• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 215 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • centralno grejanje
    • za studente
    • 2.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MALI MOKRI LUG, 102.150 €, 35,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan jednosoban stan, potpuno namešten i opremljen. Na vrhunskoj lokaciji. Kvalitetna starogradnja, dobro održavana. Stan je svetao, sa lepim pogledom. Na svega 10 minuta laganog hoda od Terazija i Trga Republike (2 stanice gradskog prevoza). U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Pet friendly. Useljivo od 1. juna. Za placanje unapred - moguca korekcija cene.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 180.000 €, 35,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen i potpuno namešten jednoiposoban stan - apartman, idealan kao investiciona nekretnina za izdavanje. Nalazi se u novoizgrađenom kompleksu na Vračaru, između Šumatovačke ulice i Južnog bulevara. Lokaciju odlikuje odlična saobraćajna povezanost i razvijena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – renoviran jednoiposoban stan u centru, Đorđa Jovanovića, odmah useljiv Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Đorđa Jovanovića, na uglu sa Kosovskom ulicom. Stan se nalazi na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - B. Krsmanovića, prodaje se 1.5 stan, 35m2, na 10 spratu od 10 u zgradi sa liftom(ide do 8.). Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Prodaje se se polunamešten. Trenutno je moguća kupovina samo za gotovinu.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SURČIN, 350 €, 35,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lepoj i prometnoj lokaciji u glavnoj ulici Surčina, izdaje se lokal od 35m². Lokal se nalazi u prednjem delu kuće i potpuno je odvojen, sa velikim izlogom, što ga čini vidljivim i privlačnim za klijente. Lokal ima: Veliku prostoriju od oko 30m² Mokri čvor i odvojenu manju prostoriju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban stan u Sarajevskoj ulici, u održvanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta od samog centra grada, u blizini prestižnog kompleksa "Beograd na vodi"( Belgrade Waterfront), u neposresnoj blizini ul. Kneza Miloša,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Gornji Dorćol, u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i predstavlja odličan izbor za one koji žele funkcionalan i moderan prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na jako lepoj lokaciji u Žarkovu u blizini marketa Vero i doma zdravlja. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa interfonom. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se prodavnice, brza hrana, marketi, tržni centri, kafići, restorani, dom zdravlja Blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

GRBAVICA - ULICA : PUŠKINOVA 3 USELJIV ODMAH ! Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na Grbavici ulica Puškinova! Raspored stana : Ulazni deo, kupatilo sa tuš kabinom ( hidromasažna ) Spavaća soba ) staje krevet na razvlačenje i plakar,dnevna soba , kuhinja sa izlazom na terasu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 35 kvm, u visokom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem (kalorimetar). Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao salon lepote. Lokal ima dva ulaza (iz tržnog centra i sa ulice). UKNJIŽEN....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan, u starogradnji, sa odvojenom spavaćom sobom. Renoviran i opremljen novim nameštajem. Niske režije. Potpuni mir i tišina u centru grada. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 53.550 €, 35,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan u srcu Beograda, u prestižnom delu Starog grada, u blizini Skadarlije. Nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 6 spratova i ima 35 m². Stan je strukture 2.0 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora sa jednim kupatilom. Grejanje je na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 164.000 €, 35,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, uknjižen na 35 kvm korisne površine plus terasa od 35 kvm. Stan u odličnom stanju, kompletno renoviran, nameštaj po meri urađen, bez dodatnoh ulaganja. Ima prelepu terasu na kojoj se nalazi drvena kućica od 8 kvm sa strujom i vodom, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.000 €, 35,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132474, VPR/. Prodsje se stan na odličnoj lokaciji na Salajci. Nova zgrada. Stan ima odvojenu sobu. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorišno orijentisan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.155 €, 35,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 300 €, 35,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala Novi Sad – izdaje se svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 35m² na drugom spratu, na frekventnoj i jednoj od najposećenijih lokacija u gradu. Ovaj lokal predstavlja idealnu priliku za sve koji traže odličnu lokaciju za pokretanje ili proširenje poslovanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 590 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep, svetao i moderan stan u strogom centru Beograda, u delu Stari Grad, Studentski Trg, na svega nekoliko minuta hoda od Knez Mihailove. Stan je površine 35 m² i nalazi se na šestom spratu stambene zgrade sa liftom i interfonom. Po strukturi je jednosoban, a sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada u ulici Miloja Pavlovića, površine 35 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je kompletno opremljen, odmah useljiv,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep i prijatan dupleks stan smešten na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Ušuškan u mirnom okruženju, a opet nadomak svih potrebnih sadržaja za udoban život, stan nudi pravi balans komfora i praktičnosti. U blizini se nalaze prodavnice, škole, vrtići i pijaca, dok je centar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 118.450 €, 35,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan 35m2 na odličnoj lokaciji, između dva bulevara, Oslobođenja i Kralja Petra. Stan poseduje dnevnu sobu sa terasom, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Ulično je orijentisan ka Bulevaru Kralja Petra. Lokacija o kojoj ne treba puno govoriti, Železnička....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 590 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja lep, svetao i moderno opremljen stan u strogom centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Knez Mihailove ulice. Stan nalazi se na 6. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i interfonom. Nekretnina se odlikuje funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na fantastičnoj lokaciji u Radničkoj ulici izdaje se namešten jednoiposoban stan u prizemlju zgrade.,dvorišno orijentisan.Nema terasu. Izdaje se isključivo na duži vremenski period. Depozit obavezan. Nije pet frendli. Izdaje se preko agencije, zakupac plaća proviziju. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 77573, I/, klima, terasa. Zasebna soba sa bracnim krevetom i terasom, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo. Skroz opremljen. Wifi, kablovska, vesmasina, kombinovani frizider, klime. Cena je 400 eur sa svim troskovima (struja, voda, kablovska, infostan, grejanje) fiksno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 35,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 35m2 na bulevaru Osobođenja, u blizini Futoške pijace i centra grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja poseduje dva lifta, i prilagođena je osobama sa invaliditetom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 690 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 35m2 u strogom centru grada, u ulici Maršala Birjuzova. Stan je koncipiran tako da se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi koja nema lift. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u kući – Palilula, Karaburma Izdaje se 2.0 soban stan površine 35m², u prizemlju kuće, u ulici Pera Ćetkovića, u blizini okretnice Karaburma. Stan je funkcionalan i pogodan za jednu osobu ili par. Grejanje je na struju, a poseduje i klimu za dodatni komfor tokom cele....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, prodaje se namešten, dvostrano orijentisan, svetao, sunčan. Odličan kako za život tako i kao investicija. Stan uknjižen na vlasnika. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo spojen sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.990 €, 35,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo održavan jednoiposoban stan površine 35m² sa pripadajućim dvorištem od oko 40m² i ostavom koja se nalazi pored stana. Stan je veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, sa TA grejanjem i niskim mesečnim troškovima. Uknjižen i prodaje se kompletno namešten i opremljen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, klima, renoviran, 3/7, lift. U potpunosti sređen stan sa novim uređajima, belom tehnikom i stvarima. Izuzetno svetao i funkcionalan. Sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Dostojevskog. Izdvajamo iz ponude nenamešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Niski režijski troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji se nalazi u blizini Botaničke bašte, u skoro samom centru Beograda. U blizini stana se nalazi mnoštvo trgovinskih radnji, osnovna i srednja škola, restorani, muzej Lokacija stana je odlično povezana sa ostalim delovima grada, na samo nekoliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 37.500 €, 36,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju lokal u Somboru, 700m od centra grada. -Površina lokala je 36 m2 i obuhvata jednu veliku prostoriju i jednu manju-magacinski deo i sanitarni čvor. -Grejanje je na struju-klima uređaj. -Lokal poseduje svoj vodomer, kao i strujomer. -Lepo održavan, svetao i prozračan. -Lokal....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 79.000 €, 36,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan u Kaluđerici, idealan kako za život tako i kao investicija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je maksimalno iskorišćen sa dosta prirodne svetlosti. Niski režijski troškovi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112705.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i parking mesto u dvorištu zgrade.Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN NA TOPLOKACIJI, U BLIZINI BETANIJE. DNEVNA SOBA U CIJEM JE SKLOPU KUHINJA, ODVOJENA SPAVACA SOBA, KUPATILO, HODNIK I TERASA. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA SVE STANARE. UKNJIŽENO 1/1, BEZ TERETA. REGISTAR POSREDNIKA 1500, A NEKRETNINE, BR. LICENCE 2158.....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 816)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>