• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji ekskluzivan" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.006 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na trećem spratu, površine 92m2. Ekskluzivna prodaja stanova na Voždovcu Moderna novogradnja, odlična lokacija, kao i savremeni koncept stanovanja su razlozi da upravo u ovoj zgradi pronađete Vaš novi dom. Opština Voždovac je poznata po tome da je sa jedne strane okružuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Terazije - Nušićeva | LUX salonski stan u pešačkoj zoniCena: 950 eura mesečno Kvadratura: 60 m2 Broj soba: 2.0 Sprat: 3 / 5 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Nameštenost: Potpuno namešten Stanje: Luksuzno, potpuno renoviran (2022)Lokacija: Beograd - Opština Stari grad, Terazije,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.400 €, 100,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ključne karakteristike: Raspored: 4 prostrane i potpuno opremljene kancelarije. Grejanje i hlađenje: Centralno grejanje i 5 klima uređaja. Internet: Brzi internet. Sigurnost: Obezbeđenje 24/7 uz video nadzor. Parking: Mogućnost korišćenja jednog parking mesta. Opis: Ekskluzivan poslovni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji ekskluzivan'
1.350.000 €
1.990 €
10.920 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - Queen's Park nalazi se u blizini Savskog parka, kao i rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Svojim terasastim arhitektonskim izgledom omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan od 144 m2, smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini restorana Madera i Tašmajdanskog parka. Salonski prostor, elegantan i funkcionalan. Potpuno renoviran, velike prostorije, svetao, u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju kompletno renoviran i opremljen stan na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Oblačića Rada na Detelinari. Dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavača soba, kupatilo, hodnik. Odlična lokacija, blizina škole, autobuske stanice. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 26,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRILIKA – DVE GARSONJERE U Vrnjačka Banja – IDEALNE ZA INVESTICIJU I IZDAVANJE! U ponudi dve izuzetne garsonjere na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, savršene kako za život, tako i za unosno izdavanje tokom cele godine. ???? Prva garsonjera – III sprat Moderna, potpuno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 124.000 €, 40,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan apartman površine 40 m, smešten na trećem spratu prestižnog apart-hotela Queen of Zlatibor, u mirnom i veoma traženom delu Zlatibora Đurkovac. Apartman se nalazi u objektu visoke kategorije sa recepcijom, profesionalnim menadžmentom i bogatim SPA sadržajima,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za kupovinu modernog dupleks apartmana u novoj Vili Gradina, na prestižnoj i izuzetno dostupnoj lokaciji u blizini jezera, Lidla i centra, a ipak u mirnom i zelenom okruženju. Idealno za odmor, život i izdavanje! Površina: 64 m Sprat: III sprat dupleks Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst - luksuzan dvoetažni penthouse, 160 m2, 3 parking mesta + za placanje U ponudi je izuzetno luksuzan dvoetažni penthouse u samom srcu Crvenog krsta, ukupne merene površine 160 m2. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>