• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura što man - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura što man - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura što manji

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura što manji" pronađeno 200 nekretnina - prosečna cena 420 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.700 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50.4m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.700 €, 51,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Podbari, kvadrature 50,75 m2, na drugom spratu, novogradnja od kvalitetnih materijala. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji - 5 minuta hoda do keja i 10 minuta do centra grada. Useljivo u maju, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052861 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.000 €, 51,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan površine 51m2 na drugom spratu,nalazi se na mirnoj lokaciji Raj. Sastoji se od hodnika,spavaće sobe,dnevne sobe sa kuhinjom,terasom sa prelepim pogledom i kupatilom.Parking mesto obeleženo koje pripada stanu. Prodavnica od stana na 200m,centar grada 15min....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 45.000 €, 51,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U uknjiženoj dvospratnoj zgradi nudimo vam dvosoban stan na drugom spratu (iznad je tavan) zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA.Ima pripadajući podrum. Agencijska provizija 1000 € Ratko 064/192-9897 2/2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen i neuseljavan stan površine 51m2 u novoj zgradi u blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim enterijerom, funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora. Strukturu čine dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Stan površine 51m2 nalazi se na 2. spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv. Karakteristike: * Lokacija: Centar, Novi Sad * Površina: 51m2 * Struktura:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 650 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan dvosoban, 51 m2, sa garažnim mestom u novogradnji. Na početku Karaburme, na samo 200 m od Višnjičke ulice, izdaje se stan na drugom spratu od pet, sa liftom, u novoj tek useljenoj zgrad, lux opremljen. Odlična pozicija zgrade, u neposrednoj blizini škole, autobuske linije u svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI--- Agencijska šifra: 9103178. Izdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan (51m2) na drugom spratu novije zgrade na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN NA JULINOM BRDU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 500 EURA Lokacija: Beograd, ul Siniše Stankovića, sprat 2/3 Površina: 51 m2 Struktura: Sređen dvoiposoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: - dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u samom centru Niša. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralo grejanje. Površina stana je 51m2 i po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dnevne sobe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 240 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Bubnju u ul.prvog maja , površine 51 kvm, na drugom spratu ,sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje i ostave. Stan je opremljen. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 89.400 €, 52,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan jednoiposoban stan u novogradnji sa liftom u Donjoj Vrežini, idealan za sve koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na mirnoj lokaciji, a u blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 2 spratu, površine 51.09m2 odlično organizovan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 52,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Odlična zgrada od fasadne cigle. Uknjižen dvoiposoban stan na idealnom drugom spratu. Maksimalno iskorišten prostor i dvorišnom orijentacijom. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Postavljena je pvc-stolarija sa roletnama, hrastov-lamelni parket, domaća keramika. U okolini....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se novoopremljen stan u Voždovim kapijama, u Beogradu, u delu Voždovca, Vojvode Stepe. Stan se nalazi u novoj zgradi na 2. spratu od ukupno 10. Po strukturi je 2.0 i ima 52 m². U sklopu stana je jedno kupatilo. Uz stan postoji mogućnost izdavanja garažnog mesta, a cena garažnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u centru grada. Izdaje se funkcionalan i udoban dvosoban stan od 52m² (uknjiženih 38m²) u Beogradskoj ulici, na drugom spratu. Stan je svetao, praktičan i okrenut ka dvorištu, što obezbeđuje mir i tišinu u odnosu na prometnu ulicu. Poseduje predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovno-kancelarijski prostor u TC Stari Merkator na 2 spratu povrsine 52m2. U okviru ove prostorije uradjene su dve manje prostorije koje se mogu ukloniti i ostaviti open space prostor. Na podu su mermerne plocice, centralno grejanje. Prostor izuzetno svetao i topao. Idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SOCIJALNO --- Agencijska šifra: 9103309.  Izdaje se kompletno namešten, dvosoban stan (52m2) na drugom spratu u zgradi sa liftom . Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 52m2(lođa), 2/4, CG, klima, ktv, interfon Nepokretnost se nalazi na Dedinju, elitnom delu Beograda, poznatom po miru, sigurnosti, velikim zelenim površinama, lepim ekskluzivnim vilama, predstavništvima, rezidencijama i ambasadama. Zbog toga je oduvek predstavljao vrlo traženu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Trošarini – Nova zgrada, garažno mesto uključeno Izdaje se potpuno opremljen, neuseljavan stan od 52 m² na drugom spratu nove zgrade na Trošarini. Uz stan dolazi i garažno mesto . Stan je moderno uređen i funkcionalno organizovan, a sastoji se od: spavače sobe, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 480 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

izdaje dvosoban stan na drugom spratu u Rimskoj ulici iznad hotela Srbija. Stan je kompletno sredjen i funkcionalan u mirnoj ulici sa terasom koja gleda na zelenilo. U blizini gradskog prevoza, BEO shopping centra, Lidl-a i parka Sumice. (postoji mogucnost izdavanja stana bez namestaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 52m², na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji i gleda ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu. Struktura stana: Dnevna soba sa radnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu, u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i posle renoviranja, neuseljavan. Površina stana je 52 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i svetao dvosoban stan površine 52 m2, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Petra Drapšina, u blizini Bulevara oslobođenja. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu bez gradske buke. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lux jednoiposoban neuseljavan stan, u novoj smart zgradi sa liftom, na drugom spratu. Stan je površine 52m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i terase. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 52m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u samom centru, cg, NišIzdaje se stan u Voždovoj ulici.Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Ukupna površina stana je 52m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi koja poseduje lift. Stan je oprmeljen novim nameštajem i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 360 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan iznad hotela Marica. Ukupna površina stana je 52m2, nalazi se na drugom spratu manje porodične stambene zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, preko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nekretnina podeljena u dve stambene jedinice! Na prvom spratu nalazi se stan na dve etaže odličnog rasporeda, delimično renoviran. Na drugom spratu ulazi se u jednosoban stan sa dodatnom galerijom koja može služiti kao ostava ili spavaći deo. Uz renoviranje, ovaj stan....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Senjaku, manja zgrada kvalitetno konstruisana u neposrednoj blizini vrtića, škole, prodavnica. Dvosoban stan na drugom spratu koji se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dodatne prostorije predviđene za tehničke elemente stana. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 91.670 €, 53,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju prodaja stanova Temerin, ali i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad i okolina. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji i uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.220 €, 53,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan je na drugom spratu, ima pripadajuću ostavu na tavanu, a u prizemlju je zajednička ostava i biciklana. Ceo je dvorišno orijentisan i veoma svetao. Stan je komlet renoviran pre pet godina: Pvc stolarija, sigurnosna vrata, instalacije, pločice u kuhinji i kupatilu , sve sanitarije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Kralja Petra I , u Mladenovcu, u zgradi gde se završetak radova planira za maj 2026., na 2.spratu , u ponudi stan pd 53m2. Stan ima dve spavaće sobe. Veća spavaća soba ima svoje kupatilo sa đakuzi kadom, dok je druga soba manja ( više kao radna soba). Stan ima dnevnu sobu,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan od 53m2 u Smiljanićevoj ulici na Vračaru, u najlepšem, sunčanom delu izmedju Krunske i Njegoševe. Stan je na 2. spratu, u odličnom stanju, renoviran pre desetak godina. Održavana zgrada koja ima lift. Dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan trosoban stan površine 83 m2 u ulici Generala Štefanika, naselje Stepa Stepanović, Voždovac.Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, i odlikuje se kvalitetnim enterijerom, odličnim rasporedom i visokim nivoom komfora.Stan se....