• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 do 160 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 do 160 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 do 160000 eura pala cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 do 160000 eura pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 153.700 € na 150.700 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 150.700 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 153.700 €
02.03.2026 - 150.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja – moderan stan – useljivo u aprilu. Parking mesto 3000e Na prodaju dvoiposoban stan (adaptibilan u troiposoban) u ulici Miloša Bogićevića, površine 64,54m2, smešten na 3. spratu uredne stambene zgrade. Stan odlikuje funkcionalan i praktičan raspored koji pruža maksimalnu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.700 €
27.04.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dostupna mogućnost centralnog grejanja. GREJANJE - Etažno, sprat 3/3, SALONAC Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43136. .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 2.150 € na 1.800 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 2.150 €
20.02.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1141 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0693322626 Izdaje se izuzetno prostran i svetao poslovni prostor u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, tik uz ulicu Stojana Protića. Prostor se nalazi na trećem spratu moderne zgrade,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.400 € na 1.200 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 151,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 1.400 €
12.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ID 528 Lokacija: Stan se nalazi u mirnoj i slepoj ulici, u elitnom delu Dedinja. Obezbeđen je parking u dvorištu zgrade, što ga čini idealnim za porodice ili poslovne ljude koji traže mir i sigurnost.Zgrada ne poseduje lift Osnovne karakteristike: • Površina: Ukupno 151 m², uključujući....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.250 € na 1.150 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.150 €, 125,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 1.500 €
06.02.2026 - 1.400 €
25.02.2026 - 1.250 €
20.03.2026 - 1.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00650 NS – Liman 3, PARK CITY kompleks, 4-soban, 125 m2, LUX stan 3.sprat. 2 kupatila. Stan je orijentisan ka međuprostoru kompleksa. PET FRIENDLY Useljiv odmah ! Mesečna cena zakupa: 1150 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 2.200 € na 1.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.800 €, 122,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 2.000 €
12.04.2026 - 2.200 €
17.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u jednoj od najtraženijih ulica – Krunskoj. Stan ima 122m2, strukture 4.0, i sastoji se od: • prostranog dnevnog boravka • tri spavaće sobe • dva kupatila • terase • ostave Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom. Kompletno je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.100 €
17.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan salonskog tipa od 112m2 na trećem spratu zgrade u centru grada, na Slaviji. Sastoji se od četiri velike prostorije sa visinama plafona karakterističnim za salonske stanove, koje pružaju obilje prirodne svetlosti, dva kupatila, kompletno opremljenom kuhinjom, lođom,trostrano orjentisan.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 1.500 €
25.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, površina : 100 m2, Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je uredjen, Centralno grejanje i pet Klima uredjaja, Internet, Obezbedjenje i video nadzor, Garaža je moguća, Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat što veći barem 60 m2 do 160000 eura pala cena (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>