• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji za studente centralno gre - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji za studente centralno gre - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji za studente centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs što manji za studente centralno grejanje" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 700 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 905 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen i renoviran jednoiposoban stan površine 43 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću, u blizini Bulevara oslobođenja i železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa dva lifta i predstavlja odličan izbor za samce, parove ili studente. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera površine 24m2 u ulici Lasla Gala. Poseduje komfornu terasu. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje. Odmah useljivo. Na odličnoj lokaciji na Grbavici, na svega par minuta hoda do Futoške pijace,TC Biga, Spensa,pešačke zone,u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka ponuda – struktura koja je uvek tražena na odličnoj lokaciji. U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera iz koje se pruža otvoren pogled na park Šumice. Nalazi se na idealnom drugom spratu u održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Prostorije u stanu: prostran dnevno-trpezarijski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji za studente centralno grejanje'
350 €
500 €
600 €
 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.000 €
19.04.2026 - 103.000 €
27.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

CRVENI KRST, VRAČAR – JEDNOSOBAN STAN U BLIZINI BEOGRADSKOG DRAMSKOG POZORIŠTA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i kompletno opremljen jednosoban stan na odličnoj lokaciji – Crveni krst, Vračar, u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u centru Kragujevac, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan je moderno uređen, veoma funkcionalan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje centralno grejanje (CG), što omogućava maksimalnu udobnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten stan od 44m2 preko puta zgrade Dnevnika i Futoške pijace. Prvi sprat, dvorišna orijentacija, lift, TV, klima, kompletno opremljena kuhinja, veš mašina, posteljina, pegla, centralno grejanje. Računi (Informatika, struja, kablovska TV i internet) se plaćaju unapred na mesečnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj dvosoban stan površine 45m smešten je na visokom prizemlju zgrade starogradnje iz 1933. godine, salonac sa visokim plafonima, stan obuhvata dnevnu sobu, spavacu sobu, kuhinju, kupatilo, hodnik i terasu. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji na Slaviji, opština Vračar. Ova centralna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 53 m, smešten na 7. spratu (od ukupno 8) uredne zgrade izgrađene početkom 70-ih godina. Zgrada poseduje lift, interfon i centralno grejanje, a stanari imaju pristup ograđenom parkingu u dvorištu obezbeđenom rampom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2,5 soban stan u novogradnji kod Mašinskog fakulteta - Ivankovačka ulica Cena: 700 eura | Površina: 53 m2 | Struktura: 3.0 | Lokacija: Palilula - CentarIzdaje se funkcionalan i lepo opremljen trosoban stan u novijoj zgradi u Ivankovačkoj ulici, neposredno uz Mašinski fakultet. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se namešten dvosoban stan površine 55 m2 u centru Novog Sada, u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja koje centar grada nudi – prodavnica, restorana,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se trosoban stan u blizini Medicinskog fakulteta. Površine je 60m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centralno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican 2.0 stan u strogom centru Vracara sa pogledom na Hram. 50m od Hrama, 500m od autoputa, blizu Kliničkog centra Srbije-najlepsi deo Vracara. Centralno grejanje, infostan Oko 3000 din. Kompletni mesečni troškovi do 100e Pvc sa komarnicima. 2 klime, 2 terase sa pogledom na Hram....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namešten dvosoban stan površine 67 m², smešten na 1. spratu uredne i održavane zgrade. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131798, II/XII, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Nudimo vam stan kod Super Vera.Stan je prazan.Izdaje se porodici,sa decom ili bez na duže.Studenti ne.Domaće životinje ne.Korisnici duvana,da.Dve spavaće,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo,lođa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvoiposoban stan za izdavanje - Ruzveltova, Vukov spomenik, 70 m2Izdaje se potpuno namešten i renoviran stan površine 70 m2, smešten u Ruzveltovoj ulici, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv.Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i prostran stan od 70m² u Dalmatinskoj ulici, kod Vukovog spomenika. Odlična lokacija, blizina centra grada, fakulteta, prodavnica i gradskog prevoza. Cena 400 e + depozit. Centralno grejanje. Svetao i funkcionalan stan. Miran kraj. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao troiposoban stan površine 78m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan je kompletno namešten i opremljen svim neophodnim stvarima za udoban život. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 soban stan na Vračaru, u Bulevaru Oslobođenja, na izuzetnoj lokaciji u blizini Autokomande, Kliničkog centra i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 4. spratu uredne starogradnje sa liftom i interfonom. Površina stana je 80m2 i funkcionalno je organizovan, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vra��ar - Neimarski park, trosoban stan, 80 m2, gara��a Izdaje se renoviran i kompletno name��ten trosoban stan na odli��noj lokaciji, kod Kara��or��evog parka. Stan ima 80 m2 i nalazi se na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, na svega 50 metara od Vojvode Stepe i Voždovačke crkve, izdaje se veoma komforan stan sa 3 spavaće sobe i dva kupatila. Centralni deo stana je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i zasebnom kuhinjom, sa izlazom na terasu sa koje se pruža jedinstven pogled na grad.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.915 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025. - 460.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025. - 767.592 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs