• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura što ve - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura što ve - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura što veći" pronađeno 217 nekretnina - prosečna cena 454 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • uknjižen
    • parking
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeno opremljen stan u Savadi - 2.0, 56 m2, garaža, odmah useljivLokacija: Novi Beograd - Blok 67a (A blok), Uroša Martinovića Cena zakupa: 850 eura mesečno Površina: 56 m2 Struktura: Dvosoban stan - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/6 Tip objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Đorđa Jovanovića, renoviran dvosoban stan sa prelepim dnevno-trpezarijskim delom. Cg, lift, II sprat, useljiv. Ag. provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se konforan trosoban, kompletno namesten stan, u zgradi novije gradnje, koja se odrzava uredno. Stan sadrzi: Kuhinju opremljenu svim neiphodnim aparatima( sudo masina, indukciona ploca, rerna, frizider, mikrotalasna) Svetao i prostran dnevni boravak sa trpezarijom, i izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan između Filozofskog fakulteta i Doma zdravlja. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 56 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten stan od 57 kvadrata, na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, velike spavace sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase i spajza. Stan je u potpunosti renoviran. Stan je dvorisno orjentisan, sve sobe i terasa gledaju na dvorisni kavart.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 480 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru Niša, kod Margera. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 56 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 430 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan površine 56m2, na Paliluli. Nalazi se u zgradi novogradnje, u blizini centra grada, paliluske pijace i svetinikolske crkve. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Kompletno namešten, veoma komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta i Bulevara Evrope. Ovaj svetao stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, vizuelno odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131153, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se namešten stan, 56 m2, na Novom Naselju. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ima lift. Okrenut je ka dvorišnoj strani gde ima dosta zelenila i vrlo je mirno. Orijentisan je istočno. U neposrednoj blizini su svi veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 56m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 330 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, dvoipoosban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim elektrilčnim uređajima. Površina stana je 56 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na drugom spratu u naselju Ruže Šulman. Stan je veoma lep, svetao, sa lepim rasporedom, na odličnom mestu, u blizini vrtića, škole, marketa, U okolini zgrade ima dosta parking mesta koja nisu zonirana. Sastoji se od ulaza, odvojene kuhinje sa ostavom, trpezarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 250 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten trosoban stan u Durlanu. Stan se sastoji iz sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje u stanu je na TA peć. Ova nekretnina površine 56m2 nalazi se na drugom spratu zgrade koja poseduje lift. U dvorištu zgrade se može....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 250 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 260 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten dvosoban stan u Durlanu. Stan se sastoji iz sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje u stanu je na TA peć. Ova nekretnina površine 56m2 nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. U dvorištu zgrade se može....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.500 € na 98.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.000 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €
18.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....