• GoHome Professional
www.indomio.rs 1.sprat što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs 1.sprat što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 1.sprat što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 1.sprat što veći" pronađeno 3 678 nekretnina - prosečna cena 1.367 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAC, 287.900 €, 438,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Klasična, građevinski odlično izgrađena porodična kuća sa dve potpuno odvojene trosobne stambene jedinice, sa posebnim strujnim brojilima. Mogućnost komfornog stanovanja za dve porodce. Kuća je u osnovi 120 m2, uknjižena po etažama (polusuteren 89m2, prizemlje 115m2, sprat 112m2),....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 650.000 €, 435,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se cela zgrada u naselju "Titova vila", 700m od jezera. Neto površine 435,50m sa placem od 4a, otpada na zgradu 114m. Ima osam parking mesta. Pet nivoa: pr.-74,06m, vpr.-85,48m; I sprat-91,59m; II sprat-92.41m; potkrovlje-92.41m. Zgrada je sa građevinskom dozvolom....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 432,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća na prodaju u blizini Ibarske magistrale. Kuća se sastoji od četiri nivoa (prizemlje, prvi i drugi sprat kao i potkrovlje koje ima normalnu visinu), u prizemlju se nalazi garaža od 20m2 kao i kotlarnica (kotao na struju, naftu i čvrsto gorivo) a takodje u ulici je prošao....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 850.000 €, 431,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća u mirnom deliu Višnjicke banje na parceli od 5 ari, idealna za porodicni život. Udaljena 7 km od centra grada. Površina kuce je bruto 501m2, a neto 431m2. Gradjena je od najkvalitetnijih materijala i vrhunske izolacije, u celom objektu su ugradjeni šestokomorni prozori,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 4.500 € na 4.300 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 4.300 €, 423,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 5.000 €
23.11.2025 - 4.500 €
20.03.2026 - 4.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana sa video nadzorom. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 420 €, 420,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ŠIFRA OGLASA: 756 CENTAR (SPENS), 420m2, višesobna kuća Predstavljamo Vam izdavanje višesobne kuće u Centru grada, koja se nalazi u blizini suda i Spensa u manje prometnoj ulici, bez veće gradske buke. Kuća se izdaje u svojstvu poslovnog prostora i odlična je investicija za IT kompanije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 6.300 €, 420,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan kancelarijski prostor površine 450m2, smešten na prvom spratu zgrade u centru grada, na Trgu republike, opština Stari Grad. Prostor se nalazi na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za različite poslovne delatnosti i obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 362.000 €, 414,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd- blizina Zrenjaninskog puta > > > *** 4 stanice gradskim prevozom do Ulice Bulevar Despota Stefana *** *** 10 minuta do centra Beograda *** 414 m2 *** 9 ari placa na vrhunskoj lokaciji **** *** Kuca se nalazi u veoma lepom naseljenom mestu, na divnoj lokaciji na 3....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.200.000 €, 401,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Zemun , Kalvarija , vrhunska lokacija , mirna ulica , 401m2 uknjizena kvadratura , plac pravilnog oblika , ravan , 14,5ari ( 5,5 ari uknjizeno , 9 ari na koriscenje) , cg / gas + struja , predratna , salonska vila , gradnja 1930. godine , izrazito svetla , predivan panoramski....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 300.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

-Kuća u Pančevu u lepom i mirnom delu grada (naselje Strelište) površine 400m2 na 6ari placa. -Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Osnova kuće je 100m2 -Suteren se sastoji od garaže, radionice, kotlarnice, ostave i jedne sobe. -Prizemlje se sastoji od velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 3.000 €, 400,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sjajan poslovni prostor od 400m2 u centru Prozivke na prvom spratu poslovne zgrade. Pogodan za više vrsta delatnosti kao što su trgovinske, ugostiteljske, sportsko rekreativne itd. Otvoren prostor ostavlja mogućnost prilagođavanja po meri zakupca. Orijentisan na tri strane, sa mnogo....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU KOD MADERE NA PRVOM SPRATU, POGODAN ZA VELIKI IZLOZBENI SALON, PRODAVNICU NAMESTAJA ILI TEHNICKU ROBU. POVRSINA LOKALA JE OKO 400 KVADRATA, SA CENTRALNIM GREJANJEM. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 190.000 €, 400,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2023.,

www.indomio.rs

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Na prizemlju se nalazi veliki troiposoban stan sa velikom terasom. Sam stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila, trpezariju....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelepa porodicna kuca na Dedinju na 4 ara placa. Kuca se sastoji iz sledeceg: -Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, ostava, garderoba, gostinsko kupatilo i hol. -Prvi sprat: 4 spavace sobe od kojih jedna moze biti radna soba, dva kupatila i....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 280.000 €, 400,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodična kuća na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Kuća je površine 400m2, nalazi se na placu površine 3,62a. Kuća poseduje tri etaže: prizemlje, I sprat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi kotlarnica i veliki magacinski prostor 100m2 koji se....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 249.000 €, 400,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.indomio.rs

PORODIČNI STAMBENI OBJEKAT KUĆA PO STRUKTURI PO+PR+2+PO POVRŠINE 111M2 U OSNOVI, KORISNA POVRŠINA 400M2 POVRŠINA PLACA 275M2 SUTEREN: Garaža i dve dodatne prostorije predvidjene za različite namene, WC PRIZEMLJE: Hodnik, vešeraj, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 330.000 €, 400,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40863, 063 526 063 Milovan, Novi Sad, u blizini Novosadskog puta na prodaju stambeno - poslovni objekat, uknjižen. Objekat je spratnosti Su+P+1+pk ukupne površine 360m2 + pomoćne prostorije u dvorištu od 81m2. Prizemlje je kompletno za poslovne namene, sastoji se od uličnog lokala....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuca , Cukarica , Banovo brdo , Golf , 400m2 merena kvadratura , 71m2 uknjizena kvadratura ( ceka se resenje i upis u katastar kompletne kvadrature ) , Vpr + I + II + Psu , cg / gas , perfektna , luksuzna vila , gradnja 2010.godine , na lepo uredjenom placu povrsine 5 ari - kvadratnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 2.000.000 €, 400,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat je pogodan za stanovanje, ali i za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka - Centar - Ograđen plac 17.2 ara sa natkrivenim parking prostorom, baštom, cvećem, bazenom i voćkama - Luksuzna zidana kuća 3 etaže 400 m2 sa 3 stambene jedinice (dvoetažni stan na prvom spratu i potkrovlju 180 m2; dvosoban stan u prizemlju 65 m2 i garsonjera 40 m2) i veliki....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Za standard iznad ostalih. Izgradjena 2006. godine, ova porodična kuća i danas je savršeni reprezent luksuza i kvaliteta. Unikatni stil gradnje čini da njena velelepnost ostane van dodira vremena. Osim stila, treba istaći i kvalitet gradnje. Sendvič zidovi doprinose izuzetnoj energetskoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanija, 2.500 €, 400,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Kancelarijski prostor za izdavanje i magacinski prostor pored se izdaje.Telefon ,internet,poseban ulaz,čajna kuhinja,dva toaleta,prvi sprat,parking,mogućnost dogovora. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs www.instagram.com/agencijavila2003....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.100 €, 400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni objekat u strogom centru grada, idealan za kompanije koje traže funkcionalan i organizovan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji. Objekat se prostire na pet nivoa i projektovan je tako da omogućava efikasnu organizaciju rada po sektorima ili timovima. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 4.000 €, 400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovni prostor ukupne površine preko 400m², idealan za različite delatnosti. Prostor se nalazi na opštini Novi Beograd, u prometnoj ulici sa odličnom vidljivošću i velikim parkingom. Ulaz vodi u prostran predprostor, pogodan za prijem klijenata ili čekaonicu,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 1.700 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Surčinu oko 400 m2 na placu od 8 ari. Kuća se sastoji od više celina, ima 5 kupatila, 5 kuhinjskih prostora  i dve velike terase. Kuća ima dva nivoa, prizemlje i sprat, kao i nezavršeno potkrovlje gde je obezbeđen protok vode, struje i kanalizacija. U dogovoru....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 320.000 €, 400,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, spratnosti P+3+Pk, na placu 2.9a u naselju Trošarina. Svaka od etaža je trosobne strukture, čine ih ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa i ostava. Grejanje u kući je kombinovano. Na istom placu pored kuće je i garaža....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 2.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuća- Medakovic III, 400m2, poseduje plac od 17ari. Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, prostranom kuhinjom, gostinjskim toaletom i prostranom radnom sobom( bibliotekom). Prvi sprat: četiri spavace sobe, od toga jedna maser sa sopstvenim kupatilom. Preostale tri sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 2.000 €, 400,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada u okviru ndustrijske zone jugoistok, površine 400m2, prostire se na dve etaže prvi sprat i potkrovlje. Objekat je novosagrađen po svim savremenim standardima i arhitektonskim rešenjima.Na prvom spratu je veliki kancelarijski prostor (sala za sastanke) sa malom odvojenom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se LEPA PROSTRANA kuća, Voždovac, Beograd Cena zakupa: 4.500 eura mesečno Tip nekretnine: Kuća Površina: 400 m2 Opremljenost: Polunamešteno Opis: Predstavljamo vam prostranu kuću koja se nalazi NA Bulevaru Oslobođenja, Voždovac, Beograd. Kuću krasi obilje prirodnog svetla -....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 250.000 €, 399,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je porodična kuća prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, sa odličnim rasporedom prostorija na dobrom mestu, Ibarska magistrala u mestu Vranić opština Barajevo. Uz kuću postoje i pomoćne prostorije, garaža. Vrlo lepo organizovano dvorište, plac od 20 ari. Gradski vodovod, septicka....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 504.700 €, 396,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična spratna kuća od 396m2 u Sremskoj Kamenici, savršena za porodični život. Prizemlje i prvi sprat su potpuno u funkciji, dok drugi sprat kuće je u sivoj fazi. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.199.000 €, 396,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , blizina Soline , 396m2 , 3,75 ari , perfektna vila na sjajnoj lokaciji , u jednoj od najlepsih Dedinjskih ulica , odlicno pozicionirana , na lepom placu kvadratnog oblika , 4 nivoa , garaza , dva parking mesta postoji opcija kupovine....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 229.000 €, 396,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ozakonjena kuća površine 396m2 sagrađena 2014. godine, sa velikim potencijalom. U kući postoje dve garaže i četiri nivoa- prizemlje, prvi i drugi sprat i potkrovlje. Prvi sprat je potpuno je opremljen. Drugi sprat i potkrovlje su u sivoj fazi i mogu se urediti po želji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 419.900 €, 393,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno renovirana kuca u mirnom delu naselja Zemun ,sa pretezno porodicnim kucama i odlicnom infrastrukturom. U okruzenju se nalazi Osnovna skola,vrtic, crkva,prevoz Po + Pr + I + Pk na 4ara placa Korisna povrsina 335 Gradjevinska povrsina 393 Uknjizena na vlasnika....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 7.350 €, 392,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na svega par minuta od Trga Slavija u srcu Vračara nalazi se moderna poslovna zgrada sa 6 etaža od 7000m2. U ponudi imamo 2 poslovna prostora na 1. spratu površine 142m2 i 392m2 koji su deljivi, ceo 3. sprat se izdaje kao nedeljiva celina od 644m2 i prostor na 4. spratu od 427m2 koji....