: 160 m2 Struktura: 5.0 - prostran dnevni boravak, četiri spavaće sobe, kuhinja, kupatila, terasa Sprat: 3/5 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.000 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan za izdavanje - Vračar Površina: 160 m2 Broj soba: 4 Broj kupatila: 3 Garaža: 1 mesto Grejanje: Centralno (CG) Sprat: 1/4 Izuzetan, prostran i svetao stan, potpuno luksuzno namešten. Zgrada je dobro održavana, sa malo stanova, a lift ima posebnu identifikaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.660 €, 160,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar u neposrednoj blizini Hrama, 160m2,3.0,open space,u poslovnoj zgradi,3 sprat,lift,klima,CG,telefon,internet,IT mreža. ID 14567-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja i cneovnikom na našem sajtu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.800 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 165m2(dve terase), 3/5, lift, LUX, CG/Gas, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor Ulica kneza Višeslava nalazi se na opštini Rakovica. Prostire se od raskrsnice Ulice pilota Mihaila Petrovića i Patrijarha Joanikija pa nastavlja se do Ulice Požeške. Od Ulice Blagoja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 166m2, na trećem spratu, zgrada sa liftom i obezbeđenje. Stan je iz 2008 godine, Savski Venac, Resavska. Po strukturi Stan ima 2 spavaće sobe jednu master sa svojim kupatilom, ima još jedno veliko kupatilo sa jacuzzi kadom i saunom, tuš kabinom i gostinjski toalet u kome je vešeraj.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjižen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Uroša od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaža i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treći sprat bez lifta. Uknjižen, bez tereta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.800 €, 175,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

3 garažna mesta uz doplatu. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43228. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 176,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dupleks na Voždovcu. Stan se nalazi u manjoj porodičnoj zgradi u mirnoj ulici iza bioskopa "Voždovac". Nalazi se na drugom i trećem spratu i čini jedinstvenu celinu. Zakupac stana je duži vremenski period bila firma, tako da može da bude pogodan za firme....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 180,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lipovačka Šuma (Guncati), kompletno renovirana uknjižena kuća na uređenom placu od 20 ari sa pomoćnim objektima. Struktura: 1.suteren - pomoćna prostorija (ostava, letnja kuhinja, soba sa zabavu.), toalet 2. prizemlje: ulazno predsoblje, dnevna soba, terasa, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Namesten i odmah useljiv. Idealan za porodice. GREJANJE - CG, sprat 3/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43124. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 2.900 €, 187,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u poslovnom centru Stari Merkator na Novom Beogradu, površine 187 m², na 3. spratu u urednoj zgradi starije gradnje. Prostor je kompletno renoviran, opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od 7 kancelarija, kuhinje, dva sanitarna čvora i dodatne....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 235.000 €, 200,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano