• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs što manji uknjižen" pronađeno 9 447 nekretnina - prosečna cena 2.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • novogradnja
    • za studente
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog Klimenta, u neposrednoj blizini Beo Shopping centra. Stan se nalazi u suterenu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata i funkcionalno je organizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 1007609.Prodaje se kompletno namešten jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevnog boravka sa francuskim balkonom, odvojene kuhinje, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Na samo tri minuta hoda od jezera i Kraljevog trga nalazi se ovaj uknjižen i potpuno opremljen stan za izdavanje u sastavu kompleksa All seasons residence. Stan ima i Rešenje o kategorizaciji apartmana. Mogućnost izdavanja garantuje sigurnu i rentabilnu investiciju. Kompleks poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam TOP jednoiposoban stan na fenomenalnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Stan bez ulaganja, novogradnja. Sastoji se od komfornog denvnog boravka, spavaće sobe, kupatila i kuhinje koja je uvučena. U blizini se nalaze marketi, apoteke, škole, autobuske stanice. Iznad stana su....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 92.000 €
20.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123731, IV/, klima, uknjižen, garaza, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.520 €, 30,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i bez tereta stan od 30m2. Nalazi se 500 metara od pesackog dela centra, ususkan, sa terasom ispred od 10m2. Potrebno renoviranje radi vracanja u jednoiposoban stan . Za više informacija pozovite nas na broj- 0668442244. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 79.825 €, 30,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA GARSONJERA OD 30M2 KOD FUTOŠKE PIJACE - PARKING U DVORIŠTU ---Agencijska šifra: 1007762.Na prodaju čista i uredna garsonjera od 30m2 u suterenu zgrade iz 2008. godine, u lepoj i mirnoj ulici, na svega nekoliko minuta hoda od Futoške pijace.Stan je uknjižen, bez vlage i bez....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Nov, uknjižen i odmah useljiv stan. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta. Za samo par minuta stižete u centar grada. Idealan stan za sve, jer vam je sve na dohvat ruke. Nekretnina za preporuku ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u gradu. Ne zahteva ulaganja. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Vredi pogledati, za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 145.000 €, 30,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, centar, Kralja Milana, preko puta Beograđanke, u pasažu, jednosoban stan, 30m2, TA grejanje, prizemlje, direktan ulaz spolja, koristi se kao poslovni prostor, fantastična lokacija, izvanredna investicija. UKNJIŽEN. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.700 €, 30,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan na Novoj Detelinari .Stan je uknjižen .Zgrada poseduje lift , parking u okviru dvorišta . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen jednosoban stan na Satelitu. Prvi sprat, ostava, podrumska prostorija. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka 1005550 ( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com )....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen lokal na ekstra lokaciji, Lokal je prazan, ulično orjentisan. Ima određena ulaganja, pravilnog oblika. Pozovite z aviš einformacija. Agencijska oznaka 8000047 ( 065/845-8834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za prodaju luksuzan lokal, smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Lokal je višenamenski....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 85.000 € na 84.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 84.000 €, 30,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €
17.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kupatila. U sobama su kosine i krovni prozori. Dvorišno orijentisan, četvrti sprat, nema lift. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 44.810 €, 30,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. Uknjižen 1/1, pa je moguće prometovati ga putem stambenog kredita. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 72.100 € na 75.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 51.500 €
15.04.2022 - 72.100 €
12.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan ulični lokal u glavnoj ulici u gradiću. Petrovaradina. Pogodan je za sve delatnosti, trgovinu, ugostiteljstvo, kancelarijski prostor i dr.Lokal ima dva sanitarna čvora, šank sa instalacijom, dva izloga, grejanje je na struju. Lokal ima lučne svodove što mu daje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjižen, novogradnja. Prodaje се stan uknjižen polusuteren kod Bulevara Oslobođenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,može za lokal ili za izdavanje,nije vlažno,nema buđi, ima hodnik,kupatilo,špaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Pogodan za studente. Samo par minuta hoda do svih značajnih sadržaja. Banke, marketi, pijaca, restorani i još mnogo toga. Pozovite za više informacija. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan, renoviran jednoiposoban stan, u uredno održavanoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u suterenu, ali je, zahvaljujući konfiguraciji terena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 53.560 €, 30,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji! Stan poseduje galeriju, te se može lepo organizovati prostor. Uknjižen na vlasnika 1/1, tako da se može kupiti i putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 137.000 €, 30,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

garaonjeru kod vukovog spomenika zahumska ,stan je uknjizen ,uma 19m2 plus 11m2 terasa i basta koja pripada iskljucivo ovom stanu,intimno tiho suncano ,novo sve instalacije,struja,kupatilo,sve renovirano ,ugradni americki plakar sa ogledalom,led rasveta,nova kuhinja,ulazna vrata nova,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SUTEREN, uknjizen, istocna strana, ima kupatilo. špaiz. kuhinju. sobu. priključak za veš mašinu. pločice i laminat. pvc stolariju. parking mesto, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053192 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 72.000 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Stan uknjižen kao garsonjera, po strukturi 1,5. Kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. renoviran pre 2 godine. U blizini škole, vrtića i doma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130165, I/IV, lift, uknjižen, parking, stambena zgrada. CENTAR 30m2 garsonjera I sprat, extra sa namestajem. Kuhinja radjena po meri. Nema terasu. Uknjizena. Lift. Parking mesto u dvoristu zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Skojevskom naselju sa svojim parking mestom, uknjižen na 29m2, mereno 30m2, u novijoj zgradi, na odličnoj poziciji u blizini Kosutnjaka, okružen parkovima, u blizini Maxija, puno kafića, banaka, dosta prodavnica, gradskog prevoza Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja!Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 84.900 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Odlično lociran, lep jednoiposoban stan u polusuterenu pruža udoban i funkcionalan životni prostor, idealan za pojedince ili parove. Prednost ove nekretnine je dobra povezanost i pristupačnost. Stan je uknjižen na 30m2 a ima još i terasu od 6m2. Prostor nudi mogućnost prilagođavanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić na Bulevaru kralja Aleksandra. Novogradnja, I sprat. Ima odvojenu spavaću sobu, kompletno opremljen. Mali režijski troškovi. Uknjižen i odmah useljiv. U blizini su svi potrebni sadržaji. Idealan i za stanovanje i za rentu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko - trpezarijsko....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 59.000 €, 30,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban stan- apartman, površine 30 m2, koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju, u kompleksu Kraljevi čardaci. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Apartman je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Uknjiženo na 24m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.965 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVA DETELINARA, JEDNOSOBAN STAN, 30 m2 - uknjižen stan u zgradi iz 2004. godine. Odvojena kuhinja, izuzetno prostrana soba, francuski balkon sa koga se pruža predivan pogled koji ništa ne zaklanja. Nameštaj može da ostane. Mogućnost kupovine preko stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 30,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjižen. Salonski stan na odličnoj lokaciji u četvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan je na 3 spratu od 4, 30 kvm, po strukturi jednoiposoban : ulazni deo,dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinja, kupatilo i spavaća soba.Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, svetao salonski stan na idealnoj lokaciji, pogodan za život ili investiciju. Nekretninu čine dve fizički odvojene stambene jedinice, što je čini posebno atraktivnom. Pored izuzetne pozicije u blizini SC Tašmajdan, Palilulske pijace i parka, stan pruža mogućnost obavljanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - ž.stanica, prodaje se klasičan jednosoban stan od 30m2, uknjižen, kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, lepe sobe i kupatila. Stan je u dobrom stanju, bez većih ulaganja, nalazi se na odličnoj lokaciji gde ima i zelenila i parkinga. Moguć....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Centar - lokal površine 30m2 sa sanitarnim čvorom u prizemlju zgrade. Isključen sa sanitarnog grejanja (postoji mogućnost ponovnog priključenja). Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89201, PR/VI, video nadzor, izlog, uknjižen, renoviran, garaža(2), lokal. Poslovni prostor se prodaje sa dva parking mesta u garazi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

račar, centar, Kralja Milana, preko puta Beograđanke, u pasažu, jednosoban stan, 30m2, TA grejanje, prizemlje, direktan ulaz spolja, koristi se kao poslovni prostor, fantastična lokacija, izvanredna investicija. UKNJIŽEN. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 768)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>