• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što manji useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što manji useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što manji useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što manji useljiv" pronađeno 57 nekretnina - prosečna cena 1.469 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 650 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 1---Agencijska šifra: 9109326.Izdaje se kompletno namešten i komforan trosoban stan na vrhunskoj lokaciji na Limanu 1, u neposrednoj blizini Univerziteta. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN NA SAMOM POČETKU ADICA, ODMAH USELJIV, SA PARKINGOM---Agencijska šifra: 9112419.Nov trosoban stan koji se nalazi na samom početku Adica, u mirnoj i lepoj ulicI. U ponudi su stanovi iste kvadrature na 1. i 2. spratu. Stan je opremljen sa kuhinjom i klima uređajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je opremljen vrhunskim materijalima, ima aluminijumsku stolariju, hrastov parket, bosal ulazna vrata. Orjentisan na tri stane i veoma svetao. Stan ima 3 klima uredjaja, a grejanje je obezbedjeno na toplotne pumpe. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, koji se nastavlja na trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 850 € na 900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, KAMENICA, 900 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ČETVOROSOBAN PET FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U SREMSKOJ KAMENICI---Agencijska šifra: 9112536.Izdaje se prostran četvorosoban stan od 85m2, koji se nalazi na 2. spratu zgrade u Sremskoj Kamenici. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trapezarijom, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 890 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO OPREMLJEN TROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112644.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan od 85m2, koji se nalazi na 2. spratu zgrade blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom, kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep, renoviran trosoban salonski stan od 86 m² u jednoj od najtraženijih ulica u centru – Resavskoj. Nalazi se na drugom spratu uredne zgrade stare gradnje (nije poslednji sprat), sa visokim plafonima, odličnom izolacijom i puno prirodnog svetla u svakoj prostoriji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 86m2(dve lođe), 2/7, CG, lift, klima, interfon,internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum. Ulica Vojislava Ilića kao jedna od važnijih saobraćajnica prostire se od Crvenog krsta i vodi do Naselja Medaković III, povezujući tri centralne gradske opštine Vračar, Voždovac i Zvezdaru.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 294.780 € na 293.250 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Spens, 293.250 €, 86,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 296.820 €
29.03.2026 - 294.780 €
10.04.2026 - 293.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i predstavlja savršen spoj modernog dizajna, komfora i funkcionalnosti. Stan je potpuno renoviran 2025. godine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara kralja Aleksandra do Višegradske ulice i spaja Crkvu Svetog Marka sa Kliničkim centrom Srbije. Lokaciju odlikuju sve prednosti koje prate život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 86m2 (terasa + lođa), 2/2, eg/gas, ktv, interfon, telefon, garaža. Gradska opština Voždovac se nalazi na svega nekoliko kilometara od srca grada, te je njena blizina centru, a ujedno i odvojenost od gradske vreve čini jednim od poželjnijih lokacija za stanovanje. Sanska ulica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 450 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 86m2 u naselju Šest Topola u blizini Stellantisa. Nalazi se na drugom spratu, u manjoj mirnoj zgradi. Grejanje je na gas. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila. Odmah useljiv. Depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 255.000 €, 87,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan se nalazi na svega par minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, što ovu nekretninu čini idealnom kako za porodično stanovanje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-57 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>