• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat klima što veći barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat klima što veći barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat klima što veći barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat klima što veći barem 60 m2" pronađeno 269 nekretnina - prosečna cena 1.423 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 916 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i potpuno namešten dvosoban stan od 55m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najmirnijih ulica u blizini železničke stanice. Ova lokacija pruža idealan balans između odlične povezanosti sa gradom i potpune tišine, jer ulica nije opterećena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 145.200 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji površine 55m2 na drugom spratu zgrade u naselju Borča u Kikindskoj ulici na nekoliko stotina metara od autobuskih stajališta za sve delove grada, šoping centra, nekoliko trgovinskih lanaca, a u blizini se nalaze i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno opremljen: veš mašina, mašina za sudove, klima, tv, itd. Poseduje dve odvojene spavaće sobe i dnevnu sa kuhinjom i terasom. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno opremljen dvosoban stan preko puta parka Svetog Save. Nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa 3 lifta. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, dve zastakljene terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban kompletno namestenstan površine 65 m2, na 2. spratu novogradnje sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće i dnevne sobe, a poseduje i terasu od 10 m2. Opremljen je centralnim grejanjem i podnim grejanjem u predsoblju i kupatilu, klimatizovan i odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Paliluske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 55m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno,a ugrađen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan površine 54 m2 na Vračaru, u ulici Kursulina, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom (ukupno 12 spratova) i nije poslednji sprat.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 480 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106880, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se dvosoban stan, površine 54m2 sa tersaom. Stan se nalazi na Sajmistu u ulici Branka Bajica . Stan je okrenut dvoristno. Nema buke.Potpuno je opremljen i ima apsolutno sve neophodno u njemu. Izdaje se na duži vremenski period,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2.spratu. Struktura stana: оdvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom prelepa terasa / balkon sa pogledom na grad Stan je u potpunosti opremljen: kompletna bela tehnika moderan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan - Elixir Garden, Blok 65 Izdaje se izuzetno luksuzan, potpuno namešt en dvosoban stan u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Elixir Garden , na odličnoj lokaciji u Bloku 65, Bulevar heroja sa Košara. Stan se nalazi na 2 . spratu moderne novogradnje sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - Renoviran i Komforan Stan Cena: 850 eura mesečno Površina: 50 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 2/8 Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten Opis: Komforan i uredan stan, potpuno renoviran i kompletno opremljen. Ima odvojenu spavaću sobu i dvostranu orijentaciju - prema ulici....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?