• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 poluna - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 poluna - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 polunamešten

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 polunamešten" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.014 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se polunamešten trosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na 3. spratu, veoma prostran i moderan. Dvorišno orijentisan i idealan za porodični život. Zgrada poseduje nenumerisana parking mesta. Centralno grejanje. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan 166m2, na trećem spratu, zgrada sa liftom i obezbeđenje. Stan je iz 2008 godine, Savski Venac, Resavska. Po strukturi Stan ima 2 spavaće sobe jednu master sa svojim kupatilom, ima još jedno veliko kupatilo sa jacuzzi kadom i saunom, tuš kabinom i gostinjski toalet u kome je vešeraj.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 polunamešten'
1.000 €
520.000 €
2.000 €
 
-19%

Promena cene sa 1.600 € na 1.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.600 €
10.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 147m2. Prostor se nalazi na trećem spratu objekta sa pet spratova i liftom. Prostor je renoviran i polunamešten. Ima kupatilo, dva toaleta, kuhinju, ostavu i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Opremljen je internetom, centralnom klimom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.000 €, 101,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se polunamesten četvorosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija u novijoj stambenoj zgradi na Čairu. Nekretnina je smeštena na trećem spratu zgrade kvalitetne novije gradnje sa liftom i veoma je dobro očuvana. Kvadratura stana je 101m2. Strukturu stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Čair, prodaje se odličan porodični stan 101m2, na 3. spratu od 8, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje prostranu dnevnu sobu odakle se izlazi na terasu, sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, i deganžmana koji povezuje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 800 €
25.02.2026 - 650 €
22.03.2026 - 600 €
19.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1835 – 4-soban, dupleks, 100 m2, polunamešten (kuhinja i tehnika), centar, ul. Svetojovanska. 3.sprat (lift) Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 550 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 311.500 €, 89,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan u ulici Vojvode Stepe u neporednoj blizini Trošarine. Nalazi se na trećem spratu zgrade novije gradnje sa urednim i redovno održavanim ulazom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhijnje, trpezarije, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 81m2 u Vitanovačkoj ulici na Voždovcu, u blizini Vozdovačke crkve. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine sa video nadzorom i dvoristem.Stan je dvostrano orijentisan ka jugu i odlikuje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
03.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 95.140 €, 71,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 71 m2 u Obrenovcu Stan se nalazi u ulici Kralja Petra I Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo Treći sprat Zajednički parking Prodaje se polunamešten Centralno grejanje - toplana Stan nije uknjižen, zgrada u procesu legalizacije....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 175.100 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 175.100 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 71 m² na trećem spratu stambene zgrade na Adamovićevom naselju. Stan je funkcionalnog rasporeda i polunamešten, što pruža mogućnost da se prostor dodatno prilagodi sopstvenim potrebama. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MLADENOVAC, Centar, 300 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban stan od 54m2 u centru Mladenovac na trećem spratu, nije poslednji sprat. Stan je polunamešten i renoviran- kao na slikama. U dogovoru sa vlasnicima, a u zavisnosti od perioda zakupa može se montirati klima, kupiti bela tehnika ili slično.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, polunamešten dvosoban stan preko puta Gradske bolnice. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 58 m2 i poseduje hodnik, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i lodju. Grejanje u stanu je centralno. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Panteleju. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran i izdaje se polunamešten. Opremljen je novom kuhinjom i ormanima. Postoji mogućnost kompletnog opremanja. Može se izdati i kao poslovni prostor. Površina stana....