• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 lift što skuplj - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 lift što skuplj - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 lift što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat barem 60 m2 lift što skuplji" pronađeno 408 nekretnina - prosečna cena 1.559 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban stan Veljka Dugoševića, Severni bulevar U mirnom dvorišnom okruženju, a samo nekoliko koraka od Severnog bulevara, na trećem spratu uredne zgrade bez lifta, nalazi se funkcionalan stan od 54 m, spreman za useljenje. Stan je potpuno renoviran i dolazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 66m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima i norveški radijatori/. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u ulici Braće Krkljuša na Adamovićevom naselju. Površine 59m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade bez lifta. Grejanje je na gas. Mogućnost ubacivanja bračnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Dvosoban namešten stan u strogom Centru grada,Petra Drapšina, III sprat bez lifta,kuhinja odvojena,trpezarija,dve velike sobe,kupatilo,odmah useljiv. Mesečna zakupnina 400 eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 59m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve zatvorene terase. Grejanje je TA. Stan se trenutno renovira tako da nije dostupan za slikanje. Lepo je osvetljen i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u centru grada. Stan je povrsine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, toaleta, ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu poslovno-stambene zgrade bez lifta. Grejanje u stanu je centralno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, moderno uređen stan površine 58 m², pažljivo opremljen do najsitnijih detalja. Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i potpuno opremljene kuhinje sa svim kućnim aparatima. Enterijer je savremen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u pešačkoj zoni u samom centru grada, u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 65m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, odvojene trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 390 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan pored Saborne crkve, na trećem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Stan je uknjižene površine 56m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u ulici Save Kovačevića na Trećem spratu,dvorišne orijentacije ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,dve sobe jedna veća i manja,toalet i Lepu veliku Terasu sa Pogledom na Park i Lepom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta na Margeru. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase /lođa i terasa/.Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 400 €
15.03.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127749, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se potpuno namešten stan 54m2 u Mileve Marić ulici na trećem spratu sa liftom. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Odličan za porodicu sa decom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN KOD STANICE--- Agencijska šifra: 9106783. Izdaje se polunamešten (sa kuhinjskim elementima), renoviran, dvosoban stan od 54m2 na 3.spratu zgrade bez lifta blizu Železničke stanice. Može se i kompletno isprazniti. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 360 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u mirnom delu grada u blizini Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta na trećem spratu u zgradi bez lifta, 55m2 sa centralnim grejanjem. Po strukturi je dvosoban, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od predsoblja, iz koga se ulazi u prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana – u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta izdaje se svetao i komforan, većim delom renoviran stan od 64m² sa terasom. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 6, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban, namešten stan površine 55m na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod tržnog centra Roda (Vizantijski bulevar). Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je u fazi delimičnog renoviranja, biće nova kuhinja, kombinovani frižider, garderober.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Nemanjića. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 85m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta u blizini DIF-a i Apelacionog suda. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Naselju Čalije. Nalazi se na trećem spratu u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 64 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan površine 60m2, na Paliluli. Nalazi se u zgradi novogradnje, u blizini centra grada i Hotela Tami. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u Durlanu, preko puta škole Mika Antić. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 54m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-408 (od ukupno 409)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.