• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 80 m2 dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 80 m2 dvorišt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 80 m2 dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 80 m2 dvorište" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.229 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 309.000 €, 85,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Vojvode Mišića, nadomak Dunava i šetališta, nalazi se prostran trosoban stan površine 85 m² koji pruža savršen spoj komfora, privatnosti i vrhunske pozicije u gradu. Smešten na drugom spratu uredne zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3.0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat što jeftiniji 80 m2 dvorište'
380.000 €
56.000 €
204.970 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na jednoj od najtrazenijih lokacija u srcu grada u uluci Gospodar Jevremovoj kod muzeja Vuka I Dositeja, zgrada je takodje kompletno renovirana pre 5 godina, čista tiha i mirna sa po dva stana na jednom spratu. Stan se izdaje na minimum 3 godine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 230.000 €, 79,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem. U prizemlju kuće nalazi se lokal sa portalom do ulice, koji predstavlja jedinstven prostor sa mokrim čvorom i podrumskim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.980 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 279.130 €
06.03.2026 - 273.980 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban stan, trostrano orijentisan, u mirnoj ulici na Telepu. Stan se nalazi na par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla i na par minuta od Bulevara Evrope. Nalazi se na drugom spratu urbane vile, sa jednim uknjiženim parking mestom i mogućnošću parkiranja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo stanarima,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3.0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>