• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji luksuzan pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji luksuzan pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji luksuzan pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji luksuzan pala cena" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.193 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.10.2025 - 2.000 €
26.10.2025 - 1.800 €
04.02.2026 - 1.600 €
27.03.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Salonac,kompletno luksuzno renoviran u srcu Vracara. Sa novom kuhinjom i novom belom tehnikom. Trostrano orijentisan,svetao i prostran na drugom spratu cetvorospratnice sa 8 stanova. Pogodan za poslovni prostor. www.agencijavila.rs Agenciska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 650 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan dvosoban, 51 m2, sa garažnim mestom u novogradnji. Na početku Karaburme, na samo 200 m od Višnjičke ulice, izdaje se stan na drugom spratu od pet, sa liftom, u novoj tek useljenoj zgrad, lux opremljen. Odlična pozicija zgrade, u neposrednoj blizini škole, autobuske linije u svim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji luksuzan pala cena'
2.800 €
850 €
900 €
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu.garaza Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 1.200 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i luksuzno opremljen troiposoban stan u neposrednoj blizini Saborne crkve i centra grada. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade koja poseduje lift. Površine je 110m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.300 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.100 €, 103,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.300 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJEMO trosoban 103m LUX namesten Stražilovska-kod Spensa i Fakulteta Lokacija: Centar (Spens) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Strazilovska Sobnost: Trosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 103m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.500 €
08.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i luksuzno opremljen petosoban stan površine 200m², na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi iz 1997. godine. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje. Stan poseduje četiri spavaće sobe i dva kupatila, komforan dnevni prostor i funkcionalan raspored koji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.900 €, 220,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 2.000 €
26.04.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u vili sa bazenom u elitnom delu SenjakaIzdaje se luksuzan stan površine 220 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u elitnom delu Senjaka. Nalazi se u mirnoj slepoj ulici okruženoj zelenilom i ekskluzivnim vilama, što dodatno doprinosi prestižnoj i intimnoj atmosferi.Zgrada....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 3.000 €
08.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.000 € na 122.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 128.000 €
03.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 249.000 €
28.01.2026 - 261.000 €
04.02.2026 - 261.800 €
22.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na drugom spratu kvalitetne četvorospratne zgrade (2006god.) sa urednim ulazom, a smeštena u blizini svih objekata infrastrukture poput: gradskog prevoza, prodavnica, škole, vrtića i sl. Odlična lokacija u mirnoj ulici blizu Autokomande. Luksuzno sređen sa odvojemim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 249.000 €
27.02.2026 - 261.800 €
11.03.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen,lux,2.5- soban stan na drugom spratu novije zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe sa kaminom,2 spavaće sobe,kuhinje,kupatila,gostinskog toaleta i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan ima centralnu klimu,etažno grejanje na struju kao i elektronski nadzor (G4). U neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran stan u samom centru Beograda, smešten na drugom spratu uredne zgrade, sa orijentacijom ka mirnom dvorištu – savršen spoj urbane lokacije i privatnosti. Stan je u potpunosti i temeljno renoviran, sa kompletno zamenjenim elektro i vodovodnim instalacijama. Postavljene....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 420.000 € na 410.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 410.000 €, 123,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 420.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, lux, 4.0, 123m2, II/IV, 3 terase, gas, 2 kupatila, komplet namešten. Luksuzan stan, mirna lokacija, blizina Košutnjaka. Uknjižen, luksuzan, prostran izuzetno komforan i moderno opremljen četvorosoban stan površine 123m² na drugom spratu kvalitetne manje zgrade. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 795.000 €
22.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>