• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana 1.sprat kl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana 1.sprat kl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana 1.sprat klima

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat klima" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.080 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana 1.sprat klima'
980 €
400 €
750 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nikad useljavan stan u novoj zgradi na Podbari. Opremljen je novom kuhinjom, idealan za stanare na duži period, ili kao poslovni prostor. Pogodan je za tih i miran život za jednu ili dve osobe, kancelarijski rad, administrativne poslove, kreativne delatnosti, konsultantske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan dvosoban stan 40m2 na prvom spratu sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži ispod....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 690 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 45m² uknjižen na 43m², smešten u mirnoj ulici Maksima Gorkog, u srcu Vračar. Stan se nalazi na prvom spratu održavane zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban i sastoji se od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje koja je u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten stan od 44m2 preko puta zgrade Dnevnika i Futoške pijace. Prvi sprat, dvorišna orijentacija, lift, TV, klima, kompletno opremljena kuhinja, veš mašina, posteljina, pegla, centralno grejanje. Računi (Informatika, struja, kablovska TV i internet) se plaćaju unapred na mesečnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 140.000 €, 53,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Ilije Đuričića u Žarkovu prodaje se potpuno renoviran trosoban stan od 53m2 na prvom spratu četvorospratnice – odličan izbor za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je pre nekoliko godina renoviran od poda do plafona, tako da nisu potrebna nikakva dodatna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan dvoiposoban stan 57m2 na prvom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan, ima terasu. Velika prednost je grejanje na gas, ima kalorimetre, te su troškovi mali i plaća se samo u grejnoj sezoni, a leti taksa. Informatika oko 3000. Postoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nalazi se na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 62 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 850 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten trosoban stan u novogradnji iz 2026. godine, u neposrednoj blizini Šumica i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je površine 63m² i nalazi se na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od: prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BW SENSA stan za izdavanje U Beogradu na vodi, u kompleksu BW Sensa izdajemo trosoban stan sa garaznim mestom. Stan se nalazi na prvom spratu pa je pogodan i za stanovanje i za poslovni prostor. Ima 75m2 i od prostorija: dnevni boravak sa kuhinjskim delom i izlaskom na terasu, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u ulici Gosopodara Vučića, trosoban po strukturi, površine 87m2 na idealnom prvom spratu, polunamešten /opremljena kuhinja /, visina plafona 2.7m Struktura: dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 1 toalet, 1 kupatilo, gardarober, terasa sa pogledom na ulicu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 245.115 €, 89,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan stan u modernoj novogradnji u samom centru Niš, u neposrednoj blizini Margera jedne od najtraženijih lokacija za stanovanje i investiciju. Projekat planiran za završetak 2027. godine predstavlja spoj savremenog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i energetske efikasnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 92m2(terasa), 1/3, CG, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, salonac Kratka, jednosmerna, Kičevska ulica polazi od ulice Kneginje Zorke i završava se kod spoja Glosvortijeve i Baba Višnjine, kod Kalenić pijace. Iako se nalazi u srcu Vračara, na par stotina metara od Krunske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0, 100m2, tri terase, CG, klima, lift, I/IV, telefon, interfon, video nadzor. Uknjižen. Na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Balkanskoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Prag, izdaje se prostran, svetao i kompletno renoviran trosoban stan površine 100 m², smešten na 1.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 100,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs