• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 215 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7800 eura
    • do 9700 eura (prosečna cena)
    • do 11000 eura
    • do 97 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN  JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDY STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112698.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom.U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Cara Lazara 86. Nije pet friendly. Not for foreign citizens.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  JUGOVIĆEVO--- Agencijska šifra: 9105637. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (30 m2) koji se nalazi na 6. spratu u novoj zgradi sa liftom na lepoj lokaciji, Jugovićevo. Okolo je zelenilo i besplatan parking. Poseduje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Petrovaradinu, u Reljkovićevoj ulici , na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada. Ova moderna i funkcionalna garsonjera površine 30 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novije gradnje izdaje se garsonjera od 30m2 koja se nalazi na 1./5 spratu u zgradi sa liftom. U svom sastavu ima sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. Na podvima je parket, prozori su PVC, a grejanje je gas. Obavezan depozit u visini jedne kirije, minimalni najam....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 30 m2, 1.5, idealan za život, izdavanje ili investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću. Struktura stana: Ulazni hodnik - 4,60m2 Kupatilo – 3,50m2....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 49.599 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovni kompleks "White Hill" je mesto gde se prepliću tradicionalno i moderno kreirajući spoj autentične i moderne arhitekture, mesto koje pruža mir i udobnost života, a na samo 25 minuta od gradske vreve. Budućim stanarima investitor garantuje veću udobnost stanovanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, prodaje se jednosoban stan od 30m2 na IV spratu, mogućnost adaptacije u jednoiposoban, istočne orijentacije .Nije zadnji sprat. Sjajna lokacija, blizina sajma, više autobuskih linija, zgrada okružena zelenilom. Odmah useljivo, uknjiženo! Agencijska oznaka 1008796.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja funkcionalan i veoma prijatan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada, u opštini Stari Grad. Stan je veoma svetao, lepo uređen i odlično organizovan, pružajući maksimalnu iskorišćenost prostora i prijatan ambijent za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 54.545 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Limanu 4, stan se nalazi na 14. spratu i ima predivan pogled na grad i Frušku goru. Soba, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Odmah useljivo. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine + agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije možete nas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 105.060 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u zgradi novije gradnje na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Posebnu prednost predstavlja zatvorena, izolovana terasa sa sopstvenim grejanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101503, I/, lift. Potpuno namestena garsonjera, 1.sprat. U blizini vise gradskih autobuskih linija. Potreban deposit u visini najma, placanje mesecno. Odmah useljiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je pozicioniran na 5. spratu luksuzne novogradnje, orijentisan ka reci, pruža mir i privatnost jer se zgradi prilazi iz tihe ulice sa minimalno saobraćaja. Zgrada i sam stan su građeni od vrhunskih,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 30,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je u pasažu ali vidi se sa ulice, prozori gledaju prema pasažu i dvorištu. Odmah useljiv. Okrečen i očišćen. ID: 9568 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Garazno mesto dostupno uz doplatu u iznosu od 100 evra. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, svetao salonski stan na idealnoj lokaciji, pogodan za život ili investiciju. Nekretninu čine dve fizički odvojene stambene jedinice, što je čini posebno atraktivnom. Pored izuzetne pozicije u blizini SC Tašmajdan, Palilulske pijace i parka, stan pruža mogućnost obavljanja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Čairu, površine 30m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, kupatila. Grejanje u stanu je etažno, na struju, što omogućava niske troškove tokom godine. Moguće je prilagodjavanje I dodavanje kuhinje, opreme ili....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera sa galerijom na odlicnoj lokaciji. Kompletno nametena. Pogodna za zivot mladog bracnog para, studenata Odmah useljivo. Mesecno placanje + depozit u visini jedne mesecne zakupnine. Prostorije: predsoblje, visenamenska soba sa kuhinjom i izlazom na terasu, kupatilo, galerija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, RAŠKA, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat Okili apartman S11 Milmari resort Kopaonik, koji se nalazi na Kopaoniku, nudi smeštaj sa vrtom, besplatnim WiFi internetom, poslugom u sobi i recepcijom koja radi non-stop. Ovaj apartman sa barom takođe nudi restoran. Ovaj apartman sadrži 1 kupatilo, posteljinu, peškire, flat-screen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namestena garsonjera u blizini Pravnog fakulteta na 1. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila i terase. Opremljen je svim neophodnim elementima za udoban boravak, uključujući internet i radni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i ima funkcionalan raspored koji obuhvata sobu, odvojenu kuhinju, hodnik, kupatilo i zastakljenu terasu. Površine je 30 m², sa centralnim grejanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 30 m2 na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, manje trpezarije, odvojene kuhinje sa ostavom, jedne sobe i terase. Stan se izdaje na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova, nameštena garsonjera u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Ima terasu. Dvorišno orjentisana. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku. Potreban depozit. Vlasnik daje opciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126662, I/, klima, luks renoviran. Fenomenalan stan u prestižnoj Lozničkoj ulici, na Vračaru.Nalazi se na prvom spratu i moderno je uređen. Veliki ugradni plakari pružaju puno prostora za odlaganje, a kuhinja je kompletno opremljena.Grejanje je na norveške radijatore,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Preševska, novogradnja, 30m2, garsonjera, kompletno nameštena, gradsko grejanje po utrošku (kalorimetri), ima svoje izbetonirano dvorište, na nivou prizemlja, dozvoljeni kućni ljubimci .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednosobnog stana površine 31m² u Novom Sadu, smeštenog u mirnom delu naselja Telep, u novoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv, što ga čini odličnim izborom za one koji traže moderan i funkcionalan stan na dobroj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Povoljan stan za renoviranje na odličnoj lokaciji sa dobrim rasporedom prostorija, veoma svetao. Pogodan za izdavanje stan na dan. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 31 m2 GRBAVICA ul.Kolo Srpskih Sestara, garsonjeru nameštenu, 1 sprat od 5, lift, tv, klima, ktv, vm, GARAŽA Cena 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 GRBAVICA ul.Kolo Srpskih Sestara 31 m2 - 350 Evra Garaža PARKING IZ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na idealnoj poziciji za sve koji vole Adu. Kompletno renovirana garsonjera od 31m2 sa ukusom opremljena. Obavezan depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne rente dokumentacija 2/5 Radnička -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva ulica Prodaje se 1.0 stan u izuzetnoj salonskoj zgradi, u prizemlju (nije ukopano) sa dvorišen strane, miran i tih. Stan je uknjižen, bez tereta, prodaje sa sa kompletnim inventarom sa slika, salonska visina 310 cm. Struktura: ulazno predsoblje, kuhinja, kupatilo, soba.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten po strukturi jednosoban stan na Grbavici. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i odvojenom sobom, kupatilom i terasom. U neposrednoj blizini Fakulteta, Promenade, većih marketa .. Useljiv od 01.06.2026. Za više informacija pozovite 066 844 22 66 Vaše Gold nekretnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 31 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao butik. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 65.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 87.500 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je lepa garsonjera sa galerijom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, toaleta i galerije koja je predviđena kao prostor za spavanje. Mikro lokacija pruža sve neophodne sadržaje za udoban život. U neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice linija....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 91.740 €, 31,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan manji stan u centru Žarkova, u blizini Vero supermarketa. Stan se nalazi na 3.spratu zgrade bez lifta i idealan je za jednu osobu ili par. Struktura stana: - dnevna soba sa kuhinjom - odvojena spavaća soba - kupatilo - zastakljena terasa Stan je svetao, i iako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 350 €, 32,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru grada u ul.Zorana Đinđića , površine 32 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( inverter klima ). cena: 350 eura /mesečno + komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Djordja Kratovca, odmah useljiv stan, izdaje se na duži period. Novija zgrada, stan je sunčan i svetao, pogodan za zaposlene osobe. ID: 15196 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132499, III/, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 360 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima izdaje se namešten stan u prizemlju starijeg objekta u maloj ulici u blizini G.Vučića, V.Ilića, Arhitektonsko tehničke škole i stadiona Sinđelić. Zakup 360eura+deposit 360eura+ agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije. Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - TA,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 816)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>