• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat nenamešten

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat nenamešten" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 156 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 654 eura
    • do 818 eura (prosečna cena)
    • do 981 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 280 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan I nenamešten stan-poslovni prostor u centru grada u blizini Čaira, površine 38m2, na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje je u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125011, PR/II, poslovna zgrada. Izdaje se poslovna zgrada u elitnom Adamovićevom naselju u blizini Bulevara Evrope. Izdaje se prizemlje 100m2, prvi sprat 500m2 i drugi sprat 500m2. Moguć je zakup samo jednog nivoa. Izdaje se nenamešten prostor. Prostori su podeljeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan-poslovni prostor 120m2 na 2.spratu u Sarajevskoj ulici. idealan za advokatsku kancelariju, IT firmu, ordinaciju,itd. Stan je dvostrano orjentisan i sastoji se od 4 velike kancelarije, opremljene kuhinje ,kupatila i velike lođe. Centralno grejanje, 2 klime,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat nenamešten'
1.200 €
4.100 €
3.500 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se deo kuće u centru kao poslovni prostor. Prostor se nalazi na drugom spratu porodične kuće. Površina stana je 150m2. Sastoji se iz četiri kancelarije, kupatila, toaleta i terase od 47m2. Izdaje se nenamešten. Može se izdati i samo apartman, cena zakupa bi bila 250e. Dvorišni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, nov četvorosoban stan na Paliluli u blizini restorana Amerikanac. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, bez lifta. Stan se izdaje nenamešten, biće opremljen samo kuhinjom sa belom tehnikom i do sada neuseljavan. Površina stana je 116 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan troiposoban stan u kući u Brzom Brodu. Površina stana je 117m2. Nalazi se na drugom spratu porodične kuće. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri manje sobe, kupatila i toaleta. Postoji i velika lepa terasa. Kuća je lepo orijentisana i osvetljena,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 162.000 € na 164.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 162.000 €
19.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban nenamešten stan na Salajci, dvorišno orijentisan, površine 71 m², nalazi se na drugom spratu zgrade sa četiri sprata. Dnevna soba i trpezarija su u open space konceptu i zauzimaju 36 m², dok je kuhinja odvojena i ima prirodnu ventilaciju. Stan raspolaže sa dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 118.450 €
10.04.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda! Stan se prodaje nenamesten. Telefon: 0601351784 Šifra ponude: 1031547 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) A duplex apartment....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.100 €, 380,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostor u vrlo prometnoj ulici u centru grada u neposrednoj blizini Brankovog mosta i Zelenog venca. Ovu lokaciju karakterišu blizna parka reke, kao i poslovno okruženje. Prostor se nalazi u manjoj, zasebnoj zgradi koja je smeštena u dvorištu, u veoma tihom okruženju. U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten troiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno, putem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 500 €, 152,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten stan u Niškoj Banji u Deviznom naselju u ulici Carice Teodore (pre Banjske rampe), u porodičnoj kući na drugom spratu, uknjižene površine 152m2 sa grejanjem na struju (etažno grejanje sa kotlom na struju). Stan se sastoji iz dugačkog hodnika koji vodi do svih....