• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći pala cena Oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći pala cena Oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs što veći pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 1.000 €
22.02.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Sređen trosoban stan sa dva mokra čvora, veliko lepo kupatilo i gostinjski toalet. Veliki dnevni boravak, kuhinja,trpezarija,dve velike spavaće sobe,ostava,velika lepa zastakljena lođa. Agenc. provizija 50% od prve zakupnine Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 “Art nekretnine“ d.o.o.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 620.000 € na 600.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 600.000 €, 350000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 620.000 €
26.04.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje površine 3,5 ha. Nalazi se u opštini Popović u Sopotu, na samom Avalskom putu. Na 3 ha je zasađeno 1050 stabala Chendler oraha. Prva trećina 2017. (osma godina), druga trećina 2019. (šesta godina), poslednja trećina 2021. (četvrta godina). Sve što je potrebo na imanju....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 350.000 € na 275.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UB, 275.000 €, 100000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350.000 €
24.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Voćnjak sa zasadjenim lešnikom, starim 15 godina; površine 10 hektara,sorte (Tonda de la lange, Rimski, Gifoni, Mortarela); - 275.000 evra Kompletna mehanizacija ya obradu vo'njaka : sve priključne mašine za traktor vezano za obradu ovog voćnjaka ( sakupljanje, sušenje i krckanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000.000 € na 950.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 950.000 €, 81500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 1.000.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Sopot - Kosmaj plac, 815 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište od 8.15 ha. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Na parceli je zasad lešnika, dunje i kajsije. Urađen podzemni sistem kap po kap. Na placu nekoliko objekata, bunar, struja... Uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 200.000 € na 140.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ZRENJANIN, 140.000 €, 70621,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 200.000 €
08.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Melenački drum (3km od grada) - njiva 1. klase - plac površine 70621m2 ili 706,2 ara ili 7,06 hektara. Poseduje 600 stabala oraha (starih 23 godine) sorte gazenhajm i šejnovo. Bunar dubine 70m. Kompletno ograđen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-38%

Promena cene sa 23.500 € na 14.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, RAŠKA, 14.500 €, 46820,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 23.500 €
01.05.2026 - 14.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljište – Lopatnica, 4,68 ha Na prodaju zemljište ukupne površine 4,68 hektara, koje se nalazi u selu Lopatnica, na oko 25 km od Kraljeva. Veći deo parcele prekriven je hrastovom šumom, što ovu nekretninu čini idealnom za ulaganje ili korišćenje u svrhe seoskog turizma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 133.900 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 37800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2025 - 145.000 €
22.10.2025 - 140.000 €
18.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plantaža lešnika u selu Ležimir, opština Sremska Mitrovica, zasadjena 2018. godine na površini od 3.78 hektara. Plantaža ima 2270 sadnica leske (italijanske sorte sertifikovanog Ferrero kvaliteta), ogradjena je sa sistemom za navodnjavanje kap po kap. U sklopu plantaže....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.350.000 € na 1.235.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 1.235.000 €, 32563,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 1.350.000 €
17.05.2026 - 1.235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u građevinskom području - bila je planirana stara kargo pista a pošto se zna da ona neće tu biti, čeka se izmena plana u skladu sa Expom 2027. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 53.000 € na 50.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEĐULUŽJE, 50.000 €, 26400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2024 - 70.000 €
25.08.2024 - 60.000 €
13.06.2025 - 53.000 €
10.04.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljište u Mladenovcu, na teritoriji naselja Kovačevac. Građevinsko zemljište se nalazi iza kuća u Lađevačkoj ulici i ima 48 ari. Poljoprivredno zemljište ima ukupno 216 ari i nalazi se na nekoliko lokacija: U ulici Put za Ravnicu je parcela od 14 ari, a kod starog groblja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.895.500 € na 1.784.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, 1.784.000 €, 21650,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2023 - 1.236.000 €
13.01.2023 - 1.450.000 €
30.06.2023 - 1.895.500 €
05.04.2026 - 1.784.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište 21650 m2 za Poslovanje i Hale u blizini Auto-Puta *PARCELA SA PROJEKTOM ZA VIŠE HALA*Prodajemo u Poslovnoj zoni Novog Sada u blizini Auto puta Ekskluzivno Veliko Građevinsko zemljište 21650 m2 na TOP LOKACIJI Parcela je veličine preko dva Hektara, Front....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći pala cena (3796)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>