• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji pala cena" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.867 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 94000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran stan u samom centru Beograda, smešten na drugom spratu uredne zgrade, sa orijentacijom ka mirnom dvorištu – savršen spoj urbane lokacije i privatnosti. Stan je u potpunosti i temeljno renoviran, sa kompletno zamenjenim elektro i vodovodnim instalacijama. Postavljene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
23.02.2026 - 145.000 €
03.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2.5 stan u centru Železnika na svega par koraka od okretnice autobusa 88 i 58. Stan ima odličan raspored i vrlo lako se može adaptirati još jedna spavaća soba. Stan se nalazi na 2 spratu od 6 u zgradi sa liftom.Stan poseduje i pripadajući podrum. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji pala cena'
700 €
550 €
139.000 €
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 250 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 260 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten dvosoban stan u Durlanu. Stan se sastoji iz sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje u stanu je na TA peć. Ova nekretnina površine 56m2 nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. U dvorištu zgrade se može....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 600 €
16.02.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno moderno opremljen dvoiposoban stan na Panteleju. Nalazi se na 2. spratu manje novije stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>