• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 4 078 nekretnina - prosečna cena 1.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban prazan stan 38m M.Dimitrijevića Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Jednoiposoban Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 38m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Potreban depozit Tekst oglasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 136.990 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- 38m2, uknjižen 1/1 bez tereta - kompletno i moderno opremljen - odličan raspored, iz hodnika u svaku prostoriju - uvučena kuhinja - dvorišna orijentacija - komforna zastakljena terasa - odlična investicija Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.500 €, 38,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan stan u naselju Novi Železnik, u mirnom delu naselja, idealnom za porodičan život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, obdanište, prodavnice i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan je novije gradnje, lepo održavan i veoma prijatan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, uz sportski centar u novoj zgradi sa malim brojem stanova, nalazi se ova nekretnina. Sastoji se od velike dnevne sobe i trpezarije, kuhinje, te spavaće sobe i kupatila. Svetao stan sa kompletnom tehnikom neophodnom za ugodan i funkcionalan način života. U neposrednom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se  lokala u centru, kvadrature 38 kvm, u prizemlju , grejanje na gas ( podno). Lokal nije do ulice  već gleda ka dvorištu zgrade. Lokal je uknjižen ( upotrebna dozvola) . cena: 76.000 + PDV 20 % .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep, svetao stan u mirnoj ulici na Crvenom krstu, dobro povezan sa gradskim prevozom, u blizini Pošta, Prodavnice, Pozorište Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 125.000 €, 38,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Manja kuća 38m2 sa pomoćnim objektom u naselju Pinosava na placu površine 10ari. Nalazi se uz Avalski put. Kuća je starija gradnja, uknjižena 1/1. Gradsko građevinsko zemljište: -Zona porodične stambene zgrade -Spratnost P+1+PK -Indeks zauzetosti 30% Infrastruktura: Struja, voda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132404, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Izdaje se svetao, luksuzan i neuseljavan stan u novogradnji, idealan za samce ili parove, na odličnoj lokaciji u blizini Ada Mall-a (3 min peške) i Ade Ciganlije (4 min peške). Stan je namenjen nepušačima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo moderan stan u zgradi novije gradnje iz 2010 godine;struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, velika terasa od 24m2; kuhinja je po meri i opremljena svim potrebnim uređajima; grejanje inverter klima uređaj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan 38m2 na TOP lokaciji, ugao Augusta Cesarca i Laze Kostića. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo i terasu koja gleda ka Bulevaru Osobođenja. Grejanje je gradsko na kalorimetre (plaća se po utrošku, samo tokom sezone)....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Kitić nekretnina: jednoiposoban u neposrednoj blizini Medicinskog Fakulteta. Prodaje se stan na I spratu stambene zgrade, površine 39 m² i sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanje je izvorno, tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 140.590 €, 39,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan koji se nalazi u blizini centra grada, u mirnom i uređenom delu Podbare, na drugom spratu stambene zgrade. Površine je 39 m² i po strukturi je jednosoban, funkcionalno je organizovan i pogodan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 123.900 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na trećem spratu, površine 39 m², sa lođom ukupne kvadrature 44 m², u mirnom i dobro povezanom delu Karaburme. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za sve koji traže udoban život u mirnom okruženju. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i renoviranim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na početku Bulevara u blizini Delte, površine 39m2. Nalazi se na IX spratu stambene zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, terase i kupatila. Grejanje je centralno. Stan je lepo uređen i opremljen svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban , namesten stan u Mirijevu u novom naselju "Oaza Mirijevo" u ul. Dva bela goluba. Stan je nov sa novim namestajem. Dnevna soba, trpezarija, odvojena kuhinja,terasa. Parking ispred zgrade. Centralno grejanje ima kalorimetre i plaća se po potrošnji. Nalazi se u blizini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 380 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan stan u mirnom delu Zelenog brda, u ulici Vladana Desnice. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Struktura stana: jedna spavaća soba dnevna soba opremljena kuhinja kupatilo Stan je svetao, prijatan za boravak i idealan za jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 132.600 €, 39,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - stan, 39m2, uknjižen 1/1 - prostor je ostavljen u sivom stanju, kako bi budući vlasnik mogao urediti prostor po svojoj potrebi - idealno za stan na dan da se uredi, moderne kancelarija za knjigovodjstvene agencije, frizerski studio ( instalacije za vodu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na Limanu 4, u Novom Sadu, na 5. spratu zgrade sa 6 spratova. Stan je površine 39 m² i sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje, hodnika, terase i kupatila. U okolini zgrade obezbeđen je slobodan parking. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve informacije pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža brz i jednostavan pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama, restoranima i svim važnim sadržajima. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje svetlog i prostranog dvosobnog stana na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u mirnoj ulici sa puno zelenila. Informatika oko 9.000 dinara. U neposrednoj blizini se nalazi Medicinski fakultet, sajam, autobusko stajalište, bolnica Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 117.270 €, 39,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Predstavljamo Vam sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija na Novom Beogradu. Ova lokacija predstavljaju izuzetnu priliku za sve koji traže spoj udobnosti, pristupačnosti i perspektive. Ova lokacija je postala jedno od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132292, V/, klima, terasa. Peti bez lifta! Lep i udoban stan na odličnoj lokaciji kod Spensa.Na 5min od centra, fakulteta, Štranda, Promenade Sa dvorišne strane, mir i tišina na jednoj od užurbanijih lokacija u gradu. Dozvoljeni manji ljubimci. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 106.664 €, 39,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak sa open space kuhinjom (19.05m2),....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji kod Đeram pijace, na Zvezdari. Stan površine 39m² nalazi se na prvom spratu nove i kvalitetno građene zgrade i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, površine 39m2, na visokom prizemlju, nove stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u samoj blizini Doma zdravlja, Delta planeta, Filozofskog fakulteta, na svega par minuta od svih bitnih dešavanja.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115697, I/V, klima, nov, stambena zgrada. U ponudi je komforan stan u održavanoj zgradi novije gradnje. Nalazi se u tihoj i mirnoj ulici, ušuškanoj od gradske buke, odlično pozicioniran između Vojislava Ilića i Bulevara Kralja Aleksandra, sa brojnim marketima u neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 814)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>