• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći ekskluzivan Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći ekskluzivan Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći ekskluzivan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što veći ekskluzivan zadnjih 7 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 18.000 €, 1500,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor površine 1.500 m2, koji je pravilnog oblika i nalazi se na celoj drugoj etaži poslovne zgrade. U prizemlju se nalazi prijemni prostor (hol) površine 80 m2. Prostor ima zaseban ulaz i prijemni hol, kao i lift koji vodi tačno od prijemnog hola do....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 7.000 €, 760,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativna luksuzna vila smeštena u ulici Vojvode Vlahovića, u mirnom i prijatnom delu grada koji pruža privatnost, ali i odličnu povezanost sa svim neophodnim sadržajima za svakodnevni život i poslovanje. Objekat bruto površine 760m2 prostire se na tri nivoa i potkrovlje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što veći ekskluzivan zadnjih 7 dana'
1.250 €
300.000 €
2.500 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 8.922 €, 525,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan luksuzni poslovni prostor – Novi Beograd U ponudi je vrhunski dizajniran poslovni prostor u prestižnom poslovnom kompleksu, smešten u jednom od najmodernijih i najpoželjnijih poslovnih centara na Novom Beogradu. Prostor predstavlja savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, Na upit, 477,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je autentična stara gradska kuća salonskog tipa, smeštena u srcu Bačke Palanke, na placu od 913 m2, sa čak 428 m2 stambenog prostora i 49 m2 pomoćnih objekata.Ovo nije klasična nekretnina. Ovo je prostor sa karakterom, istorijom i atmosferom kakva se danas retko nalazi.Visina....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 414.545 €, 230,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130+100 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor predstavlja izuzetnu investicionu priliku.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 227,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju: Luksuzna moderna vila na Kosmaju s predivnim pogledom! Pozivamo vas da postanete ponosni vlasnik ove prelepe vile na Kosmaju. Ova ekskluzivna kuca smestena je u mirnom tipskom naselju sa samo cetiri kuce, pruzajuci vam intimnost i privatnost koju zasluzujete. Kuca se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 345.000 €, 226,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiva, uknjižena luksuzna porodična kuća izgrađena po najvišim standardima savremene gradnje i opremanja. Ova ekskluzivna nekretnina prostire se na 226 m² stambenog prostora, raspoređenog na četiri etaže, dok ukupna površina placa iznosi 261 m². U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 180,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

REPREZENTATIVAN POSLOVNI PROSTOR U CENTRU GRADA Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i moderan poslovni prostor u vrhunskoj zgradi, na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Prostor odiše funkcionalnošću, elegancijom i visokim standardima, što ga čini idealnim izborom za zahtevne....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 130,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prostran, svetao i ekskluzivan poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini Prvomajske i Ugrinovačke ulice. Prostor se odlikuje visokom funkcionalnošću i odličnim rasporedom, trenutno je u funkciji teretane, ali zbog svoje strukture i kvadrature....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.700 €, 130,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor idealan je za restorane, kafiće, prestižne salone,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan penthouse na Lekinom brdu – spoj savremene arhitekture, vrhunske gradnje i porodične harmonije. U ponudi je ekskluzivan penthouse u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Ovaj stan predstavlja pravi primer moderne arhitekture i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 266.770 €, 94,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan, kompletno opremljen dupleks ukupne površine 94 m², smešten u Somborskoj ulici. Zgrada je izgrađena pre sedam godina! Opremljena je liftom i profesionalnim video nadzorom koji pokriva celu zgradu i parking prostorom što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u Karpoševoj ulici. Stan se nalazi u novogradnji i idealan je za one koji traže komfor, privatnost i moderan način života. U pitanju je stan strukture 2.5 ukupne površine 80 m², uz impresivnu krovnu terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan trosoban stan u srcu Vračara, kod Tašmajdana. U ponudi je elegantno uređen i potpuno opremljen stan od 75m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan odiše toplinom i komforom, sa pažljivo organizovanim prostorom koji pruža maksimalnu funkcionalnost.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.400 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN – BW LUMIA, BEOGRAD NA VODI Izdaje se potpuno nov, moderan i reprezentativan stan idealan za kancelarijski prostor u prestižnoj zgradi BW Lumia. Lokacija koja ostavlja utisak Savremeno poslovanje u jednoj od najluksuznijih zgrada Beograda, uz recepciju i 24/7 obezbeđenje....

 
 
 
  Stan, VINIK, 102.000 €, 50,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna novogradnja na Panteleju koja ima sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život jedne porodice. Stambeni objekat je spratnosti P+4 i odlikuje ga moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje. Prodaje se jednoiposoban stan površine 50m2,na III spratu i čine ga:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski kancelarijski prostor u zgradi kulturnog nasleđa – 40 m² U jednoj od najreprezentativnijih zgrada u samom srcu Beograda, koja uživa status kulturnog nasleđa, izdaje se vrhunski opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor se nalazi na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>