• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.498 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 68000 eura
    • do 85000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 852 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 3.sprat
    • renovirano
    • interfon
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toaleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i lođe. Lep salonac, izdaje se polunamešten, sa kunhinjom i belom tehnikom. Zbog lokacije koju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, na uglu ulica Matice srpske i Vitez.karađ.zvezde u prilici smo da vam ponudimo odličan i prostran 2.0 stan, na prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase koje se pružaju dužinom celog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 66,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan koji se izdaje kao poslovni prostor u blizini Arene, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Prostor je pogodan za različite vrste poslovnih delatnosti i pruža prijatno i praktično radno okruženje. Sastoji se od tri kancelarije, od kojih je jedna odvojena,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat 70 m2'
204.400 €
700 €
215.000 €
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten stan od 68m2 na prvom spratu pogodan za poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Beogradske Arene. Plaćanje je mesečno i depozit je obavezan u iznosu od jedne mesečne kirije. Mesečne režije 110eura. Dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa svega 3 stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP TROSOBAN PET FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9107352.Izdaje se kompletno renoviran, prelep trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5 soban stan u centru Novog Sada, ima 70m2. Nalazi se na prvom spratu. Grejanje je centralno. U potpunosti je opremljen novim stvarima, ima dve terase. Jedna velika spavaca soba sa bracnim krevetom, druga spavaca soba koja je namestena kao decija, sa dva manja kreveta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu uredne zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Dorćol-kej,reka. Zgrada poseduje lift i dva ulaza, a stan se izdvaja po odlično....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na prvom spratu, zgrade sa liftom. Sređen, ušuškan u centru grada, blizu Kneza Miloša. Kompletno opremljen svim stvarima. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa terasom, kuhinja, trpezarija, velika spavaća soba, manja spavaća soba, kupatilo, mali mokri čvor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>