• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 klima što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 klima što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 klima što skuplji do 170000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 klima što skuplji do 170000 eura" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 895 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.712 €, 72,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan, u novogradnji spratnosti Po+P+G+3, površine 72m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Čairu, na svega par minuta hoda od svih bitnih dešavanja u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se izuzetno komforan namešten duplex na odličnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase na donjoj etaži,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 70 m2 klima što skuplji do 170000 eura'
144.200 €
148.000 €
144.970 €
 
+8%

Promena cene sa 157.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 165.600 €
29.10.2025 - 159.000 €
30.11.2025 - 157.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver , osnovna skola, marketi. Miran deo sa decijim igralistem i zelenilom. Stan ima dve sobe, dve terase, veliki dnevni boravak, kuhinju i trpezariju,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 150.880 € na 149.960 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 149.960 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 150.880 €
10.05.2026 - 149.960 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65,2m2, III sprat. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.180 €, 67,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.210 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

41556, 061 234 30 11 Stefanela, Stan u mirnoj, slepoj ulici, između 2 bulevara. Mala zgrada od 12 stanova. Sopstveni parking u dvorištu. Grejanje na gas, putem fancoil radijatora, najpovoljniji vid grejana. U ceni stana kompletna kuhinja, kupatilski nameštaj, veliki ugradni plakar....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - Resavska, Centar, Vračar Izdaje se svetao i komforan trosoban stan površine 70 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne, renovirane zgrade sa liftom, u prestižnom delu Beograda, na početku Resavske ulice, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Crkve Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje centar Beograda - Resavska, parkingIzdaje se prostran i svetao trosoban stan u centru Beograda, na početku Resavske ulice u opštini Vračar. Stan se nalazi u blizini Bulevara kralja Aleksandra, Crkve Svetog Marka, Tašmajdan parka i Narodne skupštine, na jednoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.300 €
26.04.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan površine 65 m2 u novogradnji na Vračaru. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i visokim standardom završne obrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog boravka, odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m2, na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 1.100 €
01.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m², na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 975 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzan, poluopremljen stan u Maksima Gorkog Cena 975 eura plus PDV. Potpuno nov , trosoban namešten stan , koji se nalazi na Vračaru u blizini Čuburskog parka, Kalenić pijace, kao i osnovne škole, ekonomske škole, obdaništa, doma zdravlja Površina stana je 65m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten trosoban stan u Bloku 21 kod UšćaIzdaje se moderno sređen i funkcionalan trosoban stan površine 68 m2 u Bloku 21 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno šesnaest spratova, koja poseduje nove liftove i video nadzor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se renoviran i kompletno opremljen 2.5-soban stan u Bloku 21, na Novom Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno 20, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, pogodnoj za mirno i dugoročno stanovanje. Ukupna površina stana je 61 m2, uz dve terase koje dodatno doprinose....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Majke Jevrosime Na trećem spratu stambeno - poslovne zgrade u ulici Majke Jevrosime, za izdavanje stan površine 70m2. Stan se sastoji od predsoblja sa ugrađenim plakarom, centralne velike sobe iz koje je ulaz u sve prostorije i izlaz na terasu, kompletno nameštene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen stan sa odličnim rasporedom. Mali troškovi. Parking u dvorištu. Kvadratura: 69m² Nalazi se na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Novo Prostorije: dnevni boravak, soavaća soba, kupatilo, ostava, terasa Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dodatni WC i terasu. U potpunosti je moderno namešten i opremljen svim potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 66m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima i norveški radijatori/. Komplet je opremljen....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta i terase. U stanu su klima, kuhinjski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na trećem spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dva nivoa: na prvom se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dok se na drugom nivou nalaze spavaće sobe. Nivoi su međusobno povezani stepeništem. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u centru grada. Stan je povrsine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, toaleta, ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu poslovno-stambene zgrade bez lifta. Grejanje u stanu je centralno,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 400 €, 65,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u strogom centru Stare Pazove, odmah pored ulaza u zgradu Opštine, adresa Svetosavska 9, III sprat (pored firme Konsalting d.o.o.). 65m2 poslovnog prostora, čajna kuhinja sa frižiderom i toalet. Nalazi se na III spratu, osvetljen sa tri strane. Može se koristiti za....