• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći do 190000 eura dvo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći do 190000 eura dvo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći do 190000 eura dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći do 190000 eura dvorište" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice i svih neopodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi u starijoj zgradi, renoviran je pre 4 godine, zamenjene su sve vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 10.000 €, 690,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada koja je adaptirana u hostel u ul. Kralja Petra br. 60, nalazi se preko puta restorana Smokvica. Objekat ima ukupnu površinu nadzemnih etaža 593m2 i to: 1. Prizemlje (119m2) 2. Prvi sprat (128m2) 3. Drugi sprat (127m2) 4. Treći sprat (118m2) 5. Povučeni sprat (101m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se LEPA PROSTRANA kuća, Voždovac, Beograd Cena zakupa: 4.500 eura mesečno Tip nekretnine: Kuća Površina: 400 m2 Opremljenost: Polunamešteno Opis: Predstavljamo vam prostranu kuću koja se nalazi NA Bulevaru Oslobođenja, Voždovac, Beograd. Kuću krasi obilje prirodnog svetla -....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što veći do 190000 eura dvorište'
170.000 €
2.500 €
900 €
 
-19%

Promena cene sa 1.600 € na 1.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.600 €
10.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 147m2. Prostor se nalazi na trećem spratu objekta sa pet spratova i liftom. Prostor je renoviran i polunamešten. Ima kupatilo, dva toaleta, kuhinju, ostavu i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Opremljen je internetom, centralnom klimom....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u strogom centru Beograda u mirnoj i tihoj ulici, Lomina, dvostruko orijentisan sa tri spoljne terase i jednom velikom staklenom terasom i pogledom iz bajke na Beograd na vodi Kulu i mostove i reku. Sadrzi 4 velike sobe, kuhinju sa sankom, klimu. Nalazi se na trecem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, KULA, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 198.000 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

4.0 stan 110m2 Zvezdarska šuma - izuzetno kvalitetna novogradnja - podno grejanje keramika prve klase , elektro podizači roletni , 2 klime , 3 terase , 3 kupatila , trostran - pogled na ceo grad i na park , zajedničko dvorište , 2 lifta , 18 kamera , 2 velika garažna mesta - sa rolo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i veoma prostran salonski stan površine 100m2 , koji se nalazi u strogom centru grada, na trećem spratu dobro očuvane zgrade predratne gradnje. Zgrada poseduje uredno dvorište, a stan je orijentisan ka jugu, sa pogledom na dvorište punog zelenila, što obezbeđuje mir....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116236, III/VI, klima, lift, terasa, nov luks, garaza, parking. IZDAJE SE PROSTRAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – IDEALAN ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STANOVANJE Na trećem spratu zgrade, s pogledom na Univerzitetski park, nalazi se stan od 100 m², koji pruža funkcionalan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 81m2 u Vitanovačkoj ulici na Voždovcu, u blizini Vozdovačke crkve. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine sa video nadzorom i dvoristem.Stan je dvostrano orijentisan ka jugu i odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan od 78 m² u Beogradu, u opštini Stari Grad, u ulici Kralja Petra. Nalazi se na 3. spratu od ukupno 5, i dvostrano je orijentisan. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, predsoblja, ostave, terase i luksuznog kupatila. Spavaća soba izlazi na terasu i gleda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - Queen's Park nalazi se u blizini Savskog parka, kao i rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Svojim terasastim arhitektonskim izgledom omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, radne sobe, kupatila, toaleta, balkona i ulaznog hodnika. Klimatizovan je a grejanje je centralno. Opremljen je novim nameštajem, tehničkim i kuhinjskim aparatima, svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 57,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Bežanijskoj kosi. Smart home sistem. Na savršenom trećem spratu od ukupno pet tek potpuno nove zgrade sa pogledom na unutrašnje dvorište kompleksa Lux 51. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25.000e Ovaj stan pored Smart home sistema i prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 450 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125923, III/VII, ostava. Uslovi zakupaObavezan depozit 400 €Pogodno za: Radnike, Porodice, StudenteNisu dozvoljeni kućni ljubimciO stanuStan u zgradiKvadratura: 54m²Na 3. spratu od ukupno 7 spratovaUobičajeno stanjeProstorije: kupatilo, toalet, ostavaOpremljenost: Namešteno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari, svega 50 metara od Bulevara Evrope, a opet u mirnoj, tihoj ulici. Uknjižen 1/1, kupovina direktno od vlasnika. GLAVNE PREDNOSTI NEKRETNINE Dvostrani dupleks sa odvojenim celinama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 40m2 u novoj stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom, video-interfonom, dvorištem i obeleženim parking mestom u dvorištu. Stan ima ulaz, kuhinju povezanu sa trpezarijom i dnevnom sobom sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 37m2.Prostorije, dnevna soba sa kuhinjom , prostarana spavaca soba i radni deo, predsoblje i kupatilo. Dvoriste za stanare Lokacija kod ugla sa Visnjicevom, lokal Karusel GREJANJE - CG, sprat 3/5, TERASA ID oglasa: 43050. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored tržnog centra Delta, u novom luksuznom kompleksu. Orijentisan je južno, jako lepo osvetljen i topao. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa tri lifta i površine je 34m2. Po strukturi je garsonjera i sastoji se iz ulaznog dela, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova garsonjera na trećem spratu, dvorišno orijentisana, na 200m od Kovid bolnice. Grejanje je na gas Prostorije: soba, kupatilo, terasa Pogled na: dvorište Mogućnost povrata PDV do određenog iznosa. Ima jako lep pogled na Frušku Goru i neće biti zatvoren drugom zgradom.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?