• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura namešt - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura namešt - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura namešten

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura namešten" pronađeno 74 nekretnina - prosečna cena 74 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Namešten stan na veoma pogodnoj lokaciji na drugom spratu. Grejanje na gas. Stan ima i mašinu za sudove. Dozvoljeni kućni ljubimci. Režije su minimalne. Cena zakupa iznosi 450e + depozit + posrednička naknada u iznosu od 50% jednokratno. Za više informacija i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan od 46 m2 u mirnom delu naselja.Stan je svetao, moderan, izuzetno prijatan i funkcionalan.Opremljen, sva ugradna Tehnika,veliki side by side frizider.Niski mesecne troskovi Grejanje: etažno (individualna kontrola troškova). Udaljenost 4km od Vukovog spomenika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i svetao dvosoban stan površine 52 m2, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Petra Drapšina, u blizini Bulevara oslobođenja. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu bez gradske buke. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 400 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 450 €, 50,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 400 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ZA POSLOVNI PROSTOR---Agencijska šifra: 9108185.Izdaje se komforan dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja namešten kao poslovni prostor. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten jednosoban stan površine 50m2 na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara. Stan se nalazi na 2. spratu, poseduje terasu i gradsko grejanje, a zahvaljujući odličnoj lokaciji predstavlja idealan izbor za sve koji traže funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, moderno namešten stan u centru Mirijeva, 50 m2. Drugi sprat. Podno grejanje. 450 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u Bloku 29 na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom na drugom spratu od sedam. Sastoji se od antrea ( zajednicki za dva stana), dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zastakljenje lodje. Stan je kompletno namesten i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 440 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 440 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan dvosoban stan sa terasom u mirnom delu Medakovića 3, na samo 5 minuta hoda od okretnica linija 18, 29, 20 i drugih, što obezbeđuje odličnu saobraćajnu povezanost sa gradom. Nalazi se na 2/2 spratu održavane zgrade iz 2000. godine sa interfonom i video nadzorom. Raspored:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan od 54 m², sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom i kuhinjom sa trpezarijom. Ulaskom u stan iz hodnika, sa desne strane se nalazi kupatilo. Prva vrata levo vode u prvu bračnu sobu, druga vrata levo u drugu bračnu sobu, dok pravo iz hodnika dolazite u dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI--- Agencijska šifra:9106620 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgarde sa liftom, na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stan je useljiv od 01.04.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN PET-FRIENDLY STAN - SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9100545.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade kod Socijalnog. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan, na Crvenom Pevcu, na drugom spratu, sa centralnim grejanjem, izdaje se kompletno namešten. Zgrada u kojoj se nalazi stan je uvučena od ulice, te je stan zaklonjen od buke, a ipak u neposrednoj blizini kako centra, Doma zdravlja, Čaira, ODMAH USELJIV, VREDI....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Square Garden. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i terase. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i idealan za udoban život. Mogućnost zakupa sa parking mestom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje dvosoban, namešten stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji, u ulici Miše Dimitrijevića. Komforna dnevna soba i trpezarija (izlaz na terasu) Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom (izlaz na terasu) Spavaća soba Kupatilo i predsoblje Prostrana terasa dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 46 m² na drugom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Podbare. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112581. Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade, kod Sajma.Stan je useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 500 €
22.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - CENTAR---Agencijska šifra: 9112273Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade od tri sprata  u Temerinskoj ulici. Stan je dvorišno orjentisan.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS * Nekretnine Izdajemo GRBAVICA 49 m2 ul. Trg Komnenskog , 2 sprat od 5, dvosoban namešten stan, cg, lift,terasa, ktv, vm, tv, USELJIV CENA 400 Evra mesečno + 400 Evra depozit 064-829-5005, 064 8295008, 021-6337-037, GRBAVICA ul. Trg Komnenskog 49 m2 - 400 Evra USELJIV IZ 39799....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo namešten stan u centru grada. Nalazi se nadomak Hotela Tamiš, puta za Beograd, kao I autobuskog stajališta. U blizini se takođe nalaze I brojni drugi sadržaji poput vrtića, škola, marketa, parkova, banaka, pošte itd. Stan se nalazi na drugom spratu nove....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Dvosoban namešten stan sa parking mestom u novom stambenom kompleksu na Avijaciji, II sprat, dvorišno orjentisan,bez kućnih ljubimaca.Mesečna zakupnina stana bez parking mesta 400 eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112296. Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. Stan poseduje terasu. U dvorištu zgrade postoji zajednički parking za stanare zgrade.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u neposrednoj blizini riblje pijace u centru grada. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112702.Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade na Detelinari. Stan je pet friendly, renoviran je pre par meseci i od tada nije useljavan.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u naselju Lesnina. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje spojene sa trpezarijom i dnevnom sobom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Namešten je novim nameštajem....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 400 €
17.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u Mirijevu, na opštini Zvezdara. Stan je površine 48 m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi od 5 spratova. Struktura stana obuhvata spavaću sobu, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, terasu i kupatilo. Stan je funkcionalnog rasporeda i spreman za useljenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan sa balkonom,P=48m2, lociran na Rumenačkom putu u blizini New Hospital opšte bolnice,na udaljenosti od Medicinskog fakulteta 2,5 km. Pozicioniran na 2.spratu stambene zgrade sa liftom.Parking, slobodna zona. Stan sadrži: Ulazni pretprostor,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 47m2 na Detelinari - Janka Čmelika. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta. Dve zasebne sobe, nema terasu, klimatizovano. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 10.000. Za ozbiljne zakupce na duži period, do 2 zaposlene osobe. Nije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....