• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što skuplji Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što skuplji Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.227 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan površine 60 m² nalazi se na 3. spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat 60 m2 što skuplji zadnjih 7 dana'
550 €
95.000 €
650 €
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.500 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Belvilu kompletno opremljen, III sprat, obezbeđen parking ispred zgrade sa rampom uz doplatu , zastakljena lođa, idealna pozicija zgrade. Cena sa garažom Plaćanje prve i poslednje zakupnine unapred+depozit, Ag.provizija 50 % ID6853 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Zorice Božović, 55m2, 3.sprat bez lifta. Kuhinja sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Parking mesto 50 eur. Stan je kompletno namešten. Sve novo. Cena 500 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?