• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji renovirano - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs što manji renovirano - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs što manji renovirano" pronađeno 4 700 nekretnina - prosečna cena 1.798 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • namešten
    • uknjižen
    • lift
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 125.970 €, 43,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad, posebno za one koji traže potpuno renoviran stan bez dodatnih ulaganja. Stan se nalazi u starijoj, ali uredno održavanoj zgradi i kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Ovaj prostor dvojake namene može poslužiti kao stan sa dnevnom, dve spavaće sobe, kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. Zbog atraktivnosti lokacije na kojoj se nalazi, može koristiti i za sve vrste kancelarijskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjižen, dvorište/bašta. Na prodaju kompletno renoviran i namešten dvorišni stan na Telepu. Stan ima svoj zaseban ulaz a i uknjižen je 1/1. Idealan je za ljude koji žele intimu i da imaju svoje dvorište. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 43 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i porodičnom delu Stare Detelinare, jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi direktno preko puta obdaništa i Osnovne škole "Svetozar Marković Toza",....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 119.590 €, 43,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastičan, komplet renoviran dvosoban stan. Renoviran vrhunskom opremom. Nalazi se na top lokaciji, u blizini vrtića, osnovnih i srednjih škola, marketa. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118940, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, na Grbavici. Kompletno renoviran i namešten, nalazi se na drugom spratu, poseduje terasu, dvorišna strana (mir i tišina), parking u dvorištu zgrade, lift, kablovska, internet, interfon, klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

MIRIJEVO I – DVOSOBAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan u mirnom delu Mirijeva. Stan je nov, funkcionalan, potpuno namešten i odmah useljiv. Poseduje prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan. Smešten u mirnoj ulici na trećem spratu u zgradi koja poseduje podrum. Prostran i svetao sa dnevnim boravkom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i kupatilom. U okolini ima i parking. Idealan za život ili kao investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan od 43m2 koji se nalazi na 5/5 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijim i čajnom kuhinjom, kao i ostave koji vodi na terasu, spavaće sobe i manjeg kupatila. Na podovima je laminat, prozori su PVC, a grejanje je na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo prelep kompletno renoviran uknjižen dvosoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji u Južnom bulevaru. Stan je renoviran od poda do plafona počevši od vodovodnih do strujnih instalacija novog kupatila, kuhinje, rasvete.. Grejanje je centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE DVOSOBAN STAN U BLIZINI BULEVARA EVROPE, USELJIV OD 01.06.2026. STAN JE KOMPLETNO RENOVIRAN, OPREMLJEN NOVIM NAMESTAJEM, UGRADNOM BELOM TEHNIKOM - MASINA ZA SUDJE, MASINA ZA SUSENJE VESA, U SOBI I DNEVNOM BORAVKU SMART TELEVIZORI. GREJANJE NA GAS, JAKO MALI TROSKOVI. INFORMATIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 104.000 €, 43,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1077393 - Uknjižen jednoiposoban stan na Novom naselju. Kompletno je renoviran i doboro održavan. Trenutno se prodaje samo za KES. Prvi sprat, terasa, .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 127.205 €, 43,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Merkatora, vrtića i Medicinske škole. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno renoviran stan (zamenjene sve elektro i vodovodne instalacije, kvalitetna spoljna stolarija, postavljen najkvalitetniji francuski ševron parket, italijanska granitna keramika i sanitarije, urađeni gipsarski radovi i moderna led rasveta, kao i sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.300 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvorišni stan površine 43m², potpuno renoviran i spreman za useljenje, koji se izdvaja po jedinstvenom konceptu – poseduje dva dvorišta, jedno veće i jedno manje, što ga čini pravom retkošću na tržištu. Veće dvorište idealno je za porodična okupljanja, druženja i opuštanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno moderno renoviran, jednosoban stan koji se nalazi u odlično očuvanoj, sređenoj zgradi sa liftom. Stan ima 37m2 korisne površine, plus zastakljenu lođu od 6m2. Od prostorija ima ulazni hodnik, prostranu kuhinju sa trpezarijom odakle može da se izađe na lođu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 210.000 €, 43,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na adresi Bulevar Zorana Đinđića. Stan se sastoji iz hodnika, kuhinje sa ugrađenim elementima i klimom, dnevne sobe sa klimom, spavaće sobe, opremljenog kupatila i ostave. Takođe stan poseduje i pripadajući podrum. Uknjižen. Stan je kompletno LUX renoviran pre 5 godina.,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 172.000 € na 181.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 172.000 €
01.05.2026 - 181.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Kod Liona, u blizini Đeram pijace i Zvezdara teatra, u ulici Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Pozicioniran je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom i pogledom na zelenilo. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škole, vrtići, marketi, kafići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona na fantastičnoj lokaciji u blizini medicinskog fakulteta, škole, autobuskih linija, marketa. Uknjižen 1/1 i useljiv po isplati. Ne propustite priliku pozovite naše agente prodaje za više informacija. Moguće gledanje stana svakim radnim danom....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 72.100 €, 43,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,jednosoban stan namešten,Terasa od 8 m2 duž celog stana nije ušla u kvadarturu za knjiženje. Sve osim kupatila je renovirano. Okrenut je ka Bulevaru. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052536 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.000 €, 43,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan na 2 minuta od pešačke zone, sam centar. Vredi pogledati! Za više infomracije pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 85.490 €, 43,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 4,manji dvosoban stan u potpunosti renoviran.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053145 .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Odličan, komplet renoviran dvosoban uknjižen stan. Sig.ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket sija, keramika odlična. Prelepa terasa, stan izuzetno svetao. Poseduje ostavu u sklopu zgrade, a i u stanu. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.000 €, 43,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Detelinari, useljiv, potpuno renoviran stan od 43m2, preuređen u dvoiposoban. Kuhinja sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kupatilo. Dnevni boravak prolazan za jednu spavaću sobu., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052228 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je okrečen i renoviran (kupatilo, kuhinja, kompletne instalacije, parket), a za spavaću sobu je naručen i novi krevet. Opremljen je nameštajem i savremenom belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban komplet renoviran stanblizu Kliničkog centra,ulica Braće Krkljuš,prazan,uknjižen,odmah useljiv. Cena 123.500 eura + 3% sgencijska provizija. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji je prelep manji stan na Vracaru, Crveni krst. U zgradi stare gradnje koja je odrzavana, sa centralnim grejanjem i liftom. Stan je kompletno veoma ukusno renoviran, Prostorije, dnevna soba sa mestom za kuhinju, spavaca soba sa izlaskom na veliku terasu od 7m2, sa divnim panoramskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep, renoviran stan u blizini ulice Cara Dušana. Stan je dvorišno orjentisan, na 1. spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored. U blizini Bolnice, Osnovne škole, Univerexporta. Uknjiżen je, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.200 €, 43,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP, KOMPLETNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN - ADAMOVIĆEVO---Agencijska šifra: 1007926. Prodaje se prelep, kompletno renvoiran dvosoban stan na 1. spartu zgarde, locirane u mirnoj ulici nadomak Cara Dušana, na Adamovićevom naselju. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 43,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE LOKALA – PIRAMIDA – PRIZEMLJE – DVA IZLOGA Izdaje se atraktivan poslovni lokal u prizemlju tržnog centra Piramida, na izuzetno frekventnoj i vidljivoj poziciji. Lokal poseduje dva velika izloga, što obezbeđuje odličnu vidljivost i maksimalan marketinški potencijal. Prizemlje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 8 u urednoj zgradi sa liftom. Uknjižen je na 35 m², dok terasa ima 8 m², što ukupno čini 43 m² korisnog prostora. Stan je temeljno renoviran – zamenjene su sve elektro i vodovodne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten na šestom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa urednim ulazom i liftom, u ul.Južni bulevar, jednoj od najtraženijih na Vračaru. Stan se sastoji od funkcionalnog ulaznog hodnika, svetlog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 122.570 €, 43,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune Prodaje se lepo uređen i svetao stan na petom spratu stambene zgrade u Kisačkoj ulici, u neposrednoj blizini restorana Fortune. Zgrada ima lift koji ide do četvrtog sprata, dok se stan nalazi na petom (nije poslednji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u samom Centru, Novi Sad. U samom srcu Novog Sada, na lokaciji koja pruža ritam gradskog života u njegovom najboljem izdanju, nalazi se predivan dvosoban stan savršeno osmišljenog rasporeda.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 500 €
22.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 47m² na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, iako se nalazi u samom centru grada. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i veoma je funkcionalnog....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 167.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 167.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, na samom početku ulice Pere Todorovića, prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 43m2, smešten na trećem spratu uredne i održavane zgrade okružene zelenilom. Stan ima izuzetno praktičan raspored - u sve prostorije se ulazi iz predsoblja:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u prelepom delu Dalmatinske ulice (ugao sa Palmotićevom) sa pogledom na Botaničku baštu, na samo 10 minuta od samog centra grada. Prekoputa zgrade se nalazi osnovna škola, a na samo par metara u istoj ulici je i obdanište. Kad se uđe u stan levo je kupatilo, desno se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 171.000 €, 43,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica Braničevske i Maksima Gorkog. Lokacija nepokretnosti na par koraka od Hrama Svetog Save, zbog svog položaja i kompletno razvijene infrastructure,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu. Korisceni su materjali i elementi renomiranih italijanskih i francuskih proizvodjaca sto doprinosi osecaju luksuza u ovom prelepom ambijentu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-756 (od ukupno 803)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>