• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji useljiv Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji useljiv Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji useljiv Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 718 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • parking
    • opremljen
    • 3.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 120 €, 14,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Centar - tržni centar Lupus, izdaje se poslovni prostor - kancelarija od 14m2, useljiv od 01.06. Nalazi se na 1 spratu, na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 140 €, 16,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada, kvadrature 16 kvm, u prizemlju, izlog do ulice, centralno grejanje. Sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora. Useljiv, depozit u visini od 200 eura . cena: 140 eura + komunalije .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji useljiv zadnjih 14 dana'
327.000 €
150 €
250 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 16,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112687.Izdaje se lokal 16m2 na Grbavici. Lokal se izdaje prazan. Sastoji se od jedne velike prostorije, mokrog čvora i prostora sa sudoperom. Pogodan je za tihe delatnosti, kao što su menjačnica, kancelarija.Lokal je useljiv od 01.06.2026.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji u opštini Stari grad, u blizini Botaničke bašte, u ulici Džordža Vašingtona. Stan ima 20m², nalazi se na 2. spratu od ukupno 5 spratova u održavanoj starogradnji. Funkcionalno je organizovan, pogodan za jednu osobu ili par. Opremljen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 350 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na prvom spratu zgrade u naselju Fontana, jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je funkcionalan, svetao i odmah useljiv, idealan za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a prostor je opremljen svim neophodnim stvarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - BULEVAR---Agencijska šifra:9107195.Izdaje se novije opremljena garsonjera na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na jednoj od boljih lokacija u gradu, u blizini Alexandar zgrade na Bulevaru oslobođenja.Useljiv od 01.06.2026. godinePotreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Primorska ulica, Hadžipopovac – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Ruzveltove i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, restorani i kafići,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban, namešten stan u Futoškoj ulici, u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Useljiv je od 15.5.2026. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 23,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlično organizovan stan, odmah useljiv. Nalazi se na samom početku Mirijeva u blizini Zvezdarske šume. Uknjižen kao idealni deo garaže. Prostorije: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 350 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac – jednosoban stan u rezidencijalnom delu grada | blizina Kliničkog centra Srbije i Britanske ambasade Izdaje se svetao, miran i funkcionalno opremljen jednosoban stan u rezidencijalnom delu Savskog venca, u neposrednoj blizini Kliničkog centra Srbije i Britanske ambasade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na lepoj lokaciji u blizini socijalnog, sam početak ulice Kraljevića Marka izdaje se nameštena garsonjera od 24m2. Stan se nalazi na petom spratu sa liftom, ima malu terasu. Svetao i uredan stan. Pogodan za jednu ili dve osobe. U dvorištu parking za stanare. Nije pet frendli.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderna, potpuno nasmeštena i izuzetno funkcionalna garsonjera od 25m2 smeštena na odličnoj lokaciji – između Vojvode Stepe i Kumodraške ulice, u neposrednoj blizini Autokomande. Stan se nalazi u mirnom delu naselja ali sa brzom i lakom povezanošću ka svim delovima grada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA KOD SAJMA--- Agencijska šifra: 9103129.  Izdaje se nameštena garsonjera (25m2) na drugom spratu u zgradi sa liftom kod Sajma. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU---Agencijska šifra: 9112675.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 260 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA SA PARKINGOM - NOVA DETELINARA--- Agencijska šifra:9104127.  Izdaje se nameštena garsonjera (26m2) na trećem spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Zgrada poseduje zajednički parking za stanare zgrade. Stan je useljiv od 01.12.20225.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 250 €, 26,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo 27 m2 CENTAR ul.Trg Mladenaca stan - kancelariju nameštenu, grejanje, klima, USELJIV CENA mesečno 250 Eur + 250 Eur depozi CENTAR ul.Trg Mladenaca 27 m2 - 250 Evra 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037 IZ 30109 Agencija je upisana u .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9109659. Izdaje se nameštena garsonjera na Podbari, na vrlo lepom mestu, blizu centa grada  i keja, na drugom spatu novije zgrade. Stan je opremljen u potpunosti. Useljiv je od 01.07.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Orijentisan dvorisno bez buke. Useljiv od 1. juna. Grejanje na gas - po potrosnji.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na svega par minuta hoda do Futoške pijace, bulevara, centra grada i drugih važih lokacija. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i tehnikom. Odmah je useljiv ! Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 28m² u mirnom delu Grbavice. Stan je dvorišno orijentisan, što budućim zakupcima pruža mir i prijatnu atmosferu. Nalazi se na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i poseduje terasu. Garsonjera je veoma funkcionalna i lepo uređena, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan / poslovni atelje u novogradnji – Radojka Lakić, Zvezdara Uknjižena površina je 27 m² i nalazi se u u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj ulici Radojka Lakić na Zvezdari. Stan se nalazi u polu-suterenu i ima zaseban, potpuno odvojen ulaz, nezavisan od ulaza....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9110537.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (27m2) koji se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje fizički odvojenu kuhinju i dvorišno je orijentisan.Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 450 €, 28,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LEP ULIČNI LOKAL NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112709. Izdaje se prazan ulični lokal od 28 m2 u prizemlju zgrade na izuzetno prometnom mestu na Bulevaru Patrijarha Pavla. Postoji mogućnost i male bašte ispred lokala. Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Kompletno namešten, renoviran jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj svetao stan modernog enterijera predstavljaju dnevni boravak sjedinjen sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 290 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA TERASOM NA BULEVARU CARA LAZARA---Agencijska šifra: 9105898.Izdaje se odlična garsonjera, koja se nalazi na 11. spratu zgrade sa 2 lifta na Bulevaru Cara Lazara.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo - PALATA PUPINOVA 29 m2 CENTAR – LUX nameštena garsonjera, 6 sprat od 11, cg, lift, klima, terasa, S PRELEPIM POGLEDOM NA NOVI SAD - USELJIV CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR - PUPINOVA PALATA 29....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA ZA DVOJE SA URAČUNATIM TROŠKOVIMA - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9101029.Izdaje se nameštena garsonjera od 28 m2, koja se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na Novoj Detelinari. U cenu mesečnog zakupa su uračunati svi mesečni troškovi, uključujući čak internet i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 29 m2 Bulevar Oslobođenja – kod Dnevnika, nameštena garsonjera, cg, lift, KLIMA, TV, MAŠINA Z APRANJE I SUŠENJE VEŠA - ODMAH USELJIV CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Bulevar Oslobođenja – kod Dnevnika....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 30,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je u pasažu ali vidi se sa ulice, prozori gledaju prema pasažu i dvorištu. Odmah useljiv. Okrečen i očišćen. ID: 9568 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 30,00 m2