• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 što veći Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 220.320 €, 51,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jako funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, Stan se  prodaje bez nameštaja. ( AleksUna nekretnine, Novi Sad Reg. Br. 063) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 111.240 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1084430 - Uknjižen dvosoban stan na Novom naselju, u blizini GRAS-a. ODržavan, ali iziskuje izvesna ulaganja. Treći sprat, lift, terasa. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 188.000 €, 54,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja prelepog, uknjiženog (može kredit), komfornog, izuzetno osvetljenog stana od 54 m2, koji se nalazi na na trećem spratu lepe zgrade pravljene 2008.godine. Stan je dvostrano orijentisan, i tokom celog dana je osunčan! Ujutru je osunčana trpezarija a popodne dnevni boravak i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban stan Veljka Dugoševića, Severni bulevar U mirnom dvorišnom okruženju, a samo nekoliko koraka od Severnog bulevara, na trećem spratu uredne zgrade bez lifta, nalazi se funkcionalan stan od 54 m, spreman za useljenje. Stan je potpuno renoviran i dolazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo vrlo lep dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u maloj, mirnoj ulici u centralnom delu Mirijeva, stan je u završnoj fazi gradnje na trećem spratu zgrade čije se useljenje očekuje za oko mesec dana, sa svim potrebnim dozvolama i kompletnom dokumentacijom, zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.048 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Savremena zgrada sa liftom | Završetak radova DVOIPOSOBAN STAN 54 m2, PETROVARADIN (U IZGRADNJI) - leto 2026. godineProdaje se dvoiposoban stan od 54 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom i ukupno 20 stanova. Nalazi se u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, savršenom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat 50 m2 što veći (276)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>