• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji za studente novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji za studente novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji za studente novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs što manji za studente novogradnja" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 969 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 67.320 €, 51,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji, u blizini suda, pozorišta, škole, strogog centra. Idealan za studente, izdavanje, ili stan na dan. Rok završetka radova 1.12.2020 g. Iskazana cena je sa uračunatim PDV-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrćaj PDV-a u iznosu od 10%. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.180 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje kod kružnog toka i na samo nekoliko minuta hoda do šetališta. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze: prodavnice, autobuska stanica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Mirijevu, Klanicka ulica, lux sredjen, kompletno namesten jednoiposoban stan, na ulazu u Mirijevo. U neposrednoj blzini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetat zivot. Skole, vrtic, trgovine sirokog spektra delatnosti, posta, banke, apoteke,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji za studente novogradnja'
10.000 €
350 €
700 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se Stan u Novom Sadu, Avenija Garden Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen stan u prestižnom naselju Avenija Garden u Novom Sadu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban i savremen način života. Nalazi se na idealnoj lokaciji, blizu svih važnih sadržaja, kao što su prodavnice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan na visokom prizemlju u novoj, kvalitetno izgrađenoj zgradi. Stan je funkcionalnog rasporeda i pruža prijatan osećaj privatnosti, sa pogledom na mirno unutrašnje dvorište. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.364 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten stan predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan stan za život ili investiciju u okviru aktuelne ponude prodaja stanova Novi Sad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan površine 37 m2 u novoj i modernoj zgradi useljenoj 2023. godine, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za jednu osobu, par ili studente koji žele funkcionalan i moderan prostor sa....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 599 € na 500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 599 €
19.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo - novogradnja, 1.5 stan, 38 m2 Izdaje se moderan, potpuno namešten jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Lekinom brdu, u mirnoj jednosmernoj ulici bez saobraćaja. Stan se nalazi na 2. spratu manje zgrade sa svega 11 stanova, što pruža dodatnu privatnost i komfor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novogradnji u Kragujevcu - naselje Aerodrom. Stan ima dve odvojene sobe (pogodan za dva studenta) i manju kuhinju sa trpezarijom. Useljiv od 01.06.2026. godine Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - ��eram pijaca | LUX 1.5 stan, 38 m2, parking U ponudi je luksuzno opremljen stan u novogradnji, na odli��noj lokaciji u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ��eram pijace. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire se na 38 m2. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen i potpuno funkcionalan stan u useljivoj novogradnji,na odličnoj lokaciji,iznad Laste,sa brzom vezom ka autoputu i drugim delovima grada. Prodaje se sa svim ugradnim elementima (kuhinja,plakari) i belom tehnikom. Odlična investicija i/ili za studente,manje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Južni bulevar! U ponudi je dvosoban, nenamešten stan u novogradnji, smešten u modernoj i kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu ulice Gospodara Vučića, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duži period odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan površine 41 m², koji se nalazi na 4. spratu nove i uredne zgrade. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Lokacija je izuzetna – stan se nalazi na samo nekoliko minuta hoda od centra Novi Sad, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov dvoiposoban stan sa dve terase i garažnim mestom na Lekinom brduIzdaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 41m2 u ulici Veselina Masleše, na Lekinom brdu. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 5 spratova u novijoj zgradi iz 2020. godine sa liftom i video nadzorom.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobrodošli u moderan i komforan jednoiposoban stan u naselju Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd! Ovaj stan, površine 41 kvadratni metar, nov je na tržištu i odmah useljiv. Stan je savršen za one koji traže praktičan i udoban životni prostor. Stan se nalazi na adresi Šumadijske divizije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan u novoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Sastoji se od odvojene spavaće sobe, kao i dodatne prostorije koja može služiti kao druga spavaća soba, radna soba ili prostor za odlaganje, u skladu sa potrebama zakupca. Obezbeđeno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov dvosoban stan od 45 kvadratnih metara u Novom Mirijevu. Stan se nalazi na drugom spratu trospratne zgrade koja poseduje lift. Potpuno je opremljen novim nameštajem i aparatima – internet, televizor, inverter klima koja je dovoljna za grejanje, veš mašina, sudо mašina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao jednoiposoban stan u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta, idealan za studente, zaposlene ili parove koji žele život na zavidnoj lokaciji. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji, na 5. spratu od ukupno 7, sa liftom. Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov komforan, namešten dvosoban stan od 55m² u samom centru Novog Sada. -Udobna prostrana dnevna soba sa trpezarijom -Izdvojena kuhinja -Spavaća soba sa dva kreveta i plakarom -Komforno kupatilo sa kadom -Veći hodnik sa ogledalom -Stan se nalazi u novijoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izdavanje jednoiposoban stan površine 45m2, u novogradnji na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom i video nadzorom, što pruža dodatnu sigurnost i udobnost. stan ce biti dostupan od 1 jula Stan je namešten, u izvornom stanju, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov namešten jednoiposoban stan od 45m2 blizu Dusanovog bazara,Stan je na prvom spratu poseduje lift,interfon,parking u zoni garazno mesto (koje se doplaćuje).Stan se sastoji od hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaćom sobom i kupatilom. Potpuno i kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov dvosoban i kompletno opremljen stan u Đevđelijskoj ulici sa dve zasebne sobe, trpezarijom i kuhinjom, prostranim kupatilom i terasom okrenutom ka unutrašnjem dvorištu na I spratu zgrade novije gradnje. Svaka soba poseduje klima uređaj i balkonska vrata za izlazak na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoipoposoban stan u Novom Sadu, u naselju Grbavica, površine 52 m². Stan je namesten i potpuno opremljen, spreman za useljenje i nalazi se na praktičnoj lokaciji, u blizini fakulteta, što ga čini idealnim za studente, zaposlene ili mlade profesionalce. Stan je u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 197.465 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA u neposrednoj blizini Košutnjaka Moderan stambeni objekat koji se nalazi u mirnoj ulici na Banovom brdu, Žarka Vukovića Pucara. Svega kilometar od Golf naselja i Košutnjačke šume – idealna kombinacija urbanog komfora i zelenog okruženja. Stan broj 1 na visokom prizemlju....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 400 €
04.03.2026 - 350 €
22.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Jovana Subotića, 5 min. peške od pešačke zone, izdaje se komforan i svetao dvosoban stan. Stan je čist, okrečen, nov nameštaj u sobama. Režijski troškovi su oko 12000 dinara. Stan je odmah useljiv. U dvorištu ima dosta parking mesta (ulazi se sa šifrom). Nisu dozvoljeni kućni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se namešten dvosoban stan površine 55 m2 u centru Novog Sada, u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja koje centar grada nudi – prodavnica, restorana,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje stanova Beograd nalazi se lux namešten dvosoban stan površine 58m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom stambenom naselju na 4. spratu od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno opremljen iznad standarda i idealan je za porodicu, par ili studente....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112204.Izdaje se nov, namešten trosoban stan (60 m²) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Telepu. Stan odlikuje velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, dve spavaće sobe i kupatilo. Useljiv od 01.'5.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran 2.5 soban stan – 65 m² – top lokacija Izdaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan površine 65 m², strukture 2.5 sobe, na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta peške do strogog centra. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, parkovi, prodavnice, škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

potpuno nov, renoviran i namešten Apartman sa bračnim krevetom i dva kupatila.Na samo 100 m od Bulevara Kralja Aleksandra u prizemlju .Opremljen je u Ikea stilu.Idealan za porodicu,parove i studente.Najnoviji sistem drvenih panela i led rasvete u kupatilu i dnevnoj sobi.Dođite da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran trosoban stan sa terasom i parkingom - Voždovac (blizina Bulevara oslobođenja) Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan trosoban stan površine 73 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade u mirnoj ulici na Voždovcu, koja se direktno nadovezuje na Bulevar oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 700 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje cetvorosobnog stana u Novom Sadu, u zoni Zeleznicke stanice, na odlicnoj i veoma trazenoj lokaciji koja istovremeno pruza urbani nacin zivota, ali i mir i zelenilo. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku za sve koji traze komforno i kvalitetno izdavanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 36)

<< <1> >>