• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji uknjižen" pronađeno 310 nekretnina - prosečna cena 2.636 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 220.320 €, 51,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten četvorosoban stan u centru grada u ulici Generala Milojka Lešjanina u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu uknjižene površine 71m2, sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 390 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan pored Saborne crkve, na trećem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Stan je uknjižene površine 56m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Postoji mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji uknjižen'
360.500 €
1.250 €
1.300 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru, u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu, uknjižene površine 51m2. Stan je kompletno renoviran, najnovijom i smart tehnikom (kontrolisanje roletni putem telefona, touch prekidači svetala, u hodniku paljenje svetala na senzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan površine 60m², koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji u naselju Nova Detelinara, Pasterova ulica, Novi Sad. Stan je smešten na 3. spratu od ukupno 6 u zgradi sa liftom. U pitanju je kvalitetna starija gradnja, a stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 3.000 €, 250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Lipovog gaja Uknjižen Poslovni Prostor 250 m2 na TOP LOKACIJIProstor je Nenamešten iz Dve Etaže 140+110 m2 na drugom i trećem spratu,dvostrane orijentacijeuz Prostor se dobija i 10 Parking Mesta a postoji mogućnost Zakupa 400 m2 Placapotreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.170 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i povoljna garsonjera na Adicama, površine 13 m², smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv. Garsonjera je kompletno nameštena i prodaje se sa svim stvarima, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 57.000 €, 41,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Manji dvosoban stan u naselju Bagljaš, 41m2,nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika.Po podovima je parket, sigurnosna ulazna vrata,centralno gradsko grejanje, klima, ugradni plakari.Uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.900 €, 34,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 1.5S, 34m2, III sprat, norveški radijatori, terasa, spa centar Na prodaju nameštena, uknjižena nekretnina u zgradi koja poseduje spa centar. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, terasa. Zgrada poseduje lift. Nekretnina moderno i sa dosta ukusa nameštena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 77.250 € na 64.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BAČKA PALANKA, 64.000 €, 67,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 82.400 €
08.02.2026 - 77.250 €
15.04.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban, funkcionalan porodičan stan od 67 m2 u samom centru Bačke Palanke, idealan za porodicu ili sigurnu kupovinu putem stambenog kredita.Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade (bez lifta) i odlikuje ga odličan raspored bez izgubljenog prostora.Struktura stana:dnevni....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 66.340 €, 23,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top ponuda ! Odličan uknjižen stan sa odvojenom kuhinjom. Nalazi se na idealnom trećem spratu u zgradi sa liftom. Sveže je okrečeno i parket je hoblovan, tako da je odmah useljivo i bez ikakvih ulaganja. U ceni je kompletan nameštaj. Okrenut je na dvorišnu stranu. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 46,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji u ulici Janka Katića. Stan je na trećem spratu u petospratnici sa liftom. Zgrada žute fasadne cigle. Po strukturi je jednosoban, površine 46m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, sobe, komotnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana u StanovuUkoliko tražite dom za sebe ili svoju porodicu, u ponudi je jednosoban stan, koji se nalazi na trećem spratu zgrade ( nije poslednji sprat), sklonjen od buke.Struktura stana obuhvata veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom koja se može pretvoriti....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketaStan je površine 38 m2. Nalazi se na 3. spratu petospratne stambene zgrade, koja nema lift. Stan od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa trprzarijom, jednu sobu (dneva/spavaća)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 71.600 €, 25,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.indomio.rs

41834, 063 547 298 Branka, Klasična garsonjera od 25m2 sa terasom. Treći sprat u zgradi sa liftom. Na terasi postoji ostava i u podrumu zgrade ostava. Ulično orijentisan. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.190 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.930 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 81.370 €, 41,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u blizini železničke stanice. Izuzetno je svetao, dvostrano orijentisan, dobro održavan, kuhinja i kupatilo su renovirani. Treći sprat - nije poslednji, terasa, IDS 79822 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno opremljen, uknjižen dvosoban stan na Zlatiboru, u prelepom i mirnom naselju Kapije Zlatibora jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno četiri etaže. Zgrada je moderno građena, poseduje lift, interfon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124571, III/, uknjižen, podrum. Prodaje se uknjižen jednosoban stan kod Železničke stanice. U cenu ulazi i nameštaj. Treći sprat bez lifta. Stanu priprada i podrumska prostorija takođe uknjižena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 87.000 €, 40,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u ekskluzivnom kompleksu Vila Zlatibor 2, u jednom od najlepših i najtraženijih delova Zlatibora naselje Đurkovac, ulica Jovanke Jeftanović. Površine 40 m, nalazi se na trećem spratu moderne i kvalitetno građene vile. Uknjižen 1/1 mogućnost kupovine putem kredita.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan, na top lokaciji kod parka Sveti Sava. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su vrtić, park Sv. sava, Tržni centar Delta, osnovna škola. Uknjižene površine 37m2, sa odličnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 92.600 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

41565, 061 234 30 11 Stefanela, Po projektu dvosoban ali vrlo lako dvoiposoban .Treći sprat i nema lift. Dobar raspored, uknjižen stan. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u odličnom stanju, nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini medicinskog fakulteta i parka Sveti Sava. Sastoji se iz komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 95.140 €, 71,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 71 m2 u Obrenovcu Stan se nalazi u ulici Kralja Petra I Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo Treći sprat Zajednički parking Prodaje se polunamešten Centralno grejanje - toplana Stan nije uknjižen, zgrada u procesu legalizacije....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 96.000 €, 89,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 309)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>