• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen porasla cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.363 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 92.500 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.000 € na 125.660 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.660 €, 44,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 122.000 €
13.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 44 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade useljene 2024. godine, u ekskluzivnom zatvorenom naselju Square Garden na Avijaciji u Novom Sadu. Stan je orijentisan prema istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji uknjižen porasla cena'
1.000.000 €
150.000 €
170.800 €
 
+6%

Promena cene sa 135.000 € na 143.000 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 43,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 138.380 €
04.02.2026 - 135.000 €
18.02.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan, smešten u mirnoj i kvalitetno građenoj zgradi sa dobrom izolacijom i urednim održavanjem. Dvorišna orijentacija obezbeđuje mir, tišinu....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+42%

Promena cene sa 271.000 € na 385.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 385.000 €, 154,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 360.000 €
16.12.2022 - 359.000 €
03.05.2023 - 271.000 €
05.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodičan stan, topao i ušuškan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne površine 133m2 + terasa 21m2, (uknjiženo 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>