• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana useljiv li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana useljiv li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana useljiv lift

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana useljiv lift" pronađeno 59 nekretnina - prosečna cena 1.172 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 38,u ul. Bul.Arsenija Čarnojevića, u neposrednoj blizini OŠ "Ratko Mitrović" i vrtića "Lane", izdaje se stan, vrlo svetao, jugoistočno orijentisan ka parku. Komforan, kompletno renoviran, namešten i opremljen, jednosoban stan površine 33m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada u ulici Miloja Pavlovića, površine 35 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je kompletno opremljen, odmah useljiv,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana useljiv lift'
700 €
700 €
350 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132360, V/XII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,preko puta Immo Centra.Blizina marketa,pijace,tržnih centara.Zgrada je okružena zelenilom.Mnogobrojan autobuski prevoz ka svim delovima grada(601,71,45,82,95,89).Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

SOCIJALNO - UL. VALENTINA VODNIKA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan u ulici Valentina Vodnika u Novom Sadu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se prijatnim rasporedom prostorija. Sastoji se od: prostranog hodnika, kupatila sa kadom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo perfektan, nov stan u naselju Vojvode Vlahovića. Smešten u savršeno očuvanoj novijoj stambenoj zgradi, na vrhu padine, ovaj prostor nudi vrhunski iskorišćen i perfektno organizovan dvosoban stan u 40m2. Zgrada poseduje svoj parking i lift. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132466, I/VI, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se moderan i potpuno namešten stan od 40 kvadrata u novogradnji na Crvenom Krstu. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – jednoiposoban stan u blizini centra, Pavla Stamatovića, odmah useljiv Izdaje se funkcionalan i lepo opremljen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Pavla Stamatovića. Stan se nalazi na samo 5 minuta peške od centra grada, što ga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102555, III/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u pešačkoj zoni u centru grada. Mogućnost dogovora oko dodatnog nameštaja i kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102053, II/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Useljiv od 1. Juna.Jednoiposoban stan na drugom spratu od 41m2, nov, lepo opremljen sa novom belom tehnikom Gorenje.Ova, trenutno mozda i jedna od najatraktivnijih zgrada u gradu, je izgradjena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132299, I/, lift, terasa. Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Detelirani, dvorišno orijentisan. Useljiv je od 1. juna. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 45,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno renoviran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Bloku 62, u mirnoj i tihoj ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na 9. spratu od ukupno 14 spratova u održavanom soliteru sa čak tri lifta. Pozicija stana na ovoj visini pruža predivan otvoren pogled na Beograd,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118985, II/, klima, stambena zgrada. Izdaje se na duži period dvosoban namešten stan od 45kv u centru u ulici Jovana Boškovića (pored Izvršnog veća i Dunavskog parka). Dvostrano orijentisan, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Ima veliku spavaću sobu, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm, na prvom spratu, grejanje na struju - TA peć, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, spavaće sobe, dnevne sobe, špajza. Stan je delimično opremljen, za vlasnike stana obezbeđeno parking mesto ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131150, II/, klima, lift, terasa, ostava. Izdaje se dvosoban stan na Limanu, odmah useljiv. Pogodan i za studente. Odmah useljiv. Poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Parking u okolini zgrade. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzandvosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novoj zgradi. U pitanju je zgrada sa bazenom, spa i wellness delom,ima lift i komfornan parking. Stan je namešten i odmah useljiv. Čine ga: otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, ulazni hodnik sa garderoberima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u novogradnji na Vračaru, u Gročanskoj ulici, u mirnom delu naselja Crveni krst. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji žele komfor i privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan stan u strogom centru Pančeva. Nalazi se u neposrednoj blizini parka na Trgu kralja Petra. Svi sadržaji su nadohvat ruke: škole, vrtići, marketi, teretana, kafići i restorani i još mnogo toga. Zgrada je stare gradnje ali veoma lepo održavana, poseduje dva lifta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran 2.5 soban stan – 65 m² – top lokacija Izdaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan površine 65 m², strukture 2.5 sobe, na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta peške do strogog centra. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, parkovi, prodavnice, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, prekoputa okretnice autobusa 26. Ima 59m2, dvosoban. Na desetom spratu od ukupnih jedanaest. Centralno grejanje, dva lifta (putnički i teretni). Stara gradnja u sklopu naselja Braće Jerković. Jednostrano orijentisan, svetao, sa otvorenim pogledom. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom spratu reprezentativne zgrade sa liftom, recepcijom i video-nadzorom. Odlična lokacija – stan se nalazi između hotela Falkensteiner Hotel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 68,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i komforan dvosoban stan. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dve sobe koje imaju izlaz na terasu i okrenute su ka ulici Cara Dušana, kupatila, kuhinje i trpezarijskog prostora koji ima izlaz na dvorišnu terasu i izdvojen je od kuhinje, pa može biti i radni prostor.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>