• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što veći do 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći do 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što veći do 90 m2" pronađeno 30 476 nekretnina - prosečna cena 1.646 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 205.000 €, 99,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124184, III/III, klima, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan u blizini Master centra Sajam i Autobuske stanice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri lepe spavaće sobe, kupatila, hodnika,i dve ostave. Stan je trostrano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što veći do 90 m2'
17.000 €
140.000 €
180.000 €
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 202.700 €, 99,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov multifunkcijski lokal u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Sunnyville u Višnjičkoj banji, sam lokal nije u potpunosti sređen kako bi se uredio po vollji i potrebama budućeg kupca. Prostor se nalazi u vrlo kvalitetnoj zgradi, odlično je pozicioniran, poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Neuseljavan stan u luksuznom kompleksu Sakura Park pruža moderan, funkcionalan i elegantan prostor, pažljivo osmišljen za komforan život. Sadržaji kompleksa, poput bazena, teretane i spa centra, dodatno unapređuju kvalitet svakodnevnice. Glavni prostor stana kombinuje prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.750 €, 99,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se komforan trosoban stan i lokal na odličnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 99m2 i poseduje 80m2 suterenskog prostora kao i 70m2 hola koji vodi do samog stana. Lokal ima uknjiženih 37m2. Zbog same lokacije na kojoj se nalazi nekretnina je pogodna za razne poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 295.000 €, 99,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban stan sa terasom od 36m2 u predratnoj vili na Neimaru uknjižen na 99m2, iako realno ima više. Grejanje je na struju, centralno grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 1.800 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, funkcionalan i prostran stan u jednom od najprestižnijih kondominijuma na Novom Beogradu – Elixir Garden (Blok 65). Stan je idealan za porodice ili poslovne ljude koji traže komfor, sigurnost i vrhunski kvalitet života. Osnovne karakteristike: Struktura: Četvorosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,dvostrane orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 99,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu, zavidnog kvaliteta i rasporeda prostora. Komforan četvorosoban stan, sa uvučenom kuhinjom, koja poseduje svoju prirodnu ventilaciju, kao i priključak za respirator. Dnevni boravak je svetao, prostran, ima izlaz na veliku terasu sa koje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 396.000 €, 99,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 21 - Šest Kaplara 4.0, 99m2 , 2 terase, 1/16, 2 lifta, CG, telefon, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor, parking, podrum, ostava. Prostorije : 3 prostrane spavaće sobe, veliki dnevni boravak koji se sastoji iz dve celine - ulazno-salonski deo i dvevna....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 59.500 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobro održavana kuća od 99 m² nalazi se na placu od 684 m² u Baiši. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila sa tušem, dve prostrane sobe i kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Podovi su laminat i pločice, prozori su PVC, a grejanje je etažno na čvrsto gorivo. Nа placu se postoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.750 €, 99,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Podbara,četvorosoban stan ,u ceni dva parking mesta u garaži zgrade., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051177 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 40.000 €, 99,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu ( od 2,31 ar) površine 99 kvm, mogućnost uvođenja centralnog grejanja, gasa, a svi ostali priključci su na placu ( trenutno u fazi mirovanja ) dok se kuća ne adaptira. Kuća je za renoviranje ( rekonstrukciju i adaptaciju), sa dozvolama i planom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, komforan, 4,0 stan, sa dva kupatila wc, 3terase, u donjoj etaži prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, zatvorena terasa, kupatilo, wc, dve spavaće sobe sa terasom. Gore spavaća soba, kupatilo, tavanski prostor.. idealan za višečlanu porodicu, blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 236.900 €, 99,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičan penthaus na jednoj od natraženijih lokacija u gradu! Odličan kvalitet materijala: centralna klima, sigurnosna ulazna vrata, magnetne brave. Gratis terasa cc 10 kvadrata. Mogućnost kupovine i garažnog mesta u suterenu zgrade. Za više informacija, pozovite!....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 265.800 €, 99,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Na vrhu Popovice, sa prelepim pogledom i jos lepsim dvoristem nalazi se ova kuca, jedinstvena u ponudi. Odlicno odrzavana i savrsena za odmor. Dvoriste se granici sa jedne strane sa Nacionalnim parkom Fruska gora. Mir, tisina i privatnost je ono sto se ne nalazi cesto. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 173.350 €, 99,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban. Top lokacija, cena sa PDV-om. VREDI VIDETI. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 99,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u prizemlju stambene zgrade sa izlogom prema ulici i bočnim prozorima. 66 m2 u nivou ulice, 33 m2 u podrumu. Pločice, spušten plafon, rasveta, centralni rashladni sistem, centralno grejanje, dva mokra čvora. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 236.900 €, 99,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina koja se nalazi na 10 minuta hoda od samog centra grada. Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnoj ulici. Veoma komforan stan pogodan za porodično stanovanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 326.700 €, 99,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana fasade....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan stan površine 99m2 u novoizgrađenom kompleksu "Sakura park" u Bloku 58. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, toaleta, spavaće sobe, kupatila, master sobe sa kupatilom i velike lođe. Grejanje je podno po potrošnji. Uz stan se prodaje kompletan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 298.700 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2022.,

www.indomio.rs

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Kuća se nalazi na Ivici nacionalnog parka, okružena čumom i čistim vazduhom. Kuća se nalazi na samo 50-tak metara od glavnog puta i autobuske stanoce.. Kuaća je građena u dva navrata prvo kao vikend-kuća a kasnije je proširena i dobivrn....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 352.638 €, 99,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar grada, četvorosoban - duplex stan 98.64m2. Moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je dvostrano orijentisana i nalazi se na četvrtom spratu zgrade. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini: Pravoslavne crkve, Srpsko narodnog pozorišta i Pozorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580.000 €, 99,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan površine 99 m² sa tri spavaće sobe u modernoj zgradi, stvoren za maksimalnu udobnost. Prostrani dnevni boravak sa panoramskim prozorima pruža prelep pogled na park i okruženje, a terasa površine 11 m² upotpunjuje stambeni prostor. Stan obuhvata potpuno opremljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Karnegijeva, 3/15, cg, uknjižen-Stvarna površina-99m2 , ugovorna površina-91.00m2, U ponudi je nekretnina koja se na tržištu Beograda pojavljuje izuzetno retko. Smešten na samom Tašmajdanu, ovaj stan predstavlja savršeno "prazno platno" za one koji žele da kreiraju luksuzan dom prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 173.350 €, 99,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban. Stan se nalazi na top lokaciji, cena sa PDV-om. VREDI VIDETI. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Penthouse na Telepu! Pogled na Frušku goru i Dunav. Fantastičan raspored 3 spavaće sobe i dnevni boravak. Gratis terase, ulično i dvorišno. Jako funkcionalna i prostrana! Kosine koje ne remete funkcionalnost. Jedinstvena ponuda! Rok kraj 2022. godine. .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 99,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena dvoetažna kuća nedaleko od Vrnjačke banje na oko 1800m gradjevinske površine 99m2 na 3,80 ara placa u kucu je potrebno uložiti odnosno doraditi .Kuća je zidana blokom stabilne je gradnje u kući nema vlage,sastoji se od hodnika dve sobe i kupatilo, isti raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 195.000 €, 99,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog 4.0sobnog dupleksa, koji se vrlo lako moze u potpunosti preadaptirati u dve zasebne jedinice. Doji nivo vec fukcionise kao zasebna celina, kao jednoiposoban stan sa odvojenom trpezarijom. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BARAJEVO, 500 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću za izdavanje kompletno nameštenu u ograđenom prostoru na samo par minuta od autobusa linije 869 Banovo brdo - Draževac i linije 591 Lasta, Banovo brdo - Vranić. Vranić je naselje sa svom potrebnom infrastrukturom, Dom zdravlja, pošta, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.990 €, 99,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja odličnog sredjenog troiposobnog dupleksa na Banovom Brdu u Pozeškoj ulici. U neposrenoj blizini se nalaze svi mogući infastrukturni objekti, neophodni za kvalitetno funkcionisanje. Skole,vrtici, veliki park, Dom Zdravlja,veliki broj marketa razlicite delatnosti, apoteke, opstinska....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 600 € na 480 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 480 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 600 €
05.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran, svetao stan sa izuzetnim rasporedom i ogromnim potencijalom, idealan kako za život, tako i za poslovnu namenu. Lokacija: Blizina centra grada, u neposrednoj blizini bolnice i svih važnih javnih institucija. Zgrada se nalazi u mirnom, uređenom kompleksu koji deluje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 99,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111092. Prodaje se kuća, 99m2, na Zlatiboru. U donjoj etaži sadrži hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, kupatilo i ostavu. Gornja etaža sadrži dve spavaće sobe. Veranda ispred kuće dimenzija 3.5x2.5. U dvorištu se nalazi arterijski bunar dubine 56 m, sa pumpom.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 412.000 €
17.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan trosoban stan na Novom Beogradu, u prestižnom kompleksu Sakura Park, jednom od najkvalitetnijih projekata novogradnje u ovom delu grada. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu i predstavlja idealan izbor za porodično stanovanje ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 271.860 €, 99,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva toaleta, kupatilo i dve terase. Svaka stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.350 €, 99,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu na Novoj Detelinari. Dupleks poseduje tri spavaće sobe i kupatilo na gornjoj etaži dok se dnevni boravak sa trpezarijom nalaze na donjoj etaži. Stan poseduje 2 ostave, odličnu terasu, wc i kupatilo. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini auobuskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 99,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase....