• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći ekskluzivan 120 m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći ekskluzivan 120 m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći ekskluzivan 120 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs što veći ekskluzivan 120 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Tražite savršen dom u srcu grada? Na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u Zmaj Jovinoj ulici, iznajmljuje se ekskluzivan četvorosoban stan, idealan za one koji žele spoj luksuza, udobnosti i urbanog života. Smešten u predratnoj zgradi salonskog tipa, ovaj stan površine 116m² nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 23.900 €, 130,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LOK stara kuća za rušenje 130m plac 1200m ispod Titelskog brega Lokacija: Lok (Srbija, Titel) Ulica i broj: Svetozara Miletića Kvadratura: 130m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 130,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor od 130 m², smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Prostor odiše salonskom elegancijom i pruža savršen spoj reprezentativnosti, funkcionalnosti i komfora. Pametno organizovan i prilagodljiv....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 280.000 €, 127,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130279, 11.45a, spratna, jedan sprat, struja, klima, uknjižen, nov, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Ekskluzivna prodaja. Odlična nekretnina u starom, centralnom delu Vrdnika, podjednako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu. Ozakonjena je i odmah useljiva. Po strukturi je Pr+ Pot. Spratna kuća ima tri mokra čvora. Kuća se sastoji od dva stana. Po rešenju o ozakonjenju:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 736.000 €, 125,00 m2 cca 5890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA - POSLOVNI PROSTOR U KNEZ MIHAILOVOJ, STROGI CENTAR BEOGRADA!Na prodaju vrhunski poslovni prostor na jednoj od najprestižnijih i najprometnijih lokacija u Beogradu - Knez Mihailova ulica.Lokacija: Knez Mihailova, pešačka zonaPovršina: 125,48 m2Cena: 756.000 EUROvaj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći ekskluzivan 120 m2 (66)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>